Keresés

Részletes keresés

halottcash Creative Commons License 2019.05.14 0 0 124
halottcash Creative Commons License 2019.05.06 0 0 123
Kalapossy Gábor Creative Commons License 2019.05.06 0 0 122

fö dakota :D

halottcash Creative Commons License 2019.05.06 0 0 121
halottcash Creative Commons License 2019.05.04 0 0 120
halottcash Creative Commons License 2019.04.10 0 0 119

Zsóti!

Lassan a pénzverde csak neked gyártja az 5-ösöket!

 

LOL

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.04.08 -3 0 118

bé zsé és az összegyűjtött 5 fornyákosok!!!!! Mégis magának kell gondoskodni az elköltéséről?????
Most puhítják a bíróságot:))))) A máltaiaknak, akkoron nagy máj adatik vala!!!!!!!

halottcash Creative Commons License 2019.04.06 0 0 117
vonakodó Creative Commons License 2019.04.05 0 0 116

Itt a másik fidióta díszpinty:

 

Előzmény: halottcash (115)
halottcash Creative Commons License 2019.04.05 0 0 115

https://168ora.hu/itthon/bayer-zsolt-elmondta-mit-gondol-166086?fbclid=IwAR1___RYbUAbCvnU0wfmApH2ffjKUOZnh5pIw_OAUMdFtabjBdmdoq38Kdk

 

zsóti!

Magyarázkodjál még ... még ... még ...

Sokkal jobb, mint amikor okosnak mutatkozol!!

halottcash Creative Commons License 2019.04.04 0 0 114
vonakodó Creative Commons License 2019.04.03 0 0 113

Ez a Bayer nevű szellemi árvízkárosult pirosseggű pávián kinek ér meg egy topiknyitást?

halottcash Creative Commons License 2019.04.03 0 0 112
halottcash Creative Commons License 2019.04.03 0 0 111
halottcash Creative Commons License 2019.03.29 0 0 110
halottcash Creative Commons License 2019.03.17 0 1 109

Szent meggyőződésem, h te egyetlen linket se olvasol el.

te nem is troll vagy b+, csak egy egyszerű robot!!!

Előzmény: nagyanyo5:0 (108)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.03.17 -4 0 108

Báncsák a muszlimokat:(((((((

Előzmény: halottcash (107)
halottcash Creative Commons License 2019.03.16 0 0 107
martinaxe7 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 106

Kidugta a kobakját a xarkupacból ???

halottcash Creative Commons License 2019.03.14 0 0 105

Na, ilyenkor hol vannak a tisztességért ájvékoló narancsos trollok?

Májkrémhuszárok lóra!

Támadás!!

 

https://168ora.hu/itthon/bayer-zsolt-uzent-manfred-webernek-akit-ma-szunyogcsodornek-nevezett-164940?fbclid=IwAR2LUqEwmfZv8ps063OG88GEhcoNPWt3BUXh5_Ya1UoPos2JM-Qn3p8TL94

halottcash Creative Commons License 2019.03.13 0 0 104
halottcash Creative Commons License 2019.02.08 0 0 103
halottcash Creative Commons License 2019.02.05 0 0 102
halottcash Creative Commons License 2019.02.04 0 0 101

Hihetetlen kár érte az országot ...

Ki tudja mikor lesz egy ilyen csudára újra pénz??!

 

https://civilhetes.net/eltuntettek-bayer-zsolt-szobrat-a-kutyaszratobol?fbclid=IwAR0e1xWJiBzk9cVfaLoMNeN-AUMSvIYOgG4N0rz539KW9v4lEyusUl2eqX8

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.02.02 -2 0 100

Tudtad, hogy nincs szőnyeg?????,

Előzmény: halottcash (99)
halottcash Creative Commons License 2019.02.02 0 0 99

Esetleg megtörténik a csoda, és kihúzzák a szőnyeget a narancsosok talpa alól ..., bé zsé melyik banánköztársaságig menekül???

 

https://m.hvg.hu/itthon/20190201_Szobrot_kapott_Bayer_Zsolt_a_Pozsonyi_uton_nem_egy_rajongo_csinalta?fbclid=IwAR2UehZHULovJkBF6k8CUMd1z6wzj-Ij8BPjppLbAYHp7c2GWGbej94SgPM

halottcash Creative Commons License 2019.01.31 0 0 98
tt978 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 97

Ez a te bajod. Csak személyeskedéssel tudsz reagálni. Gondolom erre is jön majd egy rendkívül kreatív válasz. Egészségedre.

Boldoggá teszlek, tiéd lesz az utolsó szó..oszt jó napot, ahogy a főnököd mondta anno.

Előzmény: party fecske (96)
party fecske Creative Commons License 2019.01.24 -1 0 96

a tehetségtelen szövegértelmezőknek ezt kár magyarázni...

 

 

Főleg, ha egy fideszfób próbálkozik vele :)

Előzmény: tt978 (95)
tt978 Creative Commons License 2019.01.24 0 1 95

A lenyúlt úniós tízmilliárdokról meg a mai dicső jobboldalunk. Egyébként az első mondaton volt a hangsúly. Igaz,  a tehetségtelen szövegértelmezőknek ezt kár magyarázni...

Előzmény: party fecske (93)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!