Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002.08.09 0 0 topiknyitó
Lassanként sok emberről kiderül, hogy ír ide oda; újságba, szaklapba, maga örömére...
Na én kíváncsi vagyok az alkotó emberekre, hisz annyi érdekességre lehet így rábukkanni..
Információéhes vagyok! Azaz INPUT függő, mint Johnny, az 5-ös robot.. :))

Persze, mint szintén alkotó lény, azért én is tukmálnék ezt-azt másokra! :))

Várok szeretettel mindenkit, aki szeret írni, alkotni!

(gondolom lesz aki csak 0-át ír, de hát ilyenek is vannak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!