Keresés

Részletes keresés

ripper Creative Commons License 2002.07.17 0 0 249
Pontosítok:
Még nincs fent, de néhány napon belül fent lesz! Türelem!
bye
ripper Creative Commons License 2002.07.17 0 0 248
Jó hír a Tropico híveknek:

Végre teljesen befejeződött a Tropico magyarosítása, hála egy vállalkozó kedvű leányzónak. Sőt, még a kiegészítőt is lefordította teljesen. Azt hiszem köszönettel tartozunk neki mind.
A magyarítások letölthetők innen:

http://www.extra.hu/cheatland

Minden jót!

bye

VonBraun Creative Commons License 2002.07.15 0 0 247
Hát tényleg az...
Megkeresed a Program Files könyvtárban a Tropico mappát, azon belül a games mappát, és ott vannak az elmentett játékaid.
A törlés a Delete gombbal, vagy jobb kattintás rajta és a menüben "töröl", vagy kijelölve a Commanderben és F8...
Előzmény: hh1973 (245)
kicsi76 Creative Commons License 2002.07.15 0 0 246
Sziasztok!

A telepítéssel lenne problémám, hátha más is találkozott vele.
Szóval!
Amikor feltelepítem a játékot jobb esetben lassan de fel mászik, van azonban amikor nem is sikerül felrakni, mert 100%-nál kiakad és nem történik semmi. Aztán leállítom újra install és felmászik szépen. A gond nem is ez lenne, hanem az, hogy amikor el akarom indítani akkor a program szabálytalan műveletet hajtott végre és le fog állni hibaüzenetet ad.
A dologhoz hozzá tartozik, hogy ez egy "biztonsági" másolat. Kipróbáltam többféle patch-et és a hozzátartozó "kulcsokat" de nem működött.
Talán más is járt így.

hh1973 Creative Commons License 2002.07.14 0 0 245
Sziasztok:
Egy hülye kérdés:csak egy pár napja játszom még a magyar nyelvű Tropicoval, nem tudom hogyan tudom a lementett játékokat törölni.Légyszi segítsetek,
köszi!!!:)
Attilio Creative Commons License 2002.07.02 0 0 244
Nem rossz
Előzmény: J-MAN (239)
VonBraun Creative Commons License 2002.07.01 0 0 243
Legyél büszke...
Előzmény: ripper (242)
ripper Creative Commons License 2002.06.30 0 0 242
Oh, már van belőlem windowsos verzió is? Hehehe.
VonBraun Creative Commons License 2002.06.30 0 0 241
High.

De, mégis talán le lehet vadászni a zenét: WinRipper.

Egy keresővel, mondjuk a Google-al így keressetek rá: "WinRipper download" és azonnal kiadja azt az oldalt.

ripper Creative Commons License 2002.06.11 0 0 240
Meg annak idején elkezdtem a magyarítást, majd HJ nevű kollega is besegített.
Van félkész verzió itt:

http://www.freeweb.hu/tropihun/

illetve ha jól emlékszem, az extra.hu/cheatland-en van egy picit újabb verzió.
Nem tudok arról, hogy más csinált-e.

bye

J-MAN Creative Commons License 2002.06.11 0 0 239
Ehhez mit szólsz, Attilio?

Tiszta Tropico feeling:) (Beach Life)

Előzmény: Attilio (196)
Hi all Creative Commons License 2002.05.31 0 0 238
De nem olyan magyarosításra gondoltam, hanem a játék magyarosítására.
Attilio Creative Commons License 2002.05.30 0 0 237
Hi all Creative Commons License 2002.05.29 0 0 236
Attilio:És megtudod mondani hogy honnan lehet megszerezni? Gofry-nak igaza van! Én is ha mínuszba kerülök kész, akkor sem tudok visszajönni egyenesbe, ha várok a pénzre akkor sem.
Gofry Creative Commons License 2002.05.28 0 0 235
Na, engem csak mostanában neveztek ki államfőnek. Egy ideig jól ment, azután jött a pénzügyi összeomlás.
Kérdéseim a következőek: a bányákhoz hasonlóan az ültetvények is ki tudnak merülni? Pl. a dohányfarmokon néhány év után nem termett már semmi. A szivargyár is csak egy adagot bocsájtott ki magából, azután slussz. Persze lehet, hogy a teamster volt kevés mindehez.
Kb. mennyi termelő egységhez hány teamster kell?

A már nem termelő gyárakat/bányákat le lehet valahogyan állítani? Van, amikor a lebontás sem működik, mert nincs rá pénz.
Azt vettem észre, hogy ha negatívba kerülök pénzügyileg, onnantól kezdve gyakorlatilag már nincs megállás a lejtőn.

Előre is köszi

Attilio Creative Commons License 2002.05.27 0 0 234
Syerintem a yenet sehogy sem lehet kinyerni....jo hogy szolsz....hol a feneben van a mobilom ? ......ahhhhaa ideje lenne bekapcsolni a csorgest...
Előzmény: VonBraun (233)
VonBraun Creative Commons License 2002.05.23 0 0 233
Bom dia meus amigos.

Te, Attilio: hogy nem veszed fel a telefonod, az még csak-csak, de hogy a mail-címed is más lett, hát tudod...

Azt kérdeztem volna, hogy milyen módszerrel lehet kinyerni a Tropico cd-ből a zeneszámokat, hogy hallgatható legyen játékon kívül is?

Mil vezes obrigado.

Előzmény: Attilio (232)
Attilio Creative Commons License 2002.05.23 0 0 232
de van
Előzmény: Hi all (231)
Hi all Creative Commons License 2002.05.22 0 0 231
Nincs magyarosítás a tropikóhoz?
VonBraun Creative Commons License 2002.05.20 0 0 230
Csak azért, hogy feldobódjon...
Attilio Creative Commons License 2002.03.05 0 0 229
:-)
Előzmény: Vandorr (228)
Vandorr Creative Commons License 2002.03.04 0 0 228
Utolsó topik előre fuss Presidente!
Attilio Creative Commons License 2001.12.25 0 0 227
Feliz navidad!
Attilio Creative Commons License 2001.12.22 0 0 226
Hűha...fogalmam sincs :(

Talán a CD Galaxis honlapján szétnézhetnél !

Előzmény: fellegh (225)
fellegh Creative Commons License 2001.12.20 0 0 225
Hi all.

Csak egy kerdesem lenne, ezzel a jatekkal kapcsolatban, vagyis ketto.
1. Mennyibe kerul a magyar verzio ??
2. Hol lehet kapni ??

Eleg fontos lenne a valasz, mert karacsonyi ajandek lenne.

Elore is koszonom !

fellegh

Attilio Creative Commons License 2001.12.15 0 0 224
karácsonyi háttérzene kivéve
Attilio Creative Commons License 2001.12.14 0 0 223
Hát ez szörnyű! Pont akkor hal ki a topik amikor háttérzenét teszek be ? Kicsit hulyén fog hangzani ha nyáron valaki épp kérdezni - mert még benne a van a kedvenceimben és lehet - akar valamit a fórumon... nyáron :)))

Apropó a Kazaa-n lattam kb 750 megás ace sorozatot Tropico névvel, mérete alapján sejthető hogy warez, ráadásul részletekben letölthető !Lehet rástartolni annak akit még érdekel.

Végezetül, a topikot ideiglenesen, esetleg véglegesen lezárandó egy kép melynek címe egyéni csúcs....vajh' miért ? :)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Egyéni csúcs


Attilio Creative Commons License 2001.11.21 0 0 220
Innen letölthetitek a Tropico 1.05 ös no cd cracket

persze akinek nincs meg a játék ne töltse le mert illegális meg blablabla..tudjátok

VonBraun Creative Commons License 2001.11.18 0 0 219
mondj le...
Előzmény: fletch2 (210)
Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 218
csak 1.04 ig van no Cd crack sajna....1.05 ös patchet le ne töltse senki aki warezos!
Előzmény: Attilio (217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!