Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 15

nem portörlésre. miért, arra is jó? :O)))

kutyaképzésre. apportra. keresésre. (vadászkutya)

nekem is az a felső szárnyrész kellene.

 

Előzmény: Mooni (14)
Mooni Creative Commons License 2004.09.01 0 0 14

Portörlésre kéne a kacsaszárny? Egy ismerősöm csak levágta a tollas szárnyat (az utolsó csontos résszel együtt és megszárította. Még megvan egyben, pedig kb 2 éve volt.

Előzmény: Lord Iffy (13)
Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 13

Sziasztok

 

Nem tudjátok hol szerezhetnék nyúlszőrt (kikészitve hogy ne hulljon szét) vagy kacsaszárnyat?

Kisállatvásáron gondolom nem...:O)))

riki86 Creative Commons License 2004.09.01 0 0 12

Kisállat börze szept. 4-én (Pólus Centerrel szemben a Testvériség pályán. Címe: Bp. XV. Bánkút út 71.)

 

klikklik Creative Commons License 2004.07.31 0 0 11

Sziasztok!

Monoron lesz kisállat bőrze 2004.08.08-án!!

Gyertek el ,rengeteg féle fajta állat van.

riki86 Creative Commons License 2004.02.28 0 0 10
Természet csodái kiállítás, valamint a Törpenyúl klub kiállítása:


riki86 Creative Commons License 2004.02.01 0 0 9
Február 14-15-én ismét kisállat vásár és kiállítás lesz a Pecsában.
riki86 Creative Commons License 2003.11.02 0 0 8
November 8-9-én kisállat kiállítás és vásár a Pecsában.
Brenda_ Creative Commons License 2003.04.12 0 0 7
Köszi mindenkinek :-) Igazából nem nekem kellett, hanem egy ismerősömnek, aki viszont még aznap este (mikor megkért, hogy keressem meg neki) megtudta,h hol és mikor. Azért mégegyszer köszi. :-)
riki86 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 6
Voltunk kint tegnap, kevesen voltak és nagyon hideg volt. De nagyon édes nyuszókat láttunk. Szerintem a díszmadaraknak nem igazán tett jót ez a hideg. Szárnyasokat annyira nem szeretem. :-D Többnyire azok voltak kint. Meg lónyulak (háziak). :x
Előzmény: riki86 (4)
Liesell Creative Commons License 2003.04.04 0 0 5
Tengerimalac kiállítás lesz Gyálon a m?vel?dési házban április 5.-6.-án. 10-t?l 17 óráig.
A malacokon kívül kiállítanak egyéb kisrágcsálókat, kanárimadarakat, tekn?söket és pókokat is.
riki86 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 4
Megvan!

Budapesti börzék
Rákosmenti Kisállattenyésztők Egyesülete rendezésében
Helyszín: Bp. XVII.ker. Péceli út 144. Rákosmenti testedző klub sporttelepén, megközelíthető a 162, 161, és a 69-es autóbusszal.
Időpontok: márc. 22., máj. 24., szept. 13., okt. 4.

MDOSZ H-1 Egyesület rákospalotai börzéi
Helyszín: Pólus Centerrel szemben a Testvériség pályán. Címe: Bp. XV. Bánkút út 71.
Időpontok: ápr. 5., jún.7., aug. 2., szept. 6.

riki86 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 3
Pecsában Valentin nap előtti hétvégén (februárban) és novemberben szokott lenni kisállat vásár. Kisebb műv.házakban szokott lenni év közben, és a Pólusban, de azt nem tudom mikor. Azt hiszem a monori is volt már, kb. 2-3 hete (de ez nem biztos), de jó lenne, ha ez a topik megmaradna és ha valaki tud valamilyen kisállat vásárról ill. kiállításról, akkor értesítene minket!!! :o)))
Előzmény: alsünc (0)
grappa_73 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 2
Hali!

Úgy tudom hogy a Polus Center parkolójában lesz kisállat vásár, szombaton (04.05-én) délelőtt.
Részleteket sajnos én sem tudok.

Grappa

Ui: Mit szeretnél venni?

Előzmény: Brenda_ (-)
Rollo Creative Commons License 2003.04.03 0 0 1
Ha nezed a kistermelok lapjat, abban rendszeresen van irva, hogy hol es mikor lesz!
Ha jol tudom majus 11-en kell lennie a monori kisallatborzenek, de nem vagyok benne egyaltalan biztos, csak annyit tudok, hogy ott mindig van minden es az az egyik legnagyobb vasar ma!
Udv Toti
Előzmény: Brenda_ (-)
alsünc Creative Commons License 2003.04.03 0 0 0
Szia,

nézd meg a pecsa honlapján (www.pecsa.hu), ott rendszeresen van kisállat vásár, vagy az egyperces oldalain a programajánló archívumában (www.egyperces.hu), ott rendszeresen küldenek hírlevelet mindenféle programról.

alsünc

Előzmény: Brenda_ (-)
Brenda_ Creative Commons License 2003.04.03 0 0 topiknyitó
Hali!

Nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz kisállat vásár? Annyit tudok, hogy Budapesten, és valamikor mostanában. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!