Portörlésre kéne a kacsaszárny? Egy ismerősöm csak levágta a tollas szárnyat (az utolsó csontos résszel együtt és megszárította. Még megvan egyben, pedig kb 2 éve volt.
Köszi mindenkinek :-) Igazából nem nekem kellett, hanem egy ismerősömnek, aki viszont még aznap este (mikor megkért, hogy keressem meg neki) megtudta,h hol és mikor. Azért mégegyszer köszi. :-)
Voltunk kint tegnap, kevesen voltak és nagyon hideg volt. De nagyon édes nyuszókat láttunk. Szerintem a díszmadaraknak nem igazán tett jót ez a hideg. Szárnyasokat annyira nem szeretem. :-D Többnyire azok voltak kint. Meg lónyulak (háziak). :x
Tengerimalac kiállítás lesz Gyálon a m?vel?dési házban április 5.-6.-án. 10-t?l 17 óráig.
A malacokon kívül kiállítanak egyéb kisrágcsálókat, kanárimadarakat, tekn?söket és pókokat is.
Budapesti börzék
Rákosmenti Kisállattenyésztők Egyesülete rendezésében
Helyszín: Bp. XVII.ker. Péceli út 144. Rákosmenti testedző klub sporttelepén, megközelíthető a 162, 161, és a 69-es autóbusszal.
Időpontok: márc. 22., máj. 24., szept. 13., okt. 4.
MDOSZ H-1 Egyesület rákospalotai börzéi Helyszín: Pólus Centerrel szemben a Testvériség pályán. Címe: Bp. XV. Bánkút út 71.
Időpontok: ápr. 5., jún.7., aug. 2., szept. 6.
Pecsában Valentin nap előtti hétvégén (februárban) és novemberben szokott lenni kisállat vásár. Kisebb műv.házakban szokott lenni év közben, és a Pólusban, de azt nem tudom mikor. Azt hiszem a monori is volt már, kb. 2-3 hete (de ez nem biztos), de jó lenne, ha ez a topik megmaradna és ha valaki tud valamilyen kisállat vásárról ill. kiállításról, akkor értesítene minket!!! :o)))
Ha nezed a kistermelok lapjat, abban rendszeresen van irva, hogy hol es mikor lesz!
Ha jol tudom majus 11-en kell lennie a monori kisallatborzenek, de nem vagyok benne egyaltalan biztos, csak annyit tudok, hogy ott mindig van minden es az az egyik legnagyobb vasar ma!
Udv Toti
nézd meg a pecsa honlapján (www.pecsa.hu), ott rendszeresen van kisállat vásár, vagy az egyperces oldalain a programajánló archívumában (www.egyperces.hu), ott rendszeresen küldenek hírlevelet mindenféle programról.
Nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz kisállat vásár? Annyit tudok, hogy Budapesten, és valamikor mostanában. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!