Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2013.03.05 0 0 49

Állatpatikában kell venni spot on-t macskára, mert ott adnak 1db-ot is. Mi Advantage és Advocate szoktunk használni, kb 1500Ft körül van és sokáig véd 1db.

Kb 2cm hosszú kis tubus tartalmát a nyakra önteni a bőrre, ahol nem éri el lenyalni.

Előzmény: HalmeeCat (47)
elipolo Creative Commons License 2013.03.05 0 0 48

Spot on: nyakra cseppentős szer, nagyon jó . Több féle is van  pl

 

http://www.youtube.com/watch?v=wkgrq4yPDd0

Előzmény: HalmeeCat (47)
HalmeeCat Creative Commons License 2013.03.04 0 0 47

Sziasztok, van egy 1 éves ragdoll cicánk, és folyton vakarózik, attól tartok, hogy bolhás. Első háziállatunk, így eddig még semmilyen tapasztalatunk nincs bolhaírtás terén. Mi a leghatásosabb? Tudnátok segíteni? Köszi!

jromi Creative Commons License 2013.02.24 0 0 46

jromi Creative Commons License 2013.02.24 0 0 45

jromi Creative Commons License 2013.02.24 0 0 44

elipolo Creative Commons License 2012.10.24 0 0 43

A ragdoll leírása tökéletes itt :)

 

http://borsonline.hu/20120827_esztergom_a_macskake_lett__fotok 

sunshinemainecoon Creative Commons License 2012.04.11 0 0 42
jegesbocs Creative Commons License 2012.03.30 0 0 41

Ragdoll szépség

jromi Creative Commons License 2012.03.08 0 0 40

http://www.haziallat.hu/macska/macskafajtak/ragdoll-macska-cica-macskafajtak/2047/ 

 

"A ragdoll macska tökéletesen jól érzi magát a lakásban. Nem kóborol el, még társai unszolására sem. Ha mégis kiengedjük az udvarra, ne hagyjuk magára. Nem igényel napi fésülést, nem filcesedik és a gazdik legnagyobb örömére nem is hullik erősen a szőre. Ennek ellenére, azért nem szabad elhanyagolni. Betegségekre kevésbé érzékeny, ami nem jelenti azt, hogy a védőoltásokat megspórolhatjuk"

 

Idézet a linkből

jromi Creative Commons License 2011.12.06 0 0 39

:) Köszi! A ragdollnak olyan jó "tömött" bárányos szőre van, és nem csomósodik sosem!

Előzmény: miyoko (38)
miyoko Creative Commons License 2011.12.05 0 0 38

Boldog hosszú életet kívánok neki és persze a másik cicc-nek is. Nagyon jók a fotók, és az a gyönyörű mancs a hanyattfekvő képen! Én imádom a lábukat simizni!

Előzmény: jromi (37)
jromi Creative Commons License 2011.12.04 0 0 37

Eliza a kedves ragdoll cicánk MA 4 ÉVES!!

Nagyon szeretjük, és mindig szeretettel gondolunk tenyésztőire is ezért a kedves és szép macskáért.

Képek:

jromi Creative Commons License 2011.12.04 0 0 36

Eliza a kedves ragdoll cicánk MA 4 ÉVES!!

Nagyon szeretjük, és mindig szeretettel gondolunk tenyésztőire is ezért a kedves és szép macskáért.

 

jromi Creative Commons License 2011.11.30 0 0 35

 

jromi Creative Commons License 2011.11.30 0 0 34

miyoko Creative Commons License 2011.11.13 0 0 33

Nekem ez gépi fordításnak tűnik, de én sem hiszek neki. Aki nem vállalja a nevét és az elérhetőségét nekem az gyanus és nem  is kicsit!

Előzmény: jromi (32)
jromi Creative Commons License 2011.11.13 0 0 32

Még egy fordításra sem figyel --ez a szövege:

6 Ragdoll kiscicák

nekem van 6 radoll kiscicák, hogy szeretnék elengedni, ők 13 hetesek most, a beoltott és bejegyzett összes orvosi papírok jelenleg
készek otthoni és gondoskodó otthonok most  "

Előzmény: jromi (31)
jromi Creative Commons License 2011.11.13 0 0 31

Mennyi hamis ragdoll macska hirdetés van!!!

Ennek sem hinnék!!!

http://www.expressz.hu/allat_noveny/macska/hirdetes-28907152/ 

miyoko Creative Commons License 2011.11.09 0 0 30

Sajnos nem olyan egyszerü az eset, mert ahhor be kellene zárnom őket egy szobába, ahonnan se ki se be. És ez még télen sem lenne kivitelezhető, hát még mikor jó idő van és egész nap nyilva van a nappali ajtaja. Csak abban reménykedem, hogy nem engedik magukat  megfogni, mert a skót kifejezetten félénk idegenekkel szemben.

Előzmény: jromi (29)
jromi Creative Commons License 2011.11.06 0 0 29

Siker-

hát ezeket a cicákat ne engedd ki, csoda hogy nem vitték el eddig!!!!!!!

Előzmény: miyoko (24)
jromi Creative Commons License 2011.11.06 0 0 28

A brit gyönyörű -azok a foltok- a lila különleges!

Előzmény: miyoko (25)
jromi Creative Commons License 2011.11.06 0 0 27

Őket meg én fogadnám szívesen:)

Előzmény: miyoko (26)
miyoko Creative Commons License 2011.11.06 0 0 26

Hát ők lennének házunk uralkodói, de azért szívesen elfogadnék egy olyan hercegnőt is mint a Tied!

Előzmény: miyoko (25)
miyoko Creative Commons License 2011.11.06 0 0 25

Előzmény: jromi (23)
miyoko Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24

megpróbálom

Előzmény: jromi (23)
jromi Creative Commons License 2011.11.06 0 0 23

Szívesen nézném a macskaképeidet!!

Kicsinyítés:

pl paint- ben  kép menünél nyújtás-döntés válaszva  ott beírni 2helyre kb 50%-ot.és kész.

Lila skót lógófülű, olyat nem is láttam! Meg arny csíkos brit, szép macskáid vannak!

Előzmény: miyoko (22)
miyoko Creative Commons License 2011.11.06 0 0 22

Szia jromi!

 

Eliza fantasztikusam gyönyörű cicus! Nagyon tetszik! Küldök én is képet az enyémekről, Sancho az arany csíkos brit és II. Pufi a lila skót lógófüfü. (Azért II. Pufi, mert az első cicánk volt Pufi és őt átkereszteltük Frédiről, mert nagyon hasonlóvá vált a természete). Sajnos nem engedi feltölteni a képet, azt írja nagyobb mint 512 kbyte.

Hogy tudnám lekicsinyiteni?

Előzmény: jromi (21)
jromi Creative Commons License 2011.11.03 0 0 21

Itt egy szép brit minta !!

 

Nekünk is 2 macskánk van, egy maine coon és egy ragdoll!

Előzmény: miyoko (19)
jromi Creative Commons License 2011.11.03 0 0 20

Szia Miyoka!  A brit macskák nagyon szépek, olyan szép a csíkozásuk. Láttam már olyat,mint egy pillangó!

A ragdoll egy nagyon kedves cica, teljesen megváltoztatta az elképzeléseimet a macskákról. / Amúgy nem kijárós a ragdollom,egy ilyen szelíd emberbarát cicát nem szabad kiengedni,az egy internetes kép./

A mi ragdollunk Eliza most december 4-én lesz 4éves. Tündér jó természetű macska, kedves, nyugodt. Hazajövetelkor az ajtóban vár mindig és várja a simogatást.

Ha nem simogatjuk, szinte búslakodik. Mihelyt hozzáérünk,rögtön dorombol.

Bármikor meg lehet fogni, sosem áll ellen. Teljesen emberközpotú. Nagyon szeret az ágyban mellénkfeküdni, és ahogy kikapcsolom a tévét, a mellkasomra fekszik fejét az állam alá fúrva dorombolva ott alszik 1-2 órát. Egyszerűen nem lehet hibát találni benne,bárhogy is nézem:)) Ember jobb macskát nem kívánhat!! Bár én csak 1ragdoll természetéről számolhatok be.

Ő a mi ragdoll cicánk, Eliza

Előzmény: miyoko (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!