Keresés

Részletes keresés

tódor2 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1187

Sziasztok!

Tagnap a barátnőm talált 2, 1 hónap körüli cicát, azt hiszem fiúk.
Sűrgősen kéne gazdit találni nekik, különben, mennek valami menhelyre érden.
Ezen a számon lehet jelentkezni:06303731160

Flacika Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1186
Ezt a mecsekot Horvátországban, Lovranban "lőttem", tök olyan, mint a barátoméké...123
ziko3 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1185

Édi Misike..)))

Nekem a boci jut eszembe róla...)))

Előzmény: Törölt nick (1183)
ziko3 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1184

Szépséges nagy cica lett...)))

 

Ma lettünk  évesek.

 

 

Előzmény: venge (1181)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.21 0 0 1183
uzfuogiz6riutorz6
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.21 0 0 1182
Misike labdázik.
venge Creative Commons License 2006.04.28 0 0 1181
Thorani Creative Commons License 2006.04.13 0 0 1180
Flacika Creative Commons License 2006.03.27 0 0 1179
Jóvanna! :) Pedig szerintem nincs is akkora sörénye...
Előzmény: Schuszi (1173)
fromme Creative Commons License 2006.03.23 0 0 1178
Az embert minősíti, miként bánik doromboló társával!
Előzmény: fromme (1169)
fromme Creative Commons License 2006.03.23 0 0 1177

Péntek 9:15 Duna Tv - Kutyásfilm egy cicához (68')

 

nagyon aranyos jelenetek voltak az előzetesben

 

Vasárnap 20:40 Spektrum - Egyiptom macskái (51')

vivi.g Creative Commons License 2006.03.23 0 0 1176

Én nagyon is emléxek.:))

Szerintem sokat változott azóta,hogy elment az idő.....

Előzmény: Flacika (1166)
vivi.g Creative Commons License 2006.03.23 0 0 1175
-sajna még nem volt időm
Előzmény: vivi.g (1174)
vivi.g Creative Commons License 2006.03.23 0 0 1174

Szia!

 

Megkaptam a képeket,de sajna nem még időm felrakni.

Hétvégén  felteszem;)

 

Nagyon aranyosak!:)

Előzmény: dragonette (1167)
Schuszi Creative Commons License 2006.03.23 0 0 1173

Vicc volt... A sörénye miatt kérdeztem...

 

 

ehh...

Előzmény: Flacika (1172)
Flacika Creative Commons License 2006.03.22 0 0 1172
???
Előzmény: Schuszi (1170)
Schuszi Creative Commons License 2006.03.22 0 0 1171

Ez szomorú :(

 

De a csírkét fedett helyen kell tartani egyes helyeken. Amit gondolom meg is tesznek,nem elaltatják őket előre.... No comment

 

Azt kéne leoltatni,aki ilyet csinál...

Előzmény: fromme (1169)
Schuszi Creative Commons License 2006.03.22 0 0 1170
Ez nem egy oroszlán? :)
Előzmény: Flacika (1166)
fromme Creative Commons License 2006.03.22 0 0 1169

azért nem normális dolog az, ha a madárinfluenzától való személyes félelmükben egyesek előre elaltatják a cicájukat, nehogy véletlenül beteg madarat egyen

 

állítólag néhány hete, heti ötven-hatvan ilyen kérés érkezik az állatorvosokhoz

 

szerintem az ilyenek soha nem a cicájukat szerették, hanem mindig, mindenek felett és kizárólag saját magukat

 

fromme

dragonette Creative Commons License 2006.03.18 0 0 1168
hello
dragonette Creative Commons License 2006.03.16 0 0 1167
Miss Lady Mirr-Murr Cirmike

Natasa Bondreszkova Sehova Lazacos Falatka
Flacika Creative Commons License 2006.02.26 0 0 1166

A múltkoriban ismét mi vigyáztunk a lányommal a barátomék macsekjára (ha még emlékeztek az egy évvel ezelőttiekre). Íme néhány kép:

 

1232829343640434445utsó
Schuszi Creative Commons License 2006.02.25 0 0 1165

Sziasztok. Látom sajna nem pörög túlságosan a topik. Kár érte,pedig lenne mit csacsogni a kis szarosokrol :)

 

Nekem ő ez első cicám,konkrétabban volt sok,de ő az első akinek a külön háztartásomban helyet szorítottunk a menyasszonyommal :)))

 

Töki:

 

 

vivi.g Creative Commons License 2006.02.16 0 0 1164
Így kel a mosdókagylóban csücsülni:)
vivi.g Creative Commons License 2006.02.13 0 0 1163
ezt nevezem:)
Előzmény: venge (1162)
venge Creative Commons License 2006.01.28 0 0 1162

venge Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1161
Másfél éves!
Előzmény: vivi.g (1159)
em Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1160
természetesen meg kell dolgoznia a lakbérért! a vasaláson kívül nálunk a könyvespolc- és szekrénytető-portalanítás is a macska feladata:)))
Előzmény: vivi.g (1158)
vivi.g Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1159

Hogy megnőtt ez a cica!:)

Oda vagyok meg vissza!:)

 

Most mennyi idős?

 

 

Előzmény: venge (1151)
vivi.g Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1158
Szegény cicát dolgoztatod?!:)
Előzmény: em (1150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!