Elég kemény legényeknek tűnnek az utazók:)Bár első ránézésre nem egyetemista korúak,különösen a hátsó padokon ülők:)
Szerintem a zalaegerszeg ellen kiugrunk megnézni benneteket,és ha már ott vagyunk,szurkolunk is.Mennyi a beugró?A szurkereken kívül mennyi néző jár felétek?Milyen dalaitok/rigmusaitok vannak?
Amúgy gondolom a referenciamunkánkból sak a közgázos csajokat szemezgettétek:)
következő Szexárdon lesz... ...ott nyerni fogunk. Aztán jön a Zalaegerszeg. Bármi kérdésed van szivesen válaszolok. Az utazó tábor stabil két fő + Ursula, a dobunk. Hazain olyan 10-en szoktunk lenni szurkerek, (nem nézők!)
Referenciát láttuk, tetszett. :o)
Referencia: aus Pétsch
Sziasztok!Hogy áll mostanság a táborotok?Lehet,hogy kiugranánk néhány közgázos haverommal az egyik meccsre,szimpatikus nekünk a BEAC,no meg az,hogy néhány egyetemista próbál hangulatot varázsolni.Bár ahogy elnézem,egyenlőre a Közgáz NBII-es meccsein is helyenként jobb a hangulat,no de majd teszünk róla!.A referenciamunkánk a tarkaret.bke.hu oldalon található:))
Amúgy le a kalappal előttetek!Mikor lesz érdekesebb meccs,ahol elkél a jó hangulat?
Selmeci Gabi, Göbölös Réka, Kinter Dóra nem játszott. A körülményekre jellemező volt, hogy egy órával a meccs előtt értünk Kecskemétre (a cspat is az IC-vel jött). A pozitív az volt, hogy nem volt belépő, viszont így is 10-12 csöndes, méla kecskeméti volt kíváncsi a meccsre. Az ijesztő az volt, hogy az elején nekiálltak 7-8 méterről szkórolni a kecskemétiek és sorra jöttek be a poénok... Ez megzavart minket: ekkor volt egy kis buzdítás kméti oldalról, amikor vezettek, addig és utána SEMMI. Érkeztek be a férfikosár UNIVER játékosok, rájuk inkáb kíváncsiak voltak. A negyedik negyed környékén Izsák Jucinak kifordult a bokája, így lehet Pécs ellen nem játszik. A meccs végétől 35 percünk volt visszaérni az állomásra (egy hosszabítás egyszerűen kicsinált volna minket): sietség eredménye az lett, hogy amikor a taxiba szálltak be a Tsajok, Koncz Zsófi ahogy a sporttatyót rakta be a csomagtartóba lebucizta az ajtót úgy, hogy vérzett, de semmi súlyos, no meg egy kedves lány és mindenféle-fajta hiszti nélkül nevetgélt az eseten, pedig szép pukli lett a homlokán.
Jó volt látni, ahogy 4 ponttal fordultunk csupán és ahogy a csajok a szuflával egyszercsak 21 pontra hozták a meccset. Bevallom, kicsit aggódtam az elején: az igazi különbség ez a negyed és a fizikai erőnlét volt. Talán most először győztek a Tsajok és nem nyertek.
"Szóvall megvolt. Jó olt látni a cspatot játszani... ...kicsit a következő volt érzehető:
-nyerni fogunk, NB1/B keleti csoport
-húúú, ha nemvigyázunk, télllllllllllllleg nyerünk!
-jéééééééé, hogy feljöttek!
-na gyerünk má', most egy kicsit komolyabban...
szóval volt, hogy 5 ponttal vezettek... ...a lényeg, hogy kapjuk össze magunkat január 31-re... ...és csippentsük meg a Fotont!
Sziasztok!Én speciel a KÖZGÁZ-nak szurkolok(NBII.),mintegy huszadmagammal-itt vannak képek:http://tarkaret.bke.hu/index800.htm
Persze utálunk minden műszakist-:))-de tetszik,ahogy próbáltok valamit tenni a csapatotokért.Kívánom,hogy legyetek minél többen!HAJRÁ KÖZGÁZ!
Komolyan mondom nem értem, h miért nem tud a BEAC és a BSE kitérni egymás elől. Mondjuk elég durva 2 női kosár meccset egymás után végignézni, de azér erre lehetne figyelni.
Kár ezért ez elszabott első félidőért! :( A statisztika elég durva volt:4/26 mezőnyből,kemény 15%...
tucatnev,gondolom voltál a meccsen,ha igen,akkor lehet,h egymás közelében ültünk,mert ott voltam közvetlen a doboló,dudáló,szurkoló srácok mellett bal oldalt.
E héten csütörtökön lesz a meccs és a BSE otthonába látogat a Csapat. Találkozó a Moszkva-téren. Az ellenfél erősebb és tovább erősített.
A meccs 6-kor kezdődik. 5-kor találkozó a Moszkván, az óra alatt. Jó móka lesz, és hatalamas fegyvertény lenne, ha nyerne a BEAC. Igaz az előző két meccset hozták a csajok...
Nyakunkban lesz egy BEAC tábla, ami eső esetén egy szürke zsákba lesz húzva.
A hideg kiráz, ha eszembejut a meccs! MAgamtól idézek:
"7-kor keltem, hogy 9-kor elindulhassak, hogy 1-re Zalaegerszegre érhessek, hogy 4-re odaérjek a meccsre. Ha valaki azt mondja nekem szeptemberben, hogy egy kosármeccs lehet olyan izgalmas, hogy mindezt vállalom, hogy leizzadok, hogy kétnapig alig tudok beszélni a telefonban, azt nem hiszem el.
Könyörgöm döntetlen volt a negyedik negyed végét jelző dudaszó előtt 16 másodperccel az állás!!! Gyöngyöző homlok, dobolástól sajgó tenyér, MI TÁMADUNK!!! Gyerünk Reni (elébb kapott egy akkorát, hogy dőlt az orrából a vér, állj bosszút!!!), vidd, fordulj, sarkazz, passzolj, FOGY AZ IDŐŐŐŐŐŐ! El kell vállalni! Valaki!!!!!!! Jézus, ott van üresen Zsófi, megkapta, dobd el, dobd el, dobd már el azt a szaros labdát!!!!!!!
Vége... A meccset le lett kürtölve... ...többet játékos nem érhet a labdához... ...ja... ...időntúl rápattant a csonkra, fordult kettőt és végül úgy döntött az a narancssárga csoda, hogy a hálón keresztül pottyan a földre. GYŐZTÜK! "
Zala Volán-ZTE–BEAC-Újbuda 68–70 (19–16, 15–14, 10–18, 24–22)
Egész jól alakulnak a dolgok!
Az idei év uccsó meccse:csütörtökön 18 órától a BSE ellen,idegenben a Városmajorban.
HAJRÁ LÁNYOK!!!!!!!!!!!
BEAC-Újbuda–Atomerőmű KSC-Szekszárd 67-60 (14-18, 10-19, 17-12, 26-11)
Sajna nem értem ki a meccsre,pedig izgalmas lehetett,és különösen nagy gratula a lányoknak a fergeteges utolsó negyedhez!