Mint gyakorló glaambtenyésztő, meglepve láttam, hogy a neten szinte sehol sem foglalkoznak még ezzel a témakörrel. Lényegében hiánypótlási cél lenne ez a topik. Amerikai site-okon rengeteg infot lehet találni a galambokról, többek között az értékesítésükről is. Mo-n ilyet abszolút nem találtam. Ha valaki esetleg ismer ilyen helyeket, akkor legyen szíves ossza meg velem.
Egyébként még annyit, hogy jelenleg 2 fajtával foglalkozom, mégpedig Kiskunfélegyházi keringővel és Mondénnal. Várok (várnék) mindenkit, akit érdekel ez a téma. Ha tudok ilyekszem segíteni, de persze várom mások segítségét is.