lakásból kiszökik. megölni nem akarjuk (a gázolás baleset volt), azóta kapott egy nyakörvet csengővel (azóta halljuk, merre jár :) a felnőtt madarakat ez megvédi, de a gyíkok szerintem süketek.
egyszer már majdnem sikerült (gyermekeim anja átment rajta az autóval), de megúszta egy medencetöréssel és pár hétre rá ugyanúgy vadászott, mint addig. környékbeli kutyák nincsenek szabadra eresztve. más módszert meg nem tudok.
Most voltam ghalászni és ez a két pöttöm göte lárva akadt a kishálóba? Fényképezés után rögtön vissza engedtem őket. Be tudnátok határozni?Előre is köszi!