Keresés

Részletes keresés

karoly.ignac Creative Commons License 2018.02.19 0 0 288

Sziasztok!

 

a fürdőkád ramaty állapotban van, cserélni kéne. Tartalék csempém nincs, ezért szeretném a kádat méretben azonosra cserélni és csempéket újra felhasználni. Ha nem lehet a csempéket újra felhasználni, akkor cserélném a kádat borító illetve a kád fölötti csempéket színben megegyezőre.

 

Kérdés:

1,

elég ide egy köműves, vagy vízvezeték szerelő is kell a kád bekötéséhez?

 

2,

Budapesten milyen árakkal kalkuláljak? Leginkább a munkaköltség érdekel, a

kád illetve a csempék árát én is meg tudom nézni.

 

előre is köszi!

üdv

KI

eekeili Creative Commons License 2018.02.18 0 0 286

Egyenlőre meg sem vette !!

Előzmény: Törölt nick (285)
Palási Creative Commons License 2018.02.18 0 0 284

  5 -8 millió között. De  amúgy kevés ennyiből   költségeket  saccolni !

Előzmény: Lizi4413 (283)
Lizi4413 Creative Commons License 2018.02.17 0 0 283

Egy kis segítséget szeretnek kérni. Házvásárlás előtt állunk, talalátunk egy felújítandó 60nmes házat, a falazata vegyes vályog, de jo állapotú, nem vizes. A tető nyerges, mindenképp felújításra szorul, hullámos a tetősík es láthatóan van 2 gerenda amit cserélni kell. Ennek a koltsege milyen méretűre tehető?

A belső térben egy fal lebontása történne, valamint teljes gaz, villanyhalozat csere, vízvezeték minimális toldasa a konyha áthelyezése miatt. Ezen kívül a fürdőszoba teljes felújítása szintén athelyzesekkel. 

 

Milyen felújítási összegben kell gondolkodni egy ekkora munkában?

A válaszokat előre is köszönöm.

Botka Valeria Creative Commons License 2018.01.31 0 0 282

Tisztelt negyvenesimi!

Lakásfelújítással foglalkozunk az 5millió forint irreálisan magas ár 44m2-es lakás felújításáért megadnám a telefonszámomat természetesen egy felmérés szükséges, de telefonon is közelebb juthatunk a megoldáshoz.

Botka Valéria

06-30/444-5389

Előzmény: negyvenesimi (276)
Botka Valeria Creative Commons License 2018.01.30 0 0 281

Részleges vagy teljes lakásfelújítást vállalunk elérhető áron, minőségi munkát hagyva magunk után.

Ingyenes felmérés után pár órán, de legkésőbb 1-2 munkanapon belül részletes árajánlatot készítünk a megrendelő részére.

Ha felkeltettük érdeklődését kérem hívjon bizalommal!

 

 

Botka Valéria

06-30/444-5389

murray Creative Commons License 2018.01.27 0 0 280

egy a lényeg: minden külön (pénzért) van! :-)

 

negyvenesimi Creative Commons License 2018.01.27 0 0 279

Na ja. Ez az erdőbevivős dolog aggaszt :)

Köszönöm!

Előzmény: Calcitos (278)
Calcitos Creative Commons License 2018.01.26 0 0 278

Talán elindulásnak !

 

Készíttess egy részletes költségvetés kiírást, a munkákat leszakaszolva. Nem árt egy terv sem.  

 Megjegyzendő, hogy egy 44 nm -es földszinti lakáshoz nem biztos, hogy elegendő az a 3 db radiátor.

 

 

 

 A költségvetés  kiírás általában  így kezdődik :  bontás, hulladék és sitt elszállítás.

 El kell még azt is dönteni, hogy   saját szervezésben vagy fővállalkozásban   készítteted a munkákat. Mert az a leírt pár sor csak nagyon a kezdet.

 

 Sok sok egy mástól független vállalkozó fog ott tevékenykedni, azokat szervezni kell.

 Pl. az az egyszerűnek látszó :  

 "Cirkó rendszer, 1 szárító radiátor, szobánként 1-1, összesen 3db radiátorral."

 

 lesz vagy  35 tétel   6 -8 vállalkozóval.

 A gázt meg kell terveztetni   /1/, azt engedélyeztetni kell  /2/, a kéményt a cirkónak /ami gondolom egy kondis kazán /  megfelelően kell kialakíttattni - kéménybélelő  /3/  - kéményseprő  /4/, az engedélyezett gázterv alapján  a gázszerelő  /5/ elkészíti a gázhálózatot, a szolgáltató leellenőrzi ,hogy úgy lett e kialakítva /6/ a fűtésszerelő kiépíti a fűtésrendszert  /7/, a villanyszerelő /8/ kialakítja a kazán működéséhez szükséges villamos feltételeket / EPH,    fi relé , IpV csatlakozó stb,   ja és a készüléket is  üzembe kell helyezni /8/. Ezeket az embereket  szervezni , mozgatni kell.

 és hol van még a többi ?

 Sok sikert  és  nagy körültekintést !

 Ha fővállalkozó készíti / az embereivel / akkor is az első lépés a tételes  költségvetés  kiírás, ami akár  100 tétel feletti is lehet.

 pl. az a 4db ajtó felújítás  - ami majd mindig javító asztalos munka és utána mázolóé   állhat  így   : 

 

ajtók  levétele, 

   eresztékek  kiékelése,

  zsanérok  megvizsgálása, javitása 

glettelés, csiszolás,

kétrétegű mázolás m és meg kell különböztetni az ajtó lapokat ill az ajtó kereteket, azaz le kell írni, hogy mit csinálnak hogyan és végül mennyiért !

 

 Az ablakoknál hasonlóan.

 Ha nincs minden részletesen leírva akkor belevihetnek az erdőbe, ami úgy nézhet ki, hogy adnak egy kedvezőnek tűnő árajánlatot aztán menetközben derül ki, hogy ez sem meg az sem volt benne.

Előzmény: negyvenesimi (276)
Mezőföldi 2 Creative Commons License 2018.01.25 0 0 277

Min.   5 millió !

Előzmény: negyvenesimi (276)
negyvenesimi Creative Commons License 2018.01.25 0 0 276

Kedves fórumozók!

 

Érdeklődnék, hogy mennyiért újítanak teljesen fel ma egy VIII. Orczy negyedben egy földszinti 44nm lakást.

 

Az elképzelés az, hogy 2+1 szobássá átalakítsuk, falat bontani szerencsére nem kell.

Ami szükséges: új járólap, a parketta nem biztos hogy csere érett. Fürdőben csempézés, szaniter beszerelés.

Cirkó rendszer, 1 szárító radiátor, szobánként 1-1, összesen 3db radiátorral.

Nappaliba konyha kialakítás. Villany, gáz, víz(?), felújítás. 2db dupla, 1db szimpla ablak felújítás, 4db belső ajtó felújítás, 1db bejárati ajtó csere. Vakolat le. A festés megoldott.

Ez kb mennyi lehet?

ttibor72 Creative Commons License 2018.01.15 0 0 275

Sziasztok! Festést, burkolást, kisebb és nagyobb lakásfelújítást, villany-, víz- és gipszkarton-szerelést vállalok rövid határidővel, garanciával, számlaképesen. Díjmentes felmérés. 
Keressetek bizalommal: 06 30 696 6113

a tömeg az tömeg Creative Commons License 2018.01.13 0 0 274

Ha tudsz csempézni semmi akadálya. nem kell levakarni , elég csak  tapadó vájatokat készíteni a falban.

Előzmény: Agos13 (273)
Agos13 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 273

Üdv Mindenkinek!

Fürdöm egyik falát anno olajjal festették..csempézném..bizzak tapadóhidba vagy levakarás?? Kértem az itt hirdetö"mesterektöl" ajánlatot, természetesen egyik se válaszolt, valoszinüleg csak könyvelöknek meg párttitkároknak dolgoznak:)..ugyhogy megcsinálom én..

zöldeskékek Creative Commons License 2018.01.02 0 0 272

Az elkövetkező  20 évben a gáz lesz a nyerő. 

 Azután viszont már fűteni sem kell !!

Előzmény: Klau18 (271)
Klau18 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 271

Köszönöm szépen a választ 

Igazábol nem tudjuk egyenlőre melyik fűtéssel járnánk anyagilag is jól hosszútávon .Első gondolat a caleo infrafűtéses padlofütés volt ,második a villanykazános padlofűtés és most a 3 a gáz .

Köszönöm szépen

Téli nap Creative Commons License 2018.01.01 0 0 270

 Nem hozzák azt be ingyen !

 

 

 Hol olvasni ilyen kellemes híreket ?

 Csak arról van szó, hogy  un. hálózati hozzájárulást nem kell fizetni.

 

 További kérdésed  :

 

 "Kérdés kb mennyibe állna meg a terveztetés  stb (padlofütést szeretnénk)."

 

  

 Miért pont a tervezés  költsége érdekel ?

 

 Ha szerencséd van, azaz olyan helyen laksz ahol tevékenykedik  gáztervezésben jártas  szakember akkor nagyjából 60 eft ból kijön.

 de a fűtést is illik megterveztetni... főleg egy padlófűtést,  akkor   egy újabb 60 -ból... ha ugyan az a tervező vállaja a fűtés tervezést is.  Külön tervezőnél  egy 80 eft a fűtés.

 Maga a projekt min. 1,2 millió körüli

 

Előzmény: Klau18 (269)
Klau18 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 269

Sziasztok ,kérdésem az lenne adott egy 80 négyzetméteres ház ,és a gáz az utcán van , azt olvastam ingyen behozzák .

Kérdés kb mennyibe állna meg a terveztetés  stb (padlofütést szeretnénk).

Köszönöm szépen 

murray Creative Commons License 2017.12.21 0 0 268

ha nem teherviselő a fal. 

hívsz egy konténert kb 40-50

kikölcsönzöl egy Hiltit és megkérsz 1-2 normális százkilós havert sec perc lebontják, kihordják a sittet. 

én nálam egyedül csináltam. 

Előzmény: Vesztor (265)
Vesztor Creative Commons License 2017.12.20 0 0 267

Köszönöm, már ez is segítség hogy nagyjából tudom mire számíthatok.

Előzmény: Varek1 (266)
Varek1 Creative Commons License 2017.12.18 0 0 266

Annyi pénz amennyiért el vállalják..

 Első közelítésben szánj rá  150 eft -ot.

Előzmény: Vesztor (265)
Vesztor Creative Commons License 2017.12.17 0 0 265

Sziasztok! 

 

Szerintetek kb. mi pénz egy blokktégla épületben a falbontás?

Családi ház, van egy folyosó, onnan nyílik a konyha. Van egy ajtó, mellette egy kb 120 cm széles ablak, na ez a kettő nem kellene, ugyanis a konyhàt a folyosóval összenyitnánk. Köszönöm.

Budapesti burkoló Creative Commons License 2017.11.26 0 0 264
Budapesti burkoló Creative Commons License 2017.11.26 0 0 263

www.budapest-lakasfelujitas.hupont.hu

06302427125

 

Budapesti burkoló Creative Commons License 2017.11.26 0 0 262

Lakás felújítás, átalakítás, burkolás, vizszerelès, festès kömüves munka.

www.budapest-lakasfelujitas.hupont.hu

Lovas Ferenc 06302427125

murray Creative Commons License 2017.11.17 0 0 261

akkor mostmár tuti léteznek! :-)) 

Előzmény: Koxi82 (260)
Koxi82 Creative Commons License 2017.11.16 0 0 260

Kedves Valéria,

 

Csak tudnám minek hirdet, ha a megkeresésekre nem reagál? 10.22 óta várok valamilyen választ önöktől... ennyit az 1-2 munkanapról...

Előzmény: Botka Valeria (257)
Tünde Boros Creative Commons License 2017.11.12 0 0 259

XX.kerületi házam bontására (kb 80 nm) ár ajánatokat várok.

Botka Valeria Creative Commons License 2017.10.03 -1 0 257

Botka Valeria  2017.07.12  0 0 237

Részleges vagy teljes lakásfelújítást vállalunk elérhető áron, minőségi munkát hagyva magunk után.

Ingyenes felmérés után pár órán, de legkésőbb 1-2 munkanapon belül részletes árajánlatot készítünk a megrendelő részére.

Keresse fel honlapunkat ahol megtekintheti egy-két elkészült munkánk fotóját, ha felkeltettük érdeklődését kérem hívjon bizalommal!

 

http://szeplakast.nanoweb.hu

 

Tisztelettel:

Gór Nagy Vilmos

06-30/195-2929

Dunit2 Creative Commons License 2017.09.21 0 0 256

 Telephely   ??

 

  Szombathely vagy Nyíregyháza , nem mindegy !!

Előzmény: attiladonat (253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!