Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2004.08.19 0 0 36
Erre a képre gondoltam de valahogy nem sikerült feltenni?Nem értem?
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (31)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.08.19 0 0 35
Szerintem meg lehet, hogy lógnak.
Előzmény: Gentleman Looser (34)
Gentleman Looser Creative Commons License 2004.08.19 0 0 34
Nem nézem, sőt, kimondottan elkapcsolom,mert halálra idegesít, én antirajongó vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt a sok tehetségtelen "színészt" és alakítást. Anno németkurzuson is hülyére röhögtük magunkat a Gute Zeiten, Schlechte Zeiten tanító célzatú órai vetítésén, de visszasírom :-)
Viszont ezek a dudák number one osztályba sorolhatók, tényleg.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (33)


Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.08.18 0 1 33
Nem nézel BK-t? Pedig:

Előzmény: Gentleman Looser (32)
Gentleman Looser Creative Commons License 2004.08.18 0 0 32
Szuper. Kiss bandzsa, de ettől jó. Mint Makepaece a Dempsey mellett, az is tök jó csaj volt a 80-as évek style-val és kancsi szemeivel. Ez a tildácska is jó bőr, és milyen jó dudái vannak, ez fel se tűnt idáig.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (31)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.08.18 0 1 31
Pl.?

Előzmény: gugugaga (28)
meggyespite Creative Commons License 2004.08.18 0 0 30
Nem érted a saját szavaidat? :)
Előzmény: gugugaga (29)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.18 0 0 29
Hoppá ezt nem értem
Előzmény: gugugaga (28)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.18 0 0 28

A legjobb kép az FHM-ből

 

gugugaga Creative Commons License 2004.08.18 0 0 27
Qki Creative Commons License 2004.08.18 0 0 25
"Újbú" kérdéztám: MEGVÓÓÓT ????    ;-)
Előzmény: gugugaga (-)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2004.08.18 0 0 24
Jó nő, jó topic...
EDM Creative Commons License 2004.08.17 0 0 23
Igen, az.
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.08.17 0 0 22
Igen, ez már jobb. Csak kár, hogy ilyen mesterkélt...
Előzmény: meggyespite (19)
meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 21

És az enyém? Két előnyt is megemlítettem a képen :))

Meg szerintem az arca is helyes itt (főleg, hogy nem látszik annyira a SZEME meg a FOGA) :))

 

 

 

Előzmény: Az a bizonyos Balázs (20)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.08.17 0 0 20
Ez sem sokkal jobb. Nem látszik rajta semmi, ami előnyös belőle.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (18)
meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 1 19

Ez így nem fair... Adjunk neki egy kis előnyt!

 

 

Szabó Erika
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.08.17 0 0 18
Nyertem!
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.08.17 0 0 17
De rossz ez a kép róla...!
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (14)
Qki Creative Commons License 2004.08.17 0 0 16

10-es skálán gyenge 7-es !

Na de "télleg" ki Ő ????

(- Megvolt  ???? )     ;-)))

Előzmény: gugugaga (-)
mephysto Creative Commons License 2004.08.17 0 0 15
Na... most nyugott vagy? Jó bula? :D
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.08.17 0 0 14
Előzmény: csótányboy (13)
csótányboy Creative Commons License 2004.08.17 0 0 13
 könyörgöm valaki mondja már meg valaki ki ez a nő?
mephysto Creative Commons License 2004.08.17 0 0 12
hát én sem... ha Téged beválogatnak egy sorozatba, Te sem leszel színész... max hozzásegít...
Előzmény: meggyespite (11)
meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 11

Érzékelve némi cinikusságot macskakörmeidben, igen, azt kell mondanom, hogy ő amolyan "sztár"(ocska)... Mivel színésznőnek nevezni nem lennék eléggé merész :)))

 

 

Előzmény: csótányboy (10)
csótányboy Creative Commons License 2004.08.17 0 0 10

OK. De akkoris ki ez a nő?Sportoló,szinésznő,énekes, vagy valami "sztár"?

 

pfander Creative Commons License 2004.08.17 0 0 9

ha mar igy belekapaszkodtatok, akkor a fogait is erdemes megemliteni nem?

Olyan, hogy is mongyam, "LO" fogai, vannak ?

Lehet hogy a sok repatol ?

meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 8

Szabó Erika(Tilda)-ról :))

 

Szerintem csótányboy ki akar zsarolni egy képet ide a fórumra. Asszem ez a topicnyitó kötelessége lesz... :)

 

Előzmény: csótányboy (7)
csótányboy Creative Commons License 2004.08.17 0 0 7
Kiről van szó egyáltalán?
urfe Creative Commons License 2004.08.17 0 0 6
Szerintem is elég jó bőr. És még sokaxerint jó bőr. Ez téged miért érdekel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!