Végre teljesen befejeződött a Tropico magyarosítása, hála egy vállalkozó kedvű leányzónak. Sőt, még a kiegészítőt is lefordította teljesen. Azt hiszem köszönettel tartozunk neki mind.
A magyarítások letölthetők innen:
Hát tényleg az...
Megkeresed a Program Files könyvtárban a Tropico mappát, azon belül a games mappát, és ott vannak az elmentett játékaid.
A törlés a Delete gombbal, vagy jobb kattintás rajta és a menüben "töröl", vagy kijelölve a Commanderben és F8...
A telepítéssel lenne problémám, hátha más is találkozott vele.
Szóval!
Amikor feltelepítem a játékot jobb esetben lassan de fel mászik, van azonban amikor nem is sikerül felrakni, mert 100%-nál kiakad és nem történik semmi. Aztán leállítom újra install és felmászik szépen. A gond nem is ez lenne, hanem az, hogy amikor el akarom indítani akkor a program szabálytalan műveletet hajtott végre és le fog állni hibaüzenetet ad.
A dologhoz hozzá tartozik, hogy ez egy "biztonsági" másolat. Kipróbáltam többféle patch-et és a hozzátartozó "kulcsokat" de nem működött.
Talán más is járt így.
Sziasztok:
Egy hülye kérdés:csak egy pár napja játszom még a magyar nyelvű Tropicoval, nem tudom hogyan tudom a lementett játékokat törölni.Légyszi segítsetek,
köszi!!!:)
Attilio:És megtudod mondani hogy honnan lehet megszerezni? Gofry-nak igaza van! Én is ha mínuszba kerülök kész, akkor sem tudok visszajönni egyenesbe, ha várok a pénzre akkor sem.
Na, engem csak mostanában neveztek ki államfőnek. Egy ideig jól ment, azután jött a pénzügyi összeomlás.
Kérdéseim a következőek: a bányákhoz hasonlóan az ültetvények is ki tudnak merülni? Pl. a dohányfarmokon néhány év után nem termett már semmi. A szivargyár is csak egy adagot bocsájtott ki magából, azután slussz. Persze lehet, hogy a teamster volt kevés mindehez.
Kb. mennyi termelő egységhez hány teamster kell?
A már nem termelő gyárakat/bányákat le lehet valahogyan állítani? Van, amikor a lebontás sem működik, mert nincs rá pénz.
Azt vettem észre, hogy ha negatívba kerülök pénzügyileg, onnantól kezdve gyakorlatilag már nincs megállás a lejtőn.
Hát ez szörnyű! Pont akkor hal ki a topik amikor háttérzenét teszek be ? Kicsit hulyén fog hangzani ha nyáron valaki épp kérdezni - mert még benne a van a kedvenceimben és lehet - akar valamit a fórumon... nyáron :)))
Apropó a Kazaa-n lattam kb 750 megás ace sorozatot Tropico névvel, mérete alapján sejthető hogy warez, ráadásul részletekben letölthető !Lehet rástartolni annak akit még érdekel.
Végezetül, a topikot ideiglenesen, esetleg véglegesen lezárandó egy kép melynek címe egyéni csúcs....vajh' miért ? :)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]