Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 30
Szia!
Nekem nem töltődik be a linked.
Tegyél inkább ide belőlük párat.
Előzmény: antaland (27)
antaland Creative Commons License 2010.10.01 0 0 29
Persze elszúrtam a linket, nem .hu, hanem .com a vége.
Előzmény: antaland (27)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 28
levetkőzöl?

Előzmény: sakac (26)
antaland Creative Commons License 2010.10.01 0 0 27
Sziasztok!

Nekem is van pár régebbi képem itt. Az újak talán majd fölkerülnek a weboldalamra, amint lesz olyan ...
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 26
én csípem felöltözni feltudok de a nagy melegben mit csináljak? :)
Előzmény: P*istD (25)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 25
azt én is nehezen tűröm :-)
Előzmény: sakac (24)
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 24
Nem bírta a hideget...
Előzmény: P*istD (21)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 23


Tamron 18-200. Itt azt hiszem, közgyűrűt tettem be mögé.
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 22




P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 21
mán miért ne ütnék? :-)

a méhecske jógázik?
Előzmény: sakac (18)
Jajca Creative Commons License 2010.10.01 0 0 20
Szépen karcol az a C 100! Na, majd jön tlight is ezzel. ;-)
Előzmény: emceje (12)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 19
egy igazi kereszteslovag :-)
érdekes az a sok apró légy a áldozaton.
Előzmény: Jajca (17)
sakac Creative Commons License 2010.10.01 0 0 18
Ezek megütik a színvonalat?





Jajca Creative Commons License 2010.10.01 0 0 17
Nekem csak demónak van ilyen predator-ról képem. A Kékszakáll virágán rendszeresen garázdálkodott és méheket, poszméheket zsákmányolt.

Előzmény: emceje (7)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 16
ne tedd, inkább töröltetem a modikkal ;-).
akkor most teszek egy gyengét, hátha több kedvvel töltögettek :-)


Előzmény: Jajca (15)
Jajca Creative Commons License 2010.10.01 0 0 15
Ha ilyen képpel nyitsz, akkor inkább nem is teszek fel ide semmit, csak a régi helyre. :-))
Előzmény: P*istD (-)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 14
Sajnos nem. Amit olvastam, az alapjan nagysagrenddel nem jobb, ugyhogy nem is nagyon banom;) A Sigma 150-esen gondolkodtam egy idoben, de aztan arrol is letettem:)
Előzmény: P*istD (13)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13
szerintem elég jól karcoló objektív.
a stabilizátoros változathoz volt már szerencséd?
Előzmény: emceje (12)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 12
Ez is C100.

DD
Előzmény: P*istD (10)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 11


ennél a képnél volt dcr-is
Előzmény: P*istD (10)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 10
örülök :-).
nem dcr-es, ez c100 f2,8 usm f2,8-on.
van dcr-250-em is a tatyómban pihen, ritkán teszem fel.
Előzmény: emceje (9)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 9
Bejon. Ez DCR-es kép?
Előzmény: P*istD (8)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 8
köszi :-)

Nagy zöld és a lepke
Előzmény: cc (6)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 7
Lepkés nemigen rémlik; talán van még katicás meg hangyás. Könnyű őket fotózni, mert ragaszkodnak a tuti helyeikhez. El is neveztem őket anno, bár nem tudom, hogy ez most a Béla vagy a Tivadar;)
Előzmény: P*istD (4)
cc Creative Commons License 2010.10.01 0 0 6
szép fényeket!
Előzmény: P*istD (5)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 5
csodás! holnap remélem szép napfelkelténk lesz, kinéznék a mezőre :-).
Előzmény: cc (3)
P*istD Creative Commons License 2010.10.01 0 0 4
mindig csodálom ezeket az apró karoló pókokat, hogy milyen nagy zsákmányaik vannak. képesek egy nagyobb lepkét is megfogni. nincs olyan fotód a tarsolyodban?




Előzmény: emceje (2)
cc Creative Commons License 2010.10.01 0 0 3
:)
hajnalban, napfelkeltekor. vakuval derítve, kézből
légivadász
Előzmény: P*istD (-)
emceje Creative Commons License 2010.10.01 0 0 2
Akkor jojjon egy kevesbe bekes:)

Ebédidő
Előzmény: emceje (0)
Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 1
Makróra FEL!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!