Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiDs57 Creative Commons License 2019.12.20 0 0 2329

A válasz a leírásban. (30km/h)
Az utolsó pont szerinti funkciót én nem tapasztaltam. Furcsának is tűnik, hogy direkt 2WD-be kapcsolva beindulna az összkerék hajtás. Valaki...?

Előzmény: 8x57js (2322)
galaxi46 Creative Commons License 2019.12.19 0 0 2328

Az első kerekes csak elsőt hajt. A négykerekes alapból az elsőt hajtja.

Előzmény: 8x57js (2322)
alibi73 Creative Commons License 2019.12.18 0 0 2327

Ugy látom, jó a kérdés, nem nagyon dől a válsz. :) Én is most vettem ezt a típust, Én sem akarom nagyon terepeztetni, max néha kimegyek vele horgászni, és mezőgazdasággal foglalkozom aztán a földekre megyek még ki. Én 2.2 dCi T30 at vettem.
Sajnos még nem tudok Neked mondani róla véleményt, csak azt hogy nagyon kényelmes!!! ;)  

Előzmény: 8x57js (2322)
alibi73 Creative Commons License 2019.12.18 0 0 2326
Rendben, akkor 5w30td veszek, az a biztos! Köszönöm a segitséget!
Előzmény: KiDs57 (2325)
KiDs57 Creative Commons License 2019.12.18 0 1 2325

Szia!

Itt van minden. (Részemről Eneos 5W30.) Ne sajnáld a jó olajat tőle!

üdv

Előzmény: alibi73 (2324)
alibi73 Creative Commons License 2019.12.17 0 0 2324

Sziasztok. Ki milyen olajat használ? Jön az olaj cserém és eddig G Astrám volt, aztán nem nagyon hasonlítanak egymásra. :D 

Ez csak egy 2.2 cdi motor és turbos. 

8x57js Creative Commons License 2019.12.16 0 0 2323

2003-2007 évjáratra gondoltam :)

8x57js Creative Commons License 2019.12.16 0 0 2322

Sziasztok!

 

Mostanában szemezgetek újra az X-TRAIL-el. Nézegetek emelett Vitarat és Rav4et is, de valahogy ez kicsit jobban tetszik...

kis off .. :) Már-már vettem is volna, mikor egy barátom gondolt egyet és eladásra szánta a H astrajat, ami végig szervízkönyves magyar 1 tulaj... stb... És kellett egy családi autó, gondoltam jó áron adja jó lesz, nem hagyom ki a vételt. Majd később veszek ...

 

Igazából pár kérdésem lenne:

Vadászat miatt szeretnék venni,-NEM nyüstölni TEREPEN-tudom nem arra való, csak legalább annyira, hogy letudjak menni a műútról. Tudjak haladni valamennyit mezei úton, ha van egy kis sár, vagy éppen hó. Nem terepezni akarok, csak ne mindig az árok szélén kelljen megállnom :) 

Emellett melóba is betudok vele járni, mert gondolom a 35 40 km ingázás nem okoz neki gondot, hisz inkább erre van kitalálva.

 

1 KÉRDÉSEM: ALAPBÓL mit hajt? Elsőt vagy hátsót? Ha esetleg LOCKolod, akkor ha hóban elpörög a kerék, nem oldja ki gyorsan?

2 KÉRDÉSEM: mindenképpen a benzinest érdemes? Vagy megbízhatóak a DIESELek? Nem mindegy a fogyasztás..

 

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!

 

 

 

 

alibi73 Creative Commons License 2019.12.16 0 0 2321
Utánna nézek, hátha sikerül valami! Köszönöm.
Előzmény: KiDs57 (2320)
KiDs57 Creative Commons License 2019.12.15 0 0 2320

Szia!
Nézd meg a mikrokapcsolók forrasztását, és azt, hogy működnek-e! A neten árulnak kapcsolókat / javítókészletet hozzá. (Legalább is 2-3 éve találtam.)

üdv

Előzmény: alibi73 (2319)
alibi73 Creative Commons License 2019.12.15 0 0 2319

Szép napot mindenkinek itt a csoportban.

Most lettem boldog tulajdonosa ennek a szép autonak, csak annyi gondom lett, hogy a volt tulaj, mondta hogy, a pót kulcsával használja a kocsit mert az eredeti is működik, csak a nyomógomb nem zárja és nyitja a kocsit, csak ha záron keresztül akarta lezárni. Amugy mind a két kulcs jól műküdik, indítja a kocsit, csak az amin vannak a nyit zár gombok, azok nem működnek, pedig elemet is cseréltem benne. Nem tudom mi lehet vele.

HAJÓS ATTILA Creative Commons License 2019.12.03 0 0 2318

Üdv mindenkinek !

 

Csak gyári  szövetbetétes  ékszíjat szabad feltenni ,  1 000 km alatt ,  nekem megette  a hagyományos kivitelt .

Attila

 

Előzmény: Törölt nick (2131)
galaxi46 Creative Commons License 2019.11.30 0 0 2317

Üdv.

 

Jó áron feltétlenül érdemes. Egyébként már sokan megírták ebben a topikban az Általad kérdezettekre a választ.

Előzmény: tsanyi22 (2316)
tsanyi22 Creative Commons License 2019.11.17 0 0 2316

Jó napot mindenkinek 

Segítséget szeretnék kérni autó vásárlás előtt állok ki szemelt egy Nissan x-trail 2.0dci le T31 2010 évjáratú lenne. Érdeklődnek hogy mennyire van hozzá alkatrész ellátottság? Mennyire megbízható? Érdemes e venni közel 300000km el? Milyen típus hibáik vannak?

Előre is köszönöm a segítséget 

 

vassjana Creative Commons License 2019.11.16 0 0 2315
Sziaszzok!
Tud e valaki eladó használt töltölevegőhűtőt X trail 2.2 dizel 2005 ös 136 Le. Az se baj ha új, csak elfogadható áron legyen. Előre is köszönöm.
Tharkus Creative Commons License 2019.11.11 -3 0 2314

kábelezni kell mindenfelé stb., egyszerűnek nem nevezném. tényleg nem csak annyi, hogy ráteszi az ember a kormányra a hiányzó gombokat. onnan is tudom, hogy idáig én is eljutottam, azóta is a polcon rohadnak a gombok :))

Előzmény: Pépépe (2313)
Pépépe Creative Commons License 2019.11.08 0 0 2313

Köszi! Van rá egyszerű megoldás (gyári tempomat beépítésre)? Vagy csak univerzális utólagos tempomatot lehet berakni? Olyat inkább nem fogok. 

Előzmény: Tharkus (2312)
Tharkus Creative Commons License 2019.10.30 -3 0 2312

nem elég

Előzmény: Pépépe (2311)
Pépépe Creative Commons License 2019.10.18 0 0 2311

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy T30 eestében, ha utólag akarom berakni a tempomatot, akkor csak egy bontott tempomat kapcsoló + kábel elég-e, vagy ezen kívül kell-e még valami (mi?) (Hova kell csatlakozatni?)

 

Köszönöm! 

SU-27 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 2310

Szia !

 

 

Igen, kivégeztem a komfortmodult...  :( 

Megkerestem a kapcsolási rajzon is. ez lesz az, amit Timer modul-ként jelez a katalógus...

Előzmény: KiDs57 (2309)
KiDs57 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 2309
Előzmény: SU-27 (2308)
SU-27 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 2308

Kedves Márkatársak !

 

Adott egy 2006-os  T30-as 2.2dCi amin egy érdekes hiba állt elő a belső izzó cserét követően.

Az első térképlámpa izzóját cseréltem, ami sajna nem sofita izzós, és az újat mikor beillesztettem, csináltam egy kis zárlatot. 

A kiment biztosítékot ( Junction Box 26. számú 10A biztije ) kicseréltem, viszont megszűnt működni az ajtókapcsoló mód.

Ha azon áll a kapcsoló, akkor folyamatosan ég az első és a tetőablak mögötti lámpa.

 

Úgy tűnik kivégeztem a Timer modult. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, járt hasonlóan bárki?

A javítási utasítás szerint valahol a műszerfal alatt van a műszercsoport környékén van ez az egység... 

 

Csabi67 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 2307

Szia!

 

Kb 1 hét alatt ideért.

 

Üdv,

Csaba

Előzmény: kalcsob (2306)
kalcsob Creative Commons License 2019.09.23 0 0 2306
Szia Csabi.
Nagyon szépen köszönöm.
Meg is rendeltem.
Mennyi idő alatt jött meg neked?

Üdv: Bence
Előzmény: Csabi67 (2305)
Csabi67 Creative Commons License 2019.09.21 0 0 2305

Szia!

 

Sokáig kerestem én is, itt találtam és meg is vettem.

 

https://www.ebay.com/itm/NISSAN-X-TRAIL-T30-2001-2007-REAR-WHEEL-ARCH-REPAIR-PANEL-SET-OF-2-Pair/273840502166?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

48000Ft a pár, postaköltség nincs. Ugyanennél az eladónál van jobbos, balos külön is.

 

Üdv,

Csabi

Előzmény: kalcsob (2303)
x-L75diy Creative Commons License 2019.09.20 0 1 2304

Köszönöm!

 

Érdekes, hogy a régi 97-es primerámon már tudta a nissan, hogyan kell az ablaktörlő karon levő gombbal kezelni a km órába épített infópanelt, ezen meg át kell hasalni a fél műszerfalon, hogy megnézzem hány fok van...

Vagy csak én nem fedeztem fel még egyszerűbb módot.

Előzmény: Csabi67 (2302)
kalcsob Creative Commons License 2019.09.20 0 0 2303
Sziasztok.
T30 asom hátsó sárvédői komoly rohadásnak indultak. Be lehet szerezni valahonnan sárvédőíveket? Én még nem leltem sehol.
Valaszokat előre is köszönöm.
Üdv: Bence
Csabi67 Creative Commons License 2019.09.20 0 0 2302

Hosszan kell benyomva tartani a gombot.

Előzmény: x-L75diy (2296)
x-L75diy Creative Commons License 2019.09.19 0 0 2296

Akárhogyan tekergetem csak az órát tudom állítani a műszerfalon. A tankolós km órát sehogyan sem tudom lenullázni. Valaki meg tudja mondani hogyan kell?

Előre is köszi.

x-L75diy Creative Commons License 2019.09.19 0 0 2295

Szia,

 

Én is a torque- ot használom, a car scannerrel nem működött. Az autóm t30 2,2 dci sport mod. Egy kicsit megcsiszoltam az obdII éleit és a nissanom obd bemenete körüli műanyagot, így már a helyére megy, bár eléggé passzentos....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!