Keresés

Részletes keresés

Ambzso Creative Commons License 2013.06.23 0 0 7412

Holnap dun ig lesz felügyelet aztán 1 nap 2-ben lesznek. Szerintem az lesz a sorsdöntő, de nem látom borúsan...

Előzmény: PanniF1 (7411)
PanniF1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 7411

hát mi tuti nem alkalmaztunk különzárást. :-(

az mire jó? érzik egymás szagát, de nem látják egymást. és két nap múlva szerintem ugyanott tartanak, csak talán izgatottabban.

szerintem legyenek állandó felügyelet mellett, ha megoldható és csak akkor beavatkozni, ha... mint a gyerekeknél.

de én laikus vagyok, nem értek hozzá, csak szeretem őket. :-)

Előzmény: Ambzso (7410)
Ambzso Creative Commons License 2013.06.23 0 0 7410

Szia!

 

Egy netes oldal 2-3 napos különzárást ír.../szerintem durva módszer/

Tegnap hoztam haza egy 8 hetes perzsát egy 10 hetes fél perzsa cicc-hez. Nagyobbik cicc játszott a kicsivel csak ugye erőfölény miatt a kisebbet féltjük...

Előzmény: PanniF1 (7409)
PanniF1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 7409

"okosat" akartam írni, persze. :-)

nyilván kell rájuk figyelni, de szerintem hagyni kell ismerkedni és nem lesz gond.

 

Előzmény: PanniF1 (7408)
PanniF1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 7408

Hali!

Ne szidj nagyon, biztos nagyon oksat fogok mondani. Igaz, már régen volt, 15 éve,de

Sis-t jűliusban hoztuk haza, apróként, Lou decemberben került hozzánk szintén picikén. Nem volt semmi gond. Megszokták -és remélem meg is szerették-egymást azóta.

Gondolom, ez függ a cicák természetétől is, ezek a lányok sziámi/thai típusúak. Nem fajtatiszta egyik sem, denekünk azok. :-)

 

Előzmény: Ambzso (7407)
Ambzso Creative Commons License 2013.06.22 0 0 7407

Urak!

 

Kérek véleményt és / vagy tanácsot egy 7 hetes és egy kb 10 hetes kis macska össze szoktatásával kapcsolatosan!!

Ambzso Creative Commons License 2013.06.14 0 0 7406

Egy kis helyzet jelentés itthonról!

 

2 hete van otthon az új jövevény :

 

Jól érzi magát, kicsit vadóc, de imádnivaló :) Voltunk dokinál, kapott szurit és bolha írtó cseppeket-estére kicsit rosszul nézett ki- dűlöngélt, megijjesztett bennünk, de szerencsére nincs semmi baj.

 

Szoba cicusnak alakul... teljesen szobatiszta mindenhova bebújik, pókhálót takarít:D.

Este kb 22-23 óra fele el alszik,

az akvárium mögött, úgy hogy a farka a feszültség alatt álló elosztóba lóg :S

 

,de reggel 5:30- 5:45 fele óramű pontosan ébred.

 

Egésznap játszik és ha valaki nem vele foglalkozik, 5-6 perc után - fiú létére - hisztizik, nyávog és addig nem hajlandó abba hagyni míg a középpontba kerül :)

 

Segítőkész..

 

a nagy munka után fárradtan pihen :)

 

Ambzso Creative Commons License 2013.05.30 0 0 7405

Kiskunfélegyháza állomás"vadon született" kis cicái -ott dolgozok figyelték, gozdozták a családot. Nap mint nap találkoztam velük és néha megörökítettem öket, mikor már  kisebb kilengés nélkül is járkáltak :) Azóta elvileg gazdira leltek (márnem voltak a helyükön)"

Előzmény: RhB (7404)
RhB Creative Commons License 2013.05.30 0 0 7404

Nagyon aranyosak. :-))) A te cicáid? Pályaszám van rajtuk? :-)))

Előzmény: Ambzso (7403)
Ambzso Creative Commons License 2013.05.30 0 0 7403

Sziasztok!

 

http://indafoto.hu/ambzso/image/18719861-c108d9f4/562531

 

Beköszönök egy cica puszival!

_nyunyuka Creative Commons License 2013.05.22 0 0 7402

Saját dorombológép.

 

Itt meg egy "tranzit". Mintha rókával meg mosómedvével keresztezték volna :-).

Előzmény: RhB (7401)
RhB Creative Commons License 2013.05.22 0 0 7401

Ő kinek a cicája? Vagy ő is szolgálati? :-)

Előzmény: _nyunyuka (7400)
_nyunyuka Creative Commons License 2013.05.21 0 0 7400

Jé, él még ez a topik?

 

A Szfinx :-).

Előzmény: nohabrok (7399)
nohabrok Creative Commons License 2013.05.19 0 0 7399

A lányom cicája kis Filemon portréja alatt.

 

kormianita Creative Commons License 2013.03.14 0 0 7398

Továbbra is keresem Kormi cicámat! Február 19-én láttam utoljára és  még mindig semmi hír Kormiról! Bp. III. ker. Csillaghegyen veszett nyoma. Kérlek, osszátok meg! Köszönöm!

Itt lehet megnézni:

http://talaltcica.org/archives/24109

Ez a Facebook azonosítóm linkje, itt találhattok róla képeket meg leírást.

http://www.facebook.com/kiss.anita.7731247

kormianita Creative Commons License 2013.03.11 0 0 7397

Kedves Olvasók!

Keresem Kormi cicám Budapest, III. kerületből, közelebbről Csillaghegyről tűnt el pár hete.
Zöld szemű, fekete bundájú, max. másfél év körüli (kicsit kevesebb lehet) középtermetű kandúr.
Vékonyabb testalkatú, nem mackós típus.
Sokat nyávog, nagyon kedves, hízelkedős, üdvözlésre jellegzetes prr-szerű hangot ad.

Ám az is lehetséges, hogy idegenekkel szemben félénk... ezt nem tudom.
Köszönettel fogadok bármilyen információt!
http://talaltcica.org/archives/24109

Szavéri Creative Commons License 2013.03.10 0 0 7396

Kedes Cicabarátok!

 

Van egy 5 év körüli ivartalanított lánycicám, akinek most szerető gazdit keresek! Egy állatmentő alapítványnál dogoztam, ahonnan sok cicát hoztam haza és adtam örökbe sikeresen. Ezt a cicust a saját gyerkőceimnek hozztam haza még 5 éve, de időközben sajnos allergiás lettem rá. Mostanra az allergiám már elviselhetetlenné vált, ezért sajnos meg kell válnunk ettől a kis családtagunktól, Micutól. Egy szerető, felelős gazdit keresek neki! Micu gyerekek között nőtt fel és nagyon szereti őket, ezért igazán jó lenne egy gyerkes családban élhetne tovább. Miucu rendkívül szociális, kedves, játékos cica. Szürkecirmos házicica, fehér mellénnyel és tappancsokkal.Természetesen minden hozzá tartozó dolgot is adok: alvó párnáját, kaparófáját, tányér, furminátor stb.

Aki örökbe fogadná ezt a kedves cicust kérme írjon az e-mail címemre: odorkrisz@yahoo.com

 

Remélem mihamarabb szertő gazdira talál ez a kedves cica.

 

Üdv: Dobozi Kriszta

Edit1978 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 7395

Kedves Fórumozók!

 

Segítséget szeretnék kérni Tőletek - így ismeretlenül is...

 

Van két gyönyörűséges ciccem, mindkettő ex-lány, 2007es születésűek. Anya ugyanaz, de négy hónap van közöttük. 

Néhány napja az egyik terrorban tartja a másikat. Mondjuk sosem szerették egymást igazásn, elviselték a másk jeelnlétét. De most nem tudjuk miért, látszólag ok nélkül, hihetelenül agresszíven támadja. Egyelőre nem tudok mit tenni, mint két külön szobába zárom őket, ha nem vagyok otthon. De ez így nem mehet sokáig. 

Szeretnék a tapasztalatotokra támaszkodni, mert ez engem is kikészít idegileg, hátmég ezt a kis szerencsétlent...

 

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ötleteket.

 

További szép napot!

 

mnetimi Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7394

Én szeretnék Boldog Új Évet kívánni minden kedves cicabarátnak !Medállal a képen :))

_nyunyuka Creative Commons License 2012.12.24 0 0 7393

Békés, boldog karácsonyt minden cicának és cicabarátnak!

nohabrok Creative Commons License 2012.11.17 0 0 7392

Készül Kis Filemon kopjafája.

 

FBetty79 Creative Commons License 2012.11.15 0 0 7391

Sziasztok!A párom tegnap este látott egy gazdátlan kiscicát az Omszki-tónál, a körforgalomnál.Pár hónapos lehet, a kocsik között mászkált.Be tudná valaki fogadni szegénykét?

 

exiefo Creative Commons License 2012.11.07 0 0 7390

.-))

- mi is hasonlóan vagyunk az állatainkkal, bár más ezt furcsállóan nézi :-)

Szuli még imádja a szemcseppes fiolát ellopni, és a cérna gomgolyagot is:-)

A kutyánk csak labda függő, a gumicsirke csak dísznek van , viszont a rongyokkal jól eljátszik.

Gondolom sokan nem is tudják mire vélni hogy az amúgy rendezett udvaron egy fél fürdőköpeny van hol itt hol ott :-))

De hát .................. mindenki azt gondol amit akar (még) !!!!!

Előzmény: PanniF1 (7389)
PanniF1 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 7389

Köszi a választ! :-)

ördög Moncsicsi?

nem is láttam ilyet, pedig én sem vagyok mai csirke. :-) egerek nem jöhetnek szóba, macskák nem játszanak ilyesmivel, kiskutyának meg valami extra kéne. tavaly rénszarvast kapott, Fressnapf-ból, imádja. :-)

már karácsonyban gondolkodtam. :-)

 

Előzmény: exiefo (7388)
exiefo Creative Commons License 2012.11.06 0 0 7388

Szia Panni !

 

Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.

Neki sikerült :-)  Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)

De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-))

Előzmény: PanniF1 (7387)
PanniF1 Creative Commons License 2012.11.06 0 0 7387

Szép estét!

 

Tehát nem véletlen a kisördög játék... ? :-)

Hol vetted? A mi kiskutyánknak is jó lenne egy ilyen. :-)

Macskáink nem játszanak ilyesmivel. :-(

Előzmény: exiefo (7386)
exiefo Creative Commons License 2012.11.06 0 0 7386

Szépek !

 

Nálunk meg csak a lustálkodás megy egész nap :-)

Itt hangosan horkol:-)

 

Ám  este 8-kor elkezd ugrálni és hosszútávon futkosni, majd hozza az ágyba az egerét hogy dobáljuk neki :-)

Előzmény: Törölt nick (7383)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 7385

Ne is mondd, mert megesz az irígység!   :))))))))

Inkább kapd le őket egyenként.  ;) 

Előzmény: _nyunyuka (7384)
_nyunyuka Creative Commons License 2012.11.05 0 0 7384

Ilyet látnál nálunk is, négy saját és három, napközben nálunk alvó szomszéd cica. Sajnos nem tudom őket "egy csapatba rendezni", hogy egybe lefotózzam őket.

Előzmény: Törölt nick (7383)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.05 0 0 7383

Tegnap a zselickisfaludi Ropolyi Vadászháznál jártunk. A háznál éppen senki nem volt, helyette egy bűbájos és (egymással is) hihetetlenül barátságos állatsereglet vendégszeretetét élveztük. Egy német juhász egy Golden Retriever, egy kecskemama és –gida egy póni és három egyforma kéthónapos cicnyák kereste a kegyeinket (azért természetesen nem minden érdek nélkül...). Egy igazi állat-paradicsom - jó ilyesmit látni.

 

    

 

    

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!