Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013.03.01 0 0 11427

Szeva Zoli!

Hol itt-hol ott, de szerintem a NAV is erre kiváncsi!

Mi van veled? Jössz monorra márciusban?

csá.

Előzmény: Vkoza (11426)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.28 0 0 11426

merre vagytok kártevök?

Vkoza Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11425

+e

Előzmény: Vkoza (11424)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11424

hol vagytok vademberk!?

a füvesember Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11423

szeva vasat gyüjtenek kell a lé a börzére szépek a madarak van pár szin ami tetszik.

Előzmény: wrinky (11422)
wrinky Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11422

 

Pár 2012-es Hint Horoz

 

 

 

 

 

 

 

wrinky Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11421

 

Shamo fiatal

 

 

 

                                                                                                              

wrinky Creative Commons License 2013.02.26 0 0 11420

Pár csendélet,mert lapos a fórum.

 

 

 

  

 

 

Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11419

Úgy pakolj Vajákos Barátom hogy Elnök úr-nak vinned kell egy zsák szóját / most emeld fel balkézzel az állad mert leesett az asztal alá/ amióta kirobbant a lóhúsbotrány, szegény ember rákapott a szójára és vega lett!

csá.

Előzmény: kishármas (11418)
kishármas Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11418

Druszám, az én szürkeállományomnak már annyi!!!!

Előzmény: Gyálimanus (11417)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11417

Arany Barátom!

Ha ma nem tudod hogy holnap jössz-e, akkor nagy GÁZ van veled!

majd kéz rátétellel megjavitom a buratinódat de lehet segédeszközt kell igénybe vennem, baseball ütöt! Lehet valami meszesedésed vagy rozsdásodás van a szürkeállományban!

csá.

Előzmény: kishármas (11415)
kishármas Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11416

Most,hogy Druszámhoz viszem a megmaradt madarakat itt már nem marad semmi. Csak az új fajtával akarok foglalkozni a díszbaromfit teljesen abbahagytam. De!!!! Egy olyan  brutális magas kakast azért el tudnák képzelni a későbbiekben.

Előzmény: Johny24 (11414)
kishármas Creative Commons License 2013.02.19 0 0 11415

Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba!

Előzmény: Gyálimanus (11412)
Johny24 Creative Commons License 2013.02.17 0 0 11414

Két kakas volt,lehetett volna választani a 2 közül,és a jérce az.Már csak ez az egy kakas van a jércével.72-3cm-es lett,Falco-nál van a tesója,azt mondja az is ott körül van.

Előzmény: a füvesember (11411)
Johny24 Creative Commons License 2013.02.17 0 0 11413

Köszi!

Előzmény: kishármas (11410)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.17 0 0 11412

Szeva Druszám!

Ezt a  - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!

Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!

csá.

Előzmény: kishármas (11409)
a füvesember Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11411

helo ezeket akartad eladni?végülis hány centi lett a képen jonak tünik.

Előzmény: Johny24 (11400)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11410

Szia! Fajinul néz ki!

Előzmény: Johny24 (11400)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11409

A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!!

Előzmény: Gyálimanus (11396)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11408

Még van??? Nem vagytok elég hatékonyak!Ahová mi járunk két nap után a fű sem nő!

Előzmény: Vkoza (11393)
kishármas Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11407

Druszám! Ilyenkor hómunkás??? Én juliusban szoktam hómunkásnak jelentkezni. Érdekes, de nem kellek.

Előzmény: Gyálimanus (11392)
a füvesember Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11406

kamu név ha rákattintassz a többi hirdetésére más néven tyukot árul.

Előzmény: Gyálimanus (11405)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11405

Tegnap láttam én is, és aki árulja az egy doki külömben!

csá.

Előzmény: a füvesember (11404)
a füvesember Creative Commons License 2013.02.16 0 0 11404

csö az xpresszen árulják az oxivit s csodaszerként 7200 ért amugy 10 lej van üzleti érzéke az biztos.

Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.15 0 0 11403

Egy kakast + 4 jércét meghagytam,csá.

Előzmény: Johny24 (11402)
Johny24 Creative Commons License 2013.02.15 0 0 11402

Hali!Köszi!A porcelán törpéket mind eladtad,vagy hagytál belőlük?

Előzmény: Gyálimanus (11401)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.15 0 0 11401

Szeva Jani!

Nem semmi gólya!

csá.

Előzmény: Johny24 (11400)
Johny24 Creative Commons License 2013.02.15 0 0 11400

Shamoim:

Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.14 0 0 11399

Most fogok bele lendülni a bráhmába ha a Vajákos is ugy akarja és ha erre hozza a jó szerencséje!

csá.

Előzmény: Vkoza (11398)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.13 0 0 11398

Brahma projekt lefujva!nagyon telitett a piac velük!De óriás cochin-t még keresek!

+keresek HU100FSK keltetöt,ha valaki tud akkor szóljon,akár ujat is ha valaki tud kedvezménnyel

Előzmény: Gyálimanus (11395)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!