Keresés

Részletes keresés

Snakeins Creative Commons License 2004.01.24 0 0 30
Szia Rianna!

Nagy simi Tücsinek!
Ritkán jársz felénk :-( (a Macskanevekbe)

Merre van a Fondue Bár?

Előzmény: Rianna (29)
Rianna Creative Commons License 2004.01.24 0 0 29
Köszi :))

Amúgy ha valakit esetleg érdekelne:
2004.01.24. - Dunakanyar (Tájak városok II. rész)
Újabb képek kerültek fel a Sevcsik Albumba. A képek 1925 és 1955 között készültek: Csobánka, Esztergom, Margitliget, Szentendre és Vác.

Előzmény: rali (28)
rali Creative Commons License 2004.01.24 0 0 28
Kellemes szórakozást kívánok.
Előzmény: Rianna (27)
Rianna Creative Commons License 2004.01.24 0 0 27
Mai nap:
Viszonylag (szombat lévén) korai kelés után - pár halaszthatatlan tennivaló miatt - erős visszadőlés és kis szunya következett..
Azért haladás, hogy már fő a leves. Tyúkcsontleves, na jó hús is akad egy kevés...

Az ablakon kinézve viszont ragyogó napfényes idő van, csak a hőmérő akadt meg valahol jóval nulla alatt. Ezért igen könnyen úgy döntöttem, hogy nem moccanok ki a jó meleg lakásból... Csak este. De akkor se messze, és ráadásul kellemes meleg hangulatos helyre, a Fondue Bárba.
Mivel ottan isteni fincsi forralt bor is vagyon a kaja mellett, úgy tűnik nem lesz kellemetlen élmény..:))

Rianna Creative Commons License 2004.01.24 0 0 26
Némár.. Kávéházi lett a Multimania...
sebaj, akkor átmegyek egyoldalú (remélhetőleg ez változik) csevejbe... Mostanság oly divatos blog helyett. :))

Szóval...
Na megoldottam egy huszárvágással a kissé rosszul látható linkek problémáját az oldalon... mégpedig, overmouse más szín és bold megoldással. Bücke vagyok magamra...:))

Az oldal bővül... ezen a hétvégén - csak lesz egy kis időm - felkerül a régi képek (sevcsik album) közé Budapest után az első vidéki sorozat.

Rianna Creative Commons License 2004.01.17 0 0 25
Hát végülis Tücsi egy Szívtipró (Heartbreaker)! :)
Előzmény: rali (24)
rali Creative Commons License 2004.01.10 0 0 24
Nekem a legjobban a macskás képek.
Előzmény: Rianna (23)
Rianna Creative Commons License 2004.01.09 0 0 23
És hogy teccik? :)
Előzmény: rali (22)
rali Creative Commons License 2004.01.08 0 0 22
Már nézem is.

Itt van:KLIKK!

Előzmény: Rianna (21)
Rianna Creative Commons License 2004.01.08 0 0 21
Na megalkottam végre az új oldalt...
bővültis pár útiélménnyel, van új macskás oldal, és végre sínre került a Fotós oldalon belül a Sevcsik Jenő emléklap is... vannak albumok sok szép régi fotóval.

www.multimania.hu

rali Creative Commons License 2003.11.08 0 0 20
Hát persze.

Mesélj a többiről.

Előzmény: Rianna (19)
Rianna Creative Commons License 2003.11.07 0 0 19
Akkor tudod miről beszélek...:)))
Előzmény: rali (18)
rali Creative Commons License 2003.11.07 0 0 18
Ott már jártam egyszer.
Előzmény: Rianna (17)
Rianna Creative Commons License 2003.11.07 0 0 17
Hát Kunmadarason egy csopperfélével voltam.. az szarabb volt, szétment a hátsóm, minden bajom volt, mire leértünk...

Amúgy érdemes lemenni Gyomaendrődre is annak, aki szereti a régi motorokat, van ott egy hatalmas magángyűjtemény - múzeumként üzemel - szemem szám tátva maradt mi minden van ott a Panni robogótól a keletnémet BMW-ig, Harley hegyek, MotoGuzzik, stb... meg egy favázas motor is, bár az rekonstrukció..

Előzmény: rali (16)
rali Creative Commons License 2003.11.07 0 0 16
Hát annak bizony nincs olyan romantikája, mint a P-20-asnak volt anno...
Előzmény: Rianna (15)
Rianna Creative Commons License 2003.11.07 0 0 15
A tavaly májusi kunmaradarasi eseményen voltam, annak a képei vannak fennt! :))
Na meg az élménybeszámoló! :))

Legutóbb egy Bandit 1100 hátsó ülésén szedte le majdnem a fejem a menetszél 200 körül...

Én nem vezetek motort, de tetszenek... a banneren lévő kép egyébként Kunmadarason készült. Oda is hátsó ülésen jutottam el...

Ja, nézd meg, már működik. Asszem az Ez+Az alatt van...

Előzmény: rali (14)
rali Creative Commons License 2003.11.07 0 0 14
Halljunk valamit mondjuk, a motorozásról.
Előzmény: Rianna (13)
Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 13
Akkor a freeweb megint szarakszik...:((
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.06 0 0 12
nálam piros X, meg nem lehet kapcs a távoli kiszolgálóhoz :o((
pedig kiváncsivá tettél
Előzmény: Rianna (11)
Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 11
rali Creative Commons License 2003.08.18 0 0 10
Nem tudom, mi van akkor.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 9
De mi van, ha a sok többi multimániás ember nem ér rá fenntartani, mert éppen máshol hódol a multimániájának???
Előzmény: rali (8)
rali Creative Commons License 2003.08.18 0 0 8
Nem feltétlenül süllyed - fönn kell tartani.
Előzmény: Rianna (7)
Rianna Creative Commons License 2003.08.18 0 0 7
Nem iratom... max elsűllyed.
rali Creative Commons License 2003.08.18 0 0 6
Találj ki jobbat és írasd át.
Előzmény: Rianna (5)
Rianna Creative Commons License 2003.08.17 0 0 5
Sorry..:)) nem is tudom miért esett rá a választásom...:))))
Előzmény: doktormacko (4)
doktormacko Creative Commons License 2003.08.16 0 0 4
azt hiszem, hogy acím választás nem volt túl szerencsés
Előzmény: Rianna (2)
pint Creative Commons License 2003.08.16 0 0 3
na ez szuper, csak nem ártott volna leírni :)

még most is ellentmondásos: az utolsó mondatodban már elhagytad a sokféle hobbit. most akkor hány kell?

nekem csak egy van, a topikrombolás

Előzmény: Rianna (2)
Rianna Creative Commons License 2003.08.16 0 0 2
Hát nem tudom mit nem értesz...
A széles érdeklődési körrel rendelkező emberkéknek nyitottam a topicot.. mert miért ne? :))
Szeretem az olyan embereket, akiknek van valamilyen jó értelemben vett mániájuk.
Ennyi.
Előzmény: pint (1)
pint Creative Commons License 2003.08.15 0 0 1
aki érti miről van itt szó, kérem magyarázza el nekem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!