Keresés

Részletes keresés

205T16 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 107
Íme:
Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.05 0 0 106

Szia 205t16!

 

És meg lehetne tudni ennek a helynek az elérhetőségét?

 

Megosztanád veled/velünk?

 

Attila

Előzmény: 205T16 (104)
sylvanus67 Creative Commons License 2005.04.04 0 0 105
Mennyi most a reális ára a 10-es acélhálónak?
205T16 Creative Commons License 2005.04.02 0 0 104
Abban nem tudok segíteni. De ha valakinek fa nyílászáró kellene, tudok egy nagyon jó kis műhelyt, ahol első osztályú minőséget állítanak elő. Hossztoldott csomómentes borovi fenyőtömbből, véglegesen (három rétegben) felületkezelve és beépítve(!!!), K=1,1-es 4-16-4-es low üvegekkel pl egy 120X120-as bukó nyíló ablak 53.242 Ft.
Előzmény: Emi2 (103)
Emi2 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 103
Műanyagot.
Esetleg tudsz valakit?
Én hétfő reggel leszek legközelebb, ezért majd csak akkor reagálok.
Kellemes hétvégét!!
Előzmény: 205T16 (102)
205T16 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 102
Milyen nyílászárókat szeretnél? Fa vagy műanyag?
Előzmény: Emi2 (101)
Emi2 Creative Commons License 2005.03.31 0 0 101
ziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni?

Nyílászáró szaküzletet keresek, akik megbízhatóak és jó minőségű terméket forgalmaznak. Ja és nem csillagászati árakkal dolgoznak.
A cél megyék: Baranya, Tolna, Somogy.

Köszi!
napene Creative Commons License 2005.03.28 0 0 100
bocs még egy dolog: mi szednénk szét ,szaki segítségével.
kösz
napene Creative Commons License 2005.03.28 0 0 99
sziasztok!
Cserépkályhát tudnék szerezni bontásból, a cserepek okék, a samottokat nem tudom, talán pár éve cserélték.
Kb. mennyit adjak érte szerintetek? Majdani családi házunk nappalijába tervezem. Kb 1mx1,5mx2m-es.
Jó lenne tudni milyen ár reális érte?
Köszi
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.26 0 0 98
Pont RS!
Most mondj jó árat: Bramac Duna (vörösbarna, de ez, gondolom, mindegy).
205T16 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 97

Építkezésből megmaradt 100-as Ytong válaszfalelem eladó. 2 bontatlan raklap + pár darab

MZ/Y Creative Commons License 2005.03.17 0 0 96
Kösz a választ.
Még ácsot keresünk, akinél utoljára voltunk, állítólag tud jobb áron is szerezni - de persze ez csak akkor "jár", ha Ő csinálja a tetőt. Megvárom, mit mond (Bramac-mester, tartok tőle, hogy nem a mi pénztárcánk...), utána lépek ezügyben.
Előzmény: PONT RS (95)
PONT RS Creative Commons License 2005.03.17 0 0 95

Sziasztok!

Mz! Vedd meg nagyon jó ár. Kb 10% várható 257.-/db - 10% -8% (nálunk). Ez mennyi?          8-)  Mekkora a tető? (áremelés májusban)

Fidel: Ahogy írtad listaár -16% (áremelés várható bár még csönd és hullaszag)

TOM: A Xella /Ytong/ árlista -16%, nem tudom a neten fönt van-e.

Bocs a kései válaszokért.

Jön a konstruma lehet készíteni a lóvét!!!! AKCIÓ!AKCIÓ!AKCIÓ!

 

Előzmény: TomAce (94)
TomAce Creative Commons License 2005.03.16 0 0 94

Mailben tudsz arlistat kuldeni Ytongra?

Vagy, melyik arlistabol jon le a %?

Előzmény: PONT RS (91)
Fidel Creative Commons License 2005.03.15 0 0 93

Vagyis P2-05 NF+GT 600X200X300 netto 486 és

Pve 600X200X100 netto 201 + szállítás?

Előzmény: PONT RS (91)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.15 0 0 92
Jó, hogy jössz. :o)
Construma alatt várhatóak jelentős kedvezmények? Pl. a 259 ft/db Bramac alpesi protector még tavalyról 213-219 ft Debrecenben. Várható (szokásos) ennél nagyobb kedvezmény a kiállítás alkalmából?
Előzmény: PONT RS (91)
PONT RS Creative Commons License 2005.03.15 0 0 91

Szervusz!Én tudok adni lista -16% ab gyártelep, a szállítást kellene megoldani.

Üdv.

Itt a tavasz!!! :-)

 

Előzmény: Fidel (90)
Fidel Creative Commons License 2005.03.14 0 0 90
YTONG-ra tud valaki jó árat?
oktaclio Creative Commons License 2005.03.03 0 0 89
Köcce...
Előzmény: sacperkb (88)
sacperkb Creative Commons License 2005.03.03 0 0 88
A www.mek.hu  oldalon találsz egy tervezői névjegyzéket, megyénkénti csoportosításban.
Előzmény: oktaclio (86)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.03 0 0 87
Van egy Miért fontos a kó terv... topik, ott talán nagyobb sikerrel jársz.
Előzmény: oktaclio (86)
oktaclio Creative Commons License 2005.03.03 0 0 86
Üdv!
Mivel az első 200 topic közt nem találtam megfelelőt, ezért ideírom. :-)
Szóval keresek egy statikust vagy építészt, aki esetleg most vasárnap délelőtt is ráérne, érti a dolgát és nem aranyárban dolgozik. Az ház Maglódon van. Akinek van ilyen ismeretsége, kérem adja meg, jöhet e-mailben is. Köszönöm!
Üdv
Laci
PONT RS Creative Commons License 2005.03.03 0 0 85

Kezdek ébredezni téli álmomból.

1. Megnéztem a nyári gumikat a kocsira

2. Vevőkinézetű élőlények jelenetek meg a telepen (na nem tolonganak)

 

Azért tudjátok télen medve szeretnék lenni, nyáron pedagógus! 8)

anro Creative Commons License 2005.02.23 0 0 84
Sziasztok!

Ha kültéri vagy beltéri polisztirol épületdíszítő anyagokat kerestek, nézzétek meg az oldalunkat: http://www.anrodiszlec.hu.

Kint van mindennek az ára (bruttó kisker), nagykereskedelmi árat e-mailben tudok küldeni.

Szállítás: 2000-3000 Ft az ország egész területére.

Sziasztok!
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.23 0 0 83
Szerintem abonyi átvétellel, tehát +szállítás.
Előzmény: tgabika11 (81)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.23 0 0 82
Azért mielőtt Vájolet nagyon belelkesül, áruld el neki, hogy kis túlzással látod a gyárat. :o)
Előzmény: csokis3 (71)
tgabika11 Creative Commons License 2005.02.23 0 0 81

A poro brutto? Leszállítva? Raklappal?

Előzmény: PONT RS (76)
tgabika11 Creative Commons License 2005.02.23 0 0 80
Bocsi, megvan!
Előzmény: tgabika11 (79)
tgabika11 Creative Commons License 2005.02.23 0 0 79

Hali

A Bramac oldalon annyi van, hogy a listárak tekintetében forduljak a kereskedőhöz, bizalommal.

Írnál nekem akkor egy listaárat?

Köszi

Előzmény: PONT RS (76)
Heaven Creative Commons License 2005.02.23 0 0 78

Nekem milyen ajánlatot tudsz adni gyári pótkocsis szállítással:

Porotherm 38N+F 1680 db

Porotherm 30N+F  400 db

 

Tudod: Pest megye, Ócsa

Ha lehet a Brazil plasztikai sebészt ne számold bele ;-))

Előzmény: PONT RS (76)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!