Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005.03.16 0 0 17

Micsoda? Nem protektoros a csokoládé? Annak kéne lennie? 

Hány grammos a csoki? Kb 120 Ft sógoréknál a táblás csoki 100 grammja és veri még a Milkát is - legalábbis nekem jobban ízlik.

Előzmény: MZ/Y (16)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.15 0 0 16
Nem, csak a standra. Csokiból. (Halál komoly, tegnap mutatta az ács a csokiból készült kicsinyített Duna cserepet.) Elvileg akciós lesz 202 ft/db. Viszont nem protektoros, úgyhogy nem találom hajdejó árnak.
Előzmény: NeomatiK (15)
NeomatiK Creative Commons License 2005.03.15 0 0 15
Hozza ki a teherautóig! :)
Előzmény: MZ/Y (14)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.15 0 0 14
Te is. :o)
Annyit hallottam, hogy a Bramac egy új cserepet hoz ki, talán Duna néven.
Előzmény: NeomatiK (12)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.15 0 0 13
Lásd www.hungexpoconstruma.hu :o)
Előzmény: MZ/Y (10)
NeomatiK Creative Commons License 2005.03.15 0 0 12
Megelőztél! :-)
Előzmény: MZ/Y (10)
NeomatiK Creative Commons License 2005.03.15 0 0 11

Ja már látom: www.construma.hu

 

2005. április 5-9.

 

FIGYELEM!
A CONSTRUMA kiállításon megváltott belépőjegy, a HUNGAROTHERM 3. Nemzetközi fűtés-, szellőzés-, klíma- és szanitertechnikai szakkiállításra is érvényes!
A kiállítás időpontja 2005. május 3-7.

 

Ez szimpatikus.

 

A belépő ápr. 5-8-ig 2200 Ft, 9-én 1000 Ft. Inkább fizetek 2200-at és talán kisebb nyomorban lesz részem.

Előzmény: NeomatiK (9)
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.15 0 0 10
Április 5-9.
Lásd www.hungexpo.hu :o)
Előzmény: NeomatiK (9)
NeomatiK Creative Commons License 2005.03.15 0 0 9

Lesz idén?

Ha lesz mikor?

csekonits Creative Commons License 2004.04.23 0 0 8
tegnap voltam kinn, kedvezmény, akció tekintetében az én statisztikám szerint 10-ből 7 cég ad árengedményt, ezek is általában ápr. 30-ig, átlagban 5..10%-ot. a metszet: szaniterek, burkolok, kazánok, kádak, hőszigetelő ag-ok, kilincsek. egy nap éppen elég rá, igaz ez érdeklődési körtöl is függ.
amator1 Creative Commons License 2004.04.22 0 0 7
Bocs, akit megtévesztettem.

Szóval. Tondach Polka natúr -15 %
PH 38 NF 293 (vagy 295 FT/bruttó) szállítás nélkül. (Ez állítólag 27 % kedvezmény)

Amator

Előzmény: Törölt nick (6)
amator1 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 5
Szia,

PH - ha jól tudom átlagosan 7 %, Tondach szintén hét százalék.

Itt azonban 13-14 % kedvezményt hirdetnek:
BB épker (valahol Solymár környékén)

Polka natúr tetőcserép

Megnevezés Szükséglet Db/raklap Bruttó ár Ft/db
Alapcserép 13,1-16,8 db/fm 280 135
Kúpcserép 3 db/fm 96 748
Szegőcserép 2,8-3,3 db/fm 48 690
Szellőzőcserép 1 db/10 m2 128 627
Hófogócserép szükség szerint 80 464


Polka piros tetőcserép

Megnevezés Szükséglet Db/raklap Bruttó ár Ft/db
Alapcserép 13,1-16,8 db/fm 280 148
Kúpcserép 3 db/fm 96 831
Szegőcserép 2,8-3,3 db/fm 48 752
Szellőzőcserép 1 db/10 m2 128 684
Hófogócserép szükség szerint 80 505


Polka antik tetőcserép

Megnevezés Szükséglet Db/raklap Bruttó ár Ft/db
Alapcserép 13,1-16,8 db/fm 280 148
Kúpcserép 3 db/fm 96 831
Szegőcserép 2,8-3,3 db/fm 48 752
Szellőzőcserép 1 db/10 m2 128 684
Hófogócserép szükség szerint 80 505


Polka barna tetőcserép

Megnevezés Szükséglet Db/raklap Bruttó ár Ft/db
Alapcserép 13,1-16,8 db/fm 280 148
Kúpcserép 3 db/fm 96 831
Szegőcserép 2,8-3,3 db/fm 48 752
Szellőzőcserép 1 db/10 m2 128 684
Hófogócserép szükség szerint 80 505


Polka zöld tetőcserép

Megnevezés Szükséglet Db/raklap Bruttó ár Ft/db
Alapcserép 13,1-16,8 db/fm 280 185
Kúpcserép 3 db/fm 96 1056
Szegőcserép 2,8-3,3 db/fm 48 940
Szellőzőcserép 1 db/10 m2 128 856
Hófogócserép szükség szerint 80 631


Polka fekete tetőcserép

Megnevezés Szükséglet Db/raklap Bruttó ár Ft/db
Alapcserép 13,1-16,8 db/fm 280 156
Kúpcserép 3 db/fm 96 914
Szegőcserép 2,8-3,3 db/fm 48 797
Szellőzőcserép 1 db/10 m2 128 722
Hófogócserép szükség szerint 80 535


Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák!
Szállítás 10 raklap felett ingyenes!
Szállítás 10 raklap alatt 7875 Ft/szállítási cím
Daruzási díj: 850 Ft/raklap
Raklapdíj: 2125 Ft/raklap

Tondach esetében május 15-ig kell fizetned, a kiszállítás legkésőbb június 4-ig megtörténik.
Amator

Előzmény: Törölt nick (4)
csekonits Creative Commons License 2004.04.20 0 0 3
hali,
volt ma valaki kinn? vagy holnap? érdekelne mi volt/van, pl. burkolók féláron, kilincsek ingyen, kazántombola...
Előzmény: lufi77 (2)
lufi77 Creative Commons License 2004.04.17 0 0 2
Mi is megyünk!
Minket konkrétan a készházak érdekelnek.Pedig mi is úgy állunk a házunkkal,hogy kb.95%-ban kész van.Azon gondolkodom,hogy, hogy fogjuk végigjárni az egészet 10-16-ig,mert nem csak prospektusokat akarok gyűjteni.
NeomatiK Creative Commons License 2004.04.17 0 0 1
Hátha érdekel valakit a honlapja:

Construma - 23. Nemzetközi építőipari szakkiállítás

Kedvezményekről nem írnak.

_Coco_ Creative Commons License 2004.04.08 0 0 0
Igen !

Kedvezmény: -40 -től +10%-ig. Attól függően, hogy kilincset veszel vagy cserepet... :)

(a gyártók/forgalmazók nem árulják el előre - hogy Te is elmenj...)

Én ott leszek, pedig már december óta az új házamba lakok, ami több mint 95% készültségü...

Bocsi:
Coco

Kalahari Creative Commons License 2004.03.26 0 0 topiknyitó
Április 20-25 között lesz a Construma kiállítás.

Azt hallottam, hogy elég sok kedvezményes akció van ez idő alatt.

Van esetleg valaki aki tudna konkrétumot mondani, hogy kb mennyi %-al lehet olcsóbban építőanyagot rendelni a Construmán?

Konkrét korábbi vásárlási tapasztalatok is érdekelnének.

Előre is köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!