Keresés

Részletes keresés

collie- Creative Commons License 2010.04.12 0 0 1885
a képet nem sikerült csatolnom :)
http://noil.uw.hu/kennygallery/content/Kenny/IMG_3528.jpg
collie- Creative Commons License 2010.04.12 0 0 1884
Sziasztok!

Dejó, hogy ide találtam :) Nekem is thai cicám van, Kenny, most 5 hónapos.
csacsi1976 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 1883
hát nem nagyon :(
teca1258 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 1882

Szép napot.

Amint látom, nem vágunk egymás szavába.......

teca1258 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 1881

Sziasztok.

Nyugodjék békében Jonathan. Szép földi életét befejezte, de az utána lévő folytatódik az égi vadászmezőkön, a többi megboldogult állatka társaságában.......

Előzmény: teglamiki (1875)
csacsi1976 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 1880
Nyugodj békében Jonathan!
Előzmény: teglamiki (1875)
Lolamoon Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1879
Nyugodj békében Jonathan!
balabmw Creative Commons License 2010.03.24 0 0 1878
Isten nyugosztalja Jonathan-t!
Előzmény: teglamiki (1875)
Nyafkamacska Creative Commons License 2010.03.24 0 0 1877
Nyugodj békében Jonathan!
Előzmény: teglamiki (1875)
CyberCat Creative Commons License 2010.03.24 0 0 1876
Ég veled Jonathan!
Előzmény: teglamiki (1875)
teglamiki Creative Commons License 2010.03.24 0 0 1875

Sziasztok!

 

Sajnálattal kell tudatnom mindenkivel, hogy Jonathant 19 éves és 7 hónapos korában sajnos el kellett altatni, mert sajnos annyira legyengült, hogy már sem enni, sem mozogni nem tudott. Csont és bőr volt, de a szeme mindíg csillogott, ezért reméltük, hogy még eléldegél mellettünk. Kb 1 hete a szeme is elvesztette az élénk csillogását, de nagyon élni akart. Tegnap éjjel végig azon gondolkodtunk, mi lenne neki a legjobb, de a reggeli állapota miatt döntöttünk. Szerintem boldog majd 20 évet éltünk együtt-egymás mellett, biztos megbocsátott nekünk ...

Eltemettük az épülő házunk terasza alá, idővel kis réztáblácskát is kap:

 

JONATHAN - Isten ajándéka, élt boldogan 235 hónapot ...

 

 

JONATHAN
CyberCat Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1874
Az én thai cicám tőlük van az Amelia tenyészetből. Honlapjuk: www.tajskiekoty.pl. Angolul tudnak korlátozottan kommunikálni.
Árakról stb. inkább privátban beszélnék.
Előzmény: twuvn (1870)
twuvn Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1873
Köszönöm,hogy gondoltál rám, de sajnos felnőtt cica nem jöhet szóba, mivel igen néped társasághoz kellene csatlakozni. (3 kutya, 6 cica, ló...)A csapat pedig bizonyítottan csak kölyköt fogad el, de érdekes módon azokat szó nélkül! A németjuhászunk meg szerintem veszélyt is jelentene rá, nem csak nem fogadná el.
Egyébként gyönyörű cica, és nem is gondolkodnék egy percig se, ha nem ilyen lenne a felállás.
Előzmény: shine_adonis (1872)
shine_adonis Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1872
http://macska.hu/forum2.php?katid=5&temaid=18

jan. 26-ai hozzászólás, és ő volna az:
Előzmény: shine_adonis (1871)
shine_adonis Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1871
Néhány hete a macska.hu forum részén, a cica ajándékba topikban láttam egy nagyon hasonló cicát. Gondoltam is rád, de nem tudtam, hogy keresel cicát. Nézd meg, ha érdekel, hogy megvan-e még.
Előzmény: twuvn (1870)
twuvn Creative Commons License 2010.02.16 0 0 1870
Szia CyberCat!
Írtad még kicsit régebben, hogy a lengyel Amelia tenyészetben lehet seal tabby point színű thai cicát lelni. Neked van valami tapasztalatod velük kapcsolatban?Milyenek a cicák, milyen áron, hasonlók?
Van egy fotó, hogy milyen volt a cicám, és már hónapok óta nincs velem. Nagyon hiányzik egy ilyen gyönyörűség.
Előzmény: CyberCat (1858)
CyberCat Creative Commons License 2010.02.03 0 0 1869
Kedvencnek a Charming Blue macskászatban kaphatsz kékjegyű thai cicát, ha beírod a keresőbe, megtalálod a honlapjukat.
Előzmény: annchy (1868)
annchy Creative Commons License 2010.02.03 0 0 1868
Sziasztok!
Tradicionális, sziámi, kék jegyű kiscicust keresek.
Ha tud valaki eladó, előjegyezhetőt..Köszönöm!
Ancsa
Nyafkamacska Creative Commons License 2010.02.01 0 0 1867
Ennyi kell időnként :-)
Isten éltesse a kisöregedet még sokáig!
Előzmény: teglamiki (1866)
teglamiki Creative Commons License 2010.02.01 0 0 1866

Bevallom tegnap rossz passzban voltam, állandóan azt akarja, hogy vele foglalkozzak, de azért más dolgom is van, hozzávágtam egy (tiszta) portörlő rongyot. Erre bemutatott egy fintort és aznap többet nem láttam, a radiátoron duzzogott ...

Előzmény: Nyafkamacska (1854)
Lolamoon Creative Commons License 2010.02.01 0 0 1865
Drukkolok neki!
Isten éltesse még nagyon sokáig!!!
Előzmény: teglamiki (1864)
teglamiki Creative Commons License 2010.02.01 0 0 1864

Halihó!

 

Jonathan közelít a 19 és fél évhez ...

Most már remélem megéri a kertes házba költözést ...

 

TéglaMiki

shine_adonis Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1863
Nekem is volt egy olyan cicám, akit nem lehet pótolni. Most helyette 3 másik van, talán így, hogy már 1-1,5 éve laknak velünk kezdek rájönni, hogy nem is kell betölteni azt az űrt. Olyan nem lesz még egy, ők (a triumvirátus) teljesen más téma, másért szeretem őket.
Előzmény: twuvn (1862)
twuvn Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1862
Köszönöm, de sajnos már csak volt.Nem is töltötte be senki azóta az űrt.:(
Előzmény: shine_adonis (1861)
shine_adonis Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1861
Hű, de nagyon szép macs!
Javítsatok ki, de ha jól emlékszem Bolboja cicája talált gyönyörűség.
Előzmény: twuvn (1860)
twuvn Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1860
Előzmény: twuvn (1859)
twuvn Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1859
Köszönöm a választ, akkor ezért nem sok ilyet látni itthon. Ez enyém biztos visszaütött, mert a mama egy fóka thai sziámi. Ezen a képen még elég fiatal volt, de idővel folyton sötétedett, bár sose lett nagyon krémszínű. Nekem ez a szín tettszik a legjobban a sziámi félékből. :-)
Előzmény: CyberCat (1858)
CyberCat Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1858
Ő egy seal tabby thai, valódi tenyésztőtől legközelebb Lengyelországban lehet ilyen kölyköt vásárolni, az AMELIA macskászatban.
Előzmény: twuvn (1857)
twuvn Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1857
Szia Bolboja. Most nézem a novemberi képedet a cicáról. Nekem ugyanilyen cicám volt, egy thai, és házi szerelemgyereke volt. A tiéd honnan van?Nagyon gyönyörű!
Mióta sajnos az enyém elment, azóta keresek ilyen színű és mintájú cicát, nem sok sikerrel...:(
Előzmény: Bolboja (1841)
m regina Creative Commons License 2010.01.09 0 0 1856
sziasztok!
van egy sziámi kandúrom ! eladó 10000ft ért ajándék szállító kossárral! ha valakit érdekel akkor írjon a legoca95@gmail.com ra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!