Keresés

Részletes keresés

Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.12.06 0 0 0
Ütvefúr0val
Előzmény: caterina3 (-)
caterina3 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 topiknyitó

Szeretnénk ajtónyílást nyitni (ajtó nélkül) a lakásunkban egy válaszfalon. A falnak teherhordó szerepe nincs, nem tartófal.

 

A gond az, hogy nem szeretnénk a mennyezetig elbontani a  falat, áthidaló gerenda pedig itt nincs beépítve, tehát mindenképpen be kellene építeni egyet. Elvileg létezik olyan technológia, módszer, mellyel utólag lehet beépíteni ilyet, efelől szeretnék érdeklődni. Tudna valaki linket adni olyan oldalra, melyen leírják ennek módját részletesen és érthetően? Keresővel sajnos nem sikerült találnom ilyet. Vagy van valakinek erről személyes tudása, tapasztalata?

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!