Keresés

Részletes keresés

G_ArchAngel Creative Commons License 2005.12.12 0 0 1
Egyszer voltam, korrektül megjavították az objektívemet, határidőnél 2 nappal korábban, nem túl drágán, kitisztítva kaptam vissza, fókusz tökéletesre beállítva...

Egy találkozásból, egy jó tapasztalat...
datee Creative Commons License 2005.12.12 0 0 0
az általam ismert 2 legmocskosabb stilusu no dolgozik ott, roviden ennyi
Előzmény: Abrash (-)
Abrash Creative Commons License 2005.12.12 0 0 topiknyitó
Balszerencsémre ma is jártam náluk. Mielött megosztom a törénetemet, kiváncsi vagyok, kinek mi a véleménye róluk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!