Keresés

Részletes keresés

Futurecat Creative Commons License 2016.12.10 0 0 24338

Szia!

 

jofogason láttam a hírdetését. 

 

 

Előzmény: banda-vezér (24337)
banda-vezér Creative Commons License 2016.12.10 0 0 24337

Olvasd ezt el, ha megfelel az itt felsorolt kritériumok MINDEGYIKÉNEK, akkor nyugodtan vegyél tőle cicát.

https://mainecooncica.wordpress.com/cim1/kivalasztas/

 

Egyébként Te hol találtad őket,ha se honlapja, se FB oldala nincs?

 

Előzmény: Futurecat (24335)
CBNora Creative Commons License 2016.12.08 0 0 24336

Még nem hallottam róluk.

Előzmény: Futurecat (24335)
Futurecat Creative Commons License 2016.12.07 0 0 24335

Sziasztok!

 

Land of Cats budapesti tenyeszetrol vannak infoitok? Mivel nincs honlapja, se fb.-ja elegge gyanus?! (Elnezest, ha tevedek)

mofeco007 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 24334

ezt nézzétek meg :) :) :)   

banda-vezér Creative Commons License 2016.10.09 0 0 24333

Gyönyörű kacor király!

Előzmény: NeedForAngels (24332)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.10.09 0 0 24332

Shadow fél éves :) 5,5kg....

banda-vezér Creative Commons License 2016.08.15 0 0 24331

Szia!

 

 

Válaszoltam abban a fórumban.

 

 

Előzmény: editke826 (24330)
editke826 Creative Commons License 2016.08.15 0 0 24330

Kedves 'banda-vezér'!

Most tájékozódtam kicsit a fórum más topikjaiban és meglepett, mennyire összecseng az, amiket írsz, az én kétségeimmel, amit ma egy másik topikba írtam! http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9057759

Kérlek, olvasd el, kíváncsi lennék a Te véleményedre is! (Igaz nem Maine Coon-om van, hanem perzsa, de gondolom, e szempontból mindegy.)  Előre is köszönöm, nagyon várom a véleményed!

Előzmény: banda-vezér (24305)
banda-vezér Creative Commons License 2016.07.18 0 0 24329

Huh, hát nem semmi vagy!

Gratulálok.

Egyszer én is végig olvastam.

Annak már vagy 5 éve, ráment jó pár napom, éjszakám, de tanulságos volt.

 

 

Elegek persze, itthon sok tenyésztőnek az egész állománynának nincs ennyi tesztje, mint ennek a kis makinak egyedül. :-(

 

 

Előzmény: NeedForAngels (24328)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.18 0 0 24328

udv ismét! 

Hát sikerült végig olvasni a topikot. Nem semmi...

A kérdésem a tesztekkel kapcsolatban lenne. Shadownak az anyukája és apukája ezekre van tesztelve: 

 

HCM1 HCM3/PKD/SMA/PRA/PKDef/GSD type IV (via DNA swab)

 

Ezek elegek, ugye?

Egyébként az anyucinak ez volt az utolsó alom, nemrég lett ivartalanítva ( 4 éves).

 

 

és egy ujabb kép az úrfiról( kezd nöni a szöre ökelmének )

NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.14 0 0 24327

:D megkaptuk a törzskönyvet ma :D le van bontva egészen 5 generációra visszamenöleg...vannak rajta olyan rövidítések, azt sem tudom mit jelent....

banda-vezér Creative Commons License 2016.07.10 0 0 24326

Nagyon helyes mind a kettő, sok örömet hozzájuk!

 

 

Előzmény: NeedForAngels (24325)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.08 0 0 24325

Ma volt mérés :) Shadow 14 hetesen 2,5kg. Cucci pedig 4 kg...

NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.07 0 0 24324

Egy kérdés, hogy lehet ilyen nyakatekert pózban aludni? :D

banda-vezér Creative Commons License 2016.07.05 0 0 24323

Gyönyörűek a kis teknőcök!

 

 

Előzmény: NeedForAngels (24322)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.05 0 0 24322

tesók

NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.05 0 0 24321

anyuapu

Előzmény: NeedForAngels (24320)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.05 0 0 24320

ës persze a büszke szülök :D

 

NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.05 0 0 24319

Akkor ez kb olyan mint a kiskutyáknál...

Megint csináltam pár képet, remélem nem unjátok..ha igen szóljatok.. csak annyira cuki, és annyira szeretjük már most :D egyébként nagyon nagyon puha bundája van :)

 

Előzmény: iiko46 (24318)
iiko46 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 24318

A nagy mancs azt jelenti, hogy nagyon nagy felnőtt cica lesz.

Előzmény: NeedForAngels (24316)
banda-vezér Creative Commons License 2016.07.04 0 0 24317

Nagyon arnyosak együtt!!!

Gratulálok a kis babátokhoz!

 

 

Előzmény: NeedForAngels (24316)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.04 0 0 24316

Egyébként feltünt nekem hogy Shadownak nagyon nagyok a mancsai. Nagyobbak mint Cuccinak....Ilyet még nem láttam..

NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.04 0 0 24315

Cucci mellett aludt :D

Ma reggel pedig Cucci megmosdatta Shadowt :D

ës egy alvás elötti kép róla:

 

Előzmény: Lora1213 (24314)
Lora1213 Creative Commons License 2016.07.04 0 0 24314

Ó, nagyon szerencsés vagy !   Jól vettétek az első akadályt.   

Nos, kivel aludt a kicsi ?

Előzmény: NeedForAngels (24313)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.04 0 0 24313

:) Az nagyon hamar megvolt..Tegnap elhoztuk, k:orbe sétált a házban mint egy kis király, játszottunk vele, aztán aludt. Persze bemutattuk öket egymásnak, Cucci próbálta szimatolni, csak a kicsi nem engedte, morgott rá. Igy Cucci felment inkább az emeletre.

Mikor a pici felkelt, evett, használta a cicawct. Este Cucci lejött, próbált megint ismerkedni Shadow-val, a kicsi csak morgott rá, igy Cucci csak várakozott. :) Nagyon cuki volt. 8kor adtam Cuccinak kaját, arra odajött a pici is, hogy ez most mi beleszagolt Cucci kajájába, és Cucci igy megnyalogatta a fejét. Onnantól kezdve j'taszanak együtt.. Ugyhogy szerintem nem volt probléma, hamar össze szoktak :) 

Most reggel is kergetöztek, Cucci folyton mürrög Shadownak, hívja játszani :) Azért két fotót sikerült csinálnom róluk :D 

 

Előzmény: Lora1213 (24312)
Lora1213 Creative Commons License 2016.07.03 0 0 24312

Ó kicsi cica baba !   Gyere gyakran, mesélj hogy megy az összeszokás.

Előzmény: NeedForAngels (24310)
iiko46 Creative Commons License 2016.07.03 0 0 24311

Nagyon szép kis cicóka, sok boldog, egészséges együtt töltött évet kívánok!

Előzmény: NeedForAngels (24310)
NeedForAngels Creative Commons License 2016.07.03 0 0 24310

Nos, kicsit hosszú volt a várakozás, de végre itt van velünk :)

banda-vezér Creative Commons License 2016.07.02 0 0 24309

Huh, tényleg nagyon szép kor, mi is macskaéletkor rekordra hajtunk.  :-)

Bár sajnos nem jellemző, hogy ezek a tenyésztett cicák ilyen sokáig éljenek.

Házi cicáknál nem ritka ez a kor.

Sajnos Bobi felmenői között a nagypapája pl. 11 évesen halt meg, ők elég nagy testűek, tartok tőle nem számíthatunk ilyen szép korra mint ti, de hátha.

 

 

Nem lesz semmi baja, ha beleeszi ka felnőtt cica kajájába.

Én ugyanazt adtam nekik anno.

Persze a kölyök tápot jobban szeretik, zárd őket külön arra a fél órára míg előttük az étel.

 

 

 

 

Előzmény: Lora1213 (24308)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!