Keresés

Részletes keresés

Honey25 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 78

Sziasztok!

 

Igaz,nem ide passzol a kérdésem,de megpróbálom,hátha tud valaki segíteni! Szóval,én mini vagy extra mini yorkiet szeretnék venni,de nem kell törzskönyves,meg győztes szülőktől,csak hobbi célra kellene! Ha valaki tud nekem segíteni,akkor légyszi írjon nekem az e-mail címemre! Köszike!

andrea_sipos@freemail.hu

Tibbe Creative Commons License 2005.04.13 0 0 77
JÓ!
Előzmény: Pinkikutya (76)
Pinkikutya Creative Commons License 2005.03.31 0 0 76

Sziasztok!

 

én ugyan nem vagyok macsek tulaj, nekem kutyekom van, de azt tudom mondani, hogy a Tárnoki panzióba ne vigyetek se kutyát, se macskát.

eviljety Creative Commons License 2005.03.10 0 0 75

Sziasztok!

 

Az ujdonsult cicatulajdonosok koze tartozom augusztus ota. :) Két cicank van, nagyon sok oromunk van bennuk. Sajnos most jutottunk el arra a pontra, hogy elutazunk egy hetre, es senkire nem tudjuk biznia cicakat. Arra jutottunk hogy beadjuk oket cicapanzioba. Az Orgovanyi ut mellett dontottunk, bar nem neztuk meg milyen a hely, csak telefonon beszeltem veluk. Ha hazajottunk meselek majd, ha erdekel valakit a tapasztalat.

 

vagy tudna valaki ajanlani tapasztalati uton valami jobbat? Lehetoleg Pesten.

 

köszi

Tibbe Creative Commons License 2005.01.25 0 0 74
:)
cicerozul Creative Commons License 2004.12.18 0 0 73
Macska panzió Gödöllőn!

 

Fiatal cicakedvelő házaspár lakásában. Kultúrált körülmények, ahol a gazdi, és természetesen macskája minden igényét megvalósítjuk. Szakmai hozzáértés, hosszú évek tapasztalata.

Ha utazásakor, vagy bármilyen eseménynél szeretné kedvencét biztos és jó körülmények között tudni, hívjon minket!

   Ács Andrea: 06-30-6-282-521

   E-mail: cicerozul@freemail.hu

Tibbe Creative Commons License 2004.11.19 0 0 72
*
M.Judit Creative Commons License 2004.09.11 0 0 71
Cicapanziónkat ajánlom. Cim: Érd, Riminyáki út 12. Tel: 06-23-368-460, 70-20-555-19. Megfelelő méretü ketrecekben vannak a cicák. Reggel este konzervet kapnak. A száraz takarmány, ami Mera Cat vagy Hills, állandóan a vizzel együtt előtük van. Miután üzlet is működik itt, ezért egésznap felügyelet alatt vannak. A cicákat előre be kell jelenteni telefonon vagy személyesen. Minden cicának érvényes oltással és féregtelenítéssel kell rendelkeznie. A felnött cica napi ellátása 800 Ft, kölyök cicáé 900 Ft. Szükség esetén a szállítását is vállaljuk. A panzió megtekinthető minden nap 9-18 óra között, szobat vasárnap kivételével. Szeretettel várok minden cicát.
kismacskáim Creative Commons License 2004.09.05 0 0 70
&
Moka25 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 69

Cserfi beszél, Roki hallgatja!:-))

 

Hajjajj!;) Mikor Cserfi hisztizik, meg szoktam kerni Rokit, kenjen mar le neki egyet...:))) De nem szokott szot fogadni!;))

 

Na de ez itt OFF...

Előzmény: Tibbe (68)
Tibbe Creative Commons License 2004.07.29 0 0 68

Annakidején, mikor még a macsekállományom volt nagylétszámú, és nem a kutyusok, akkor nálam is ez volt!

Otthon feltalálják magukat, kevesebb a stressz, mint idegen helyen!. Ha minden nap kapnak enni-inni. _amit ugyan akár egy száraztápból - vízből egy hétre is oda lehet késziteni, de nekik az a fontos, hogy néha kommunikáljanak AZ emberrel. Egyébként, meg ilyenkor jó, ha nem egyedüli cica van. Nappal "eltársalognak egymással!.

Cserfi beszél, Roki hallgatja!:-))
Előzmény: Moka25 (67)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 67

Nem:(

Most ugy nez ki, Sogornom es Kissogorom felvaltva fogja csinalni.

Lehet, hogy en vagyok a hulye, de mar annyiszor annyifelet mondtak, hogy nemigen bizom bennuk. Erosen izgulok, mi lesz itt... Remelem, nem fognak napokra magukra maradni, csak azert, mert a sok baba kozott elvesz a gyerek... De talan meg mindig jobb igy... Legalabb OTTHON maradnak.

Előzmény: Tibbe (66)
Tibbe Creative Commons License 2004.07.29 0 0 66
Moka
Mi lesz a panzióztatással??
Találtál már megbizható helyet?

Cserfinek és Rokinak egy megbizható "bejárónő" lenne az igazi megoldás!
Napi egyszer is elég lenne, kajaosztás, alomtakaritás, egy kis pocakdögöny:-)

Nincs valami ismerős megbizható diáklány, aki macskaszerető, és egy kis
zsebpénzre is szüksége lenne?
Előzmény: Moka25 (65)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 65

Ez jol hangzik! Azt lattam, hogy az telleg nagyon tuti-biztosra van megcsinalva!

 

Csaladi szervezes jelenlegi allasa: Sogornom nehany hetes terhes... senki nincs tesztelve toxoplazamara... ez mar csak termeszetes ilyenkor, nem?;)

Moka25 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 63

Koszi Anna!:)

Mar ez is sok segitseg!:)

 

Parom kozben masszirozza a csaladot... az lenne a legjobb!

Előzmény: Anna ) (62)
Anna ) Creative Commons License 2004.07.28 0 0 62
Ezt nem úgy értettem, h maccsoknak nem jó, csak arról nem hallottam.
Előzmény: Anna ) (61)
Anna ) Creative Commons License 2004.07.28 0 0 61
Az Orgoványit kutyás körökben nagyon dícsérik. Igaz, nem macskásokban.
Előzmény: Moka25 (60)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 60

Sziasztok,

felhozom a topikot.

 

Most jottem cicapanzio-nezesbol. Nem vagyok tul boldog. Vagy csak naiv illuziokban eltem a macskapanziokat illetoen??

A ket XVII keruletit neztuk meg. Mindket helyen nagyon kedvesek voltak, az ellatas es a simi felol nincsenek ketsegeim. Amiert viszont igen:

 

Hunyadi ut 51: borzaszto picik a "kennelek" Nem is tudom, lehet-e ezokat annak nevezni. Nekem inkabb fakkok. Persze, kerdes, mennyi idot toltenek benn, ill. kinn a cicak... de azt hiszem a mi almosladank nem ferne be, a hordozorol nem is beszelve.

 

Orgovanyi ut 6 (Hotel Vau): itt vannak szep nagy szobak, ez ketsegtelen, viszont - ugy ereztem - a tisztasag kivannivalot hagy maga utan. Nem tunt ugy, hogy ket cica kozott hudemekkora takaritast rendeznenek (epp takaritott a holgy az egyik tavozo cica utan, mikor ott voltunk).

 

Amiert viszont pirospont jar mindket helyen: a biztonsag. Olyan szepen be van racsozva minden, az ablakoktol kezdve a kifutok tetejeig, hogy azon meg az en kis Hudinim se tudna kimenni.

 

Van vkinek tapasztalata pl. az Orgovanyi uton?

Ma d.u. meg elszaladok a IX. ker. Pava utcaba. Erdemes?

 

ezmegenvagyok Creative Commons License 2004.06.01 0 0 59
Igazad van.
Nekem viszont nagy kő esett le a szívemről, hogy vigyáznak a cicáimra, míg nem vagyok otthon!! Szimpatikusak voltak, egyébként. Nem volt semmi gond. A cicákat sem viselte meg.
Egy kis állatboltban vannak betéve a cicu ketrecek (nem kicsik), ott egész nap van körülöttük valaki, nem unatkoznak :-)

Előzmény: m a x (57)
m a x Creative Commons License 2004.05.28 0 0 57
Nekem az a szimpatikus macskapanzió, ahova oltási nélkül nem veszik be a macsekot...
Előzmény: ezmegenvagyok (56)
ezmegenvagyok Creative Commons License 2004.05.27 0 0 56
Sajna nem tudtam bevinni az előző levelemben ajánlott panzióba a cicákat, mert oltási bizonyítványt kérnek és nekünk az nincs :-((

A Fekete Andrea által működtetett cicapanzió sajnos megszűnt.

Végül a már sokszor megírt Szomszéd Katalin (30-222-8034) féle cicapanzióban találtam megfelelő helyet. Ide nem szükséges oltási könyv, ha a macska nem kinti, hanem szobacica. 700Ft egy nap minden kajával együtt, két cica olcsóbb = 1200Ft.
A nyári idényre 2-3 héttel előbb kell telefonálni, hogy biztos legyen hely.
Bővebbet kedden :-)

Előzmény: ezmegenvagyok (55)
ezmegenvagyok Creative Commons License 2004.05.14 0 1 55
http://www.kutyapanzio.com/

Cica-macskapanzió.
Ez elég korrektnek tűnik. Ha kipróbáltam, beszámolok!

Tibbe Creative Commons License 2004.04.04 0 0 54
:)
:)
Tibbe Creative Commons License 2004.03.21 0 0 53
..
Tibbe Creative Commons License 2004.01.26 0 0 52
Állatorvosok:)

Dr Juhász Csaba XI. Csárda u. 10. 310-1220
Dr Juhász Tamás XI. Péterhegyi út 46. 310-1106

Tibbe Creative Commons License 2004.01.24 0 0 51
Név Óriás kutya-cica panzió
Cím 1142 Budapest, Szőnyi út 35/b
Állatfajok, és -fajták : Kutya, macska
Előzmény: coney (50)
coney Creative Commons License 2004.01.23 0 0 50
Köszi!!!!:-)))
Előzmény: Tibbe (49)
Tibbe Creative Commons License 2004.01.23 0 0 49
Talán?:)
Panzió! Macskáknak!

Szomszéd Katalin
IX.ker Páva u. 4
30/222-8034

Előzmény: Tibbe (28)
Tibbe Creative Commons License 2004.01.23 0 0 48
coney, egyik.
Tibbe Creative Commons License 2004.01.16 0 0 47
SZÉP NAPOT :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!