A válasz a leírásban. (30km/h) Az utolsó pont szerinti funkciót én nem tapasztaltam. Furcsának is tűnik, hogy direkt 2WD-be kapcsolva beindulna az összkerék hajtás. Valaki...?
Ugy látom, jó a kérdés, nem nagyon dől a válsz. :) Én is most vettem ezt a típust, Én sem akarom nagyon terepeztetni, max néha kimegyek vele horgászni, és mezőgazdasággal foglalkozom aztán a földekre megyek még ki. Én 2.2 dCi T30 at vettem. Sajnos még nem tudok Neked mondani róla véleményt, csak azt hogy nagyon kényelmes!!! ;)
Mostanában szemezgetek újra az X-TRAIL-el. Nézegetek emelett Vitarat és Rav4et is, de valahogy ez kicsit jobban tetszik...
kis off .. :) Már-már vettem is volna, mikor egy barátom gondolt egyet és eladásra szánta a H astrajat, ami végig szervízkönyves magyar 1 tulaj... stb... És kellett egy családi autó, gondoltam jó áron adja jó lesz, nem hagyom ki a vételt. Majd később veszek ...
Igazából pár kérdésem lenne:
Vadászat miatt szeretnék venni,-NEM nyüstölni TEREPEN-tudom nem arra való, csak legalább annyira, hogy letudjak menni a műútról. Tudjak haladni valamennyit mezei úton, ha van egy kis sár, vagy éppen hó. Nem terepezni akarok, csak ne mindig az árok szélén kelljen megállnom :)
Emellett melóba is betudok vele járni, mert gondolom a 35 40 km ingázás nem okoz neki gondot, hisz inkább erre van kitalálva.
1 KÉRDÉSEM: ALAPBÓL mit hajt? Elsőt vagy hátsót? Ha esetleg LOCKolod, akkor ha hóban elpörög a kerék, nem oldja ki gyorsan?
2 KÉRDÉSEM: mindenképpen a benzinest érdemes? Vagy megbízhatóak a DIESELek? Nem mindegy a fogyasztás..
Szia! Nézd meg a mikrokapcsolók forrasztását, és azt, hogy működnek-e! A neten árulnak kapcsolókat / javítókészletet hozzá. (Legalább is 2-3 éve találtam.)
Most lettem boldog tulajdonosa ennek a szép autonak, csak annyi gondom lett, hogy a volt tulaj, mondta hogy, a pót kulcsával használja a kocsit mert az eredeti is működik, csak a nyomógomb nem zárja és nyitja a kocsit, csak ha záron keresztül akarta lezárni. Amugy mind a két kulcs jól műküdik, indítja a kocsit, csak az amin vannak a nyit zár gombok, azok nem működnek, pedig elemet is cseréltem benne. Nem tudom mi lehet vele.
Segítséget szeretnék kérni autó vásárlás előtt állok ki szemelt egy Nissan x-trail 2.0dci le T31 2010 évjáratú lenne. Érdeklődnek hogy mennyire van hozzá alkatrész ellátottság? Mennyire megbízható? Érdemes e venni közel 300000km el? Milyen típus hibáik vannak?
Sziaszzok!
Tud e valaki eladó használt töltölevegőhűtőt X trail 2.2 dizel 2005 ös 136 Le. Az se baj ha új, csak elfogadható áron legyen. Előre is köszönöm.
kábelezni kell mindenfelé stb., egyszerűnek nem nevezném. tényleg nem csak annyi, hogy ráteszi az ember a kormányra a hiányzó gombokat. onnan is tudom, hogy idáig én is eljutottam, azóta is a polcon rohadnak a gombok :))
Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy T30 eestében, ha utólag akarom berakni a tempomatot, akkor csak egy bontott tempomat kapcsoló + kábel elég-e, vagy ezen kívül kell-e még valami (mi?) (Hova kell csatlakozatni?)
Érdekes, hogy a régi 97-es primerámon már tudta a nissan, hogyan kell az ablaktörlő karon levő gombbal kezelni a km órába épített infópanelt, ezen meg át kell hasalni a fél műszerfalon, hogy megnézzem hány fok van...
Vagy csak én nem fedeztem fel még egyszerűbb módot.
Sziasztok.
T30 asom hátsó sárvédői komoly rohadásnak indultak. Be lehet szerezni valahonnan sárvédőíveket? Én még nem leltem sehol.
Valaszokat előre is köszönöm.
Üdv: Bence
Akárhogyan tekergetem csak az órát tudom állítani a műszerfalon. A tankolós km órát sehogyan sem tudom lenullázni. Valaki meg tudja mondani hogyan kell?
Én is a torque- ot használom, a car scannerrel nem működött. Az autóm t30 2,2 dci sport mod. Egy kicsit megcsiszoltam az obdII éleit és a nissanom obd bemenete körüli műanyagot, így már a helyére megy, bár eléggé passzentos....