Keresés

Részletes keresés

Who111 Creative Commons License 2007.08.12 0 0 1
Egyáltalán mi ez a WinWatt?
Gondolom valami vindózos progi.
Akkor viszont azt kell tenni, mint minden vindózos programmal:
-Bőszen nyomkorászni, és figyelni mit csinál... :-)
Z757 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 0
0 ötletem van
Előzmény: kuzo2 (-)
kuzo2 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 topiknyitó
Nekem sajnos a helpje nem működik, így nem bánnám, ha azzal kezdődne a topic, hogy valaki elmagyarázza, hogyan kell hozzáfogni, aztán már talán magától is könnyebben megy valamennyire. A weben találtam egy leírást, de miután negyedszer volt benne leírva, hogy "A tervezési munkát projectbe foglalva végezzük" és hasonlóan semmitmondó magyarázatokkal operáltak, nem bírtam tovább olvasni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!