Keresés

Részletes keresés

- bukter - Creative Commons License 2005.05.09 0 0 213

Létezik olyan, hogy adaptall2/OM (olympus) konverter? Na nekem egy ilyen kéne...

Dark Future Creative Commons License 2005.05.09 0 0 212

Eladó Nikon PK-12, újszerű állapotban, 15000 Ft-ért.

Új ára 23000+ÁFA.

 

Érdeklődni az e-mail címemen lehet, megtekinthető Bp-en.

Kele64pisti Creative Commons License 2005.05.07 0 0 211
Szerbusztok!

Eladó:
Raynox
DCR-2020 PRO 2,2 tele előtét és hozzá Hoya HMC filter Multi-Coated UV 82mm-es
2 napos USA-ból hozatva. Ár: 55000 ft

kelecsenyii@fibermail.hu

tbike446 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 210

Keresek Sony dsc-f828 -hoz telekonvertert.

 

58mm-es a lencse

 

bak.tibor@chello.hu

krob11 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 209

Szia!

 

Ezt keresem:-)

 

Érdekelne egy nagylátószögű előtétlencse, UV és polár szűrők, tele előtétlencse.

 

Küldj infót!

Előzmény: garfieldka (207)
garfieldka Creative Commons License 2005.02.27 0 0 208

25>37
27>37
28>37
30,5>37
30>37
35,5>37  
46>49
46>52
46>55
46>58
49>46
49>48
49>52
49>55
52>46
52>49
52>55
52>58
52>62
55>46
55>49
55>52
55>58
55>62
58>49
58>52
58>62
58>67
62>67
62>72
67>72
72>67
72>77
77>67

 

Szűrőmenet átalakítók - mailt küldjön, akit érdekel!

garfieldka Creative Commons License 2005.02.27 0 0 207

Ha ezt keresed, keress meg!

Előzmény: krob11 (206)
krob11 Creative Commons License 2005.02.25 0 0 206

Sziasztok!

 

Ki tud segíteni kiegészítőkben a Canon A95-ös géphez=

 

Vagy gyári Canon, vagy pl. Soligor termékekre gondoltam (a fotoplus.hu egyenlőre nem szimpi).

Mogyoró 04 Creative Commons License 2005.02.24 0 0 205

Esetleg én tudok.

Dobj egy mélt.  :))

Előzmény: jani602 (204)
jani602 Creative Commons License 2005.02.24 0 0 204

SZiasztók

 

Fuji S602-hez keresek nagy ill. tele elötétlencsét közgyürüvel minden megoldás érdekel

Vgyuri Creative Commons License 2005.02.22 0 0 203

Keresnék működőképes, lehetőleg TWAIN kompatíbilis handy-szkennert.

 

_Coco_ Creative Commons License 2005.02.22 0 0 202

Ismeri valaki az M42-es Soligor C/D4 Auto 2x Tele-convertert ?

MC-s és asszem 4-lencsés.

 

lewy_ Creative Commons License 2005.02.21 0 0 201
Használt már valaki Yashikor 2* telét vagy valami hasonszörű példányt? Mert ilyet szándékozni venni , de nem találok a neten semmit róla. Tesztképet vagy ilyesmit.
EfJani Creative Commons License 2005.02.18 0 0 200
Hello!

 

Eladó 1 Sony tele lencse (x1,7)  VCL-HGD1758  58mm     55.000.- Ft

          1 Sony széles látószögű lencse (0,7) VCL-MHG07 52mm+adapt 58mm 35.000.- Ft

Mindkettő újszerű,karcmentes.Egy DSC-F717-eshez használtam,de alkalmas más típusokhoz ill kamerákhoz is.Ha egyben viszed a kettőt,akkor tudok engedni belőle.

 

06-70-281-62-00

Twr Creative Commons License 2005.02.16 0 0 199
köszi
Előzmény: englishman (197)
englishman Creative Commons License 2005.02.16 0 0 198

namégeccer:

 

Soligor árlista itt

 

SOLIGOR ELŐTÉTLENCSE KÉSZLET +1/2/3 DIOPTRIA

 

41627 CLOSE-UP LENS KIT 27mm 7000.-

41637 CLOSE-UP LENS KIT 37mm 5100.-

41640 CLOSE-UP LENS KIT 40.5mm 5100.-

41643 CLOSE-UP LENS KIT 43mm 5100.-

41646 CLOSE-UP LENS KIT 46mm 5400.-

41649 CLOSE-UP LENS KIT 49mm 6100.-

41652 CLOSE-UP LENS KIT 52mm 6300.-

41655 CLOSE-UP LENS KIT 55mm 7000.-

41658 CLOSE-UP LENS KIT 58mm 8700.-

41662 CLOSE-UP LENS KIT 62mm 11000.-

41667 CLOSE-UP LENS KIT 67mm 13300.-

41672 CLOSE-UP LENS KIT 72mm 22000.-

41677 CLOSE-UP LENS KIT 77mm 22000.-

Előzmény: englishman (197)
englishman Creative Commons License 2005.02.16 0 0 197

Soligor árlista

 

  SOLIGOR ELŐTÉTLENCSE KÉSZLET +1/2/3 DIOPTRIA     41627 CLOSE-UP LENS KIT 27mm 7000.- 41637 CLOSE-UP LENS KIT 37mm 5100.- 41640 CLOSE-UP LENS KIT 40.5mm 5100.- 41643 CLOSE-UP LENS KIT 43mm 5100.- 41646 CLOSE-UP LENS KIT 46mm 5400.- 41649 CLOSE-UP LENS KIT 49mm 6100.- 41652 CLOSE-UP LENS KIT 52mm 6300.- 41655 CLOSE-UP LENS KIT 55mm 7000.- 41658 CLOSE-UP LENS KIT 58mm 8700.- 41662 CLOSE-UP LENS KIT 62mm 11000.- 41667 CLOSE-UP LENS KIT 67mm 13300.- 41672 CLOSE-UP LENS KIT 72mm 22000.- 41677 CLOSE-UP LENS KIT 77mm 22000.-

Előzmény: Twr (196)
Twr Creative Commons License 2005.02.16 0 0 196
Kösz mindenkinek átadom neki.
Azt hittem előtétlencse nincs csak kompakt-hoz..felküldöm a soligor.kom ra az arcot esetleg a optiform -ba ott nézzen szét
Mindíg tanulok valamit :-)
Előzmény: Százbolha (195)
Százbolha Creative Commons License 2005.02.16 0 0 195

1:1???

 

Talán egy 10x makróelőtét. (10e környéke, de van használtban is)

vagy sok közgyürű.

Előzmény: Twr (193)
englishman Creative Commons License 2005.02.16 0 0 194

Jaja, én próbálkoztam soligor előtétlencsékkel.

Elég olcsó (valami 8k volt az 58mm), és kísérletezni elég jó.

Azért mondjuk csodát ne várj...

Előzmény: Twr (193)
Twr Creative Commons License 2005.02.16 0 0 193
Gondolom 1:1 re gondolt.
A soligor előtétlencséit nem ismerem.
Annó használtam raynox-ot az nagyon jó vaolt de ők csak kompakt-hoz gyártanak.
Mit kóstál a közgyűrűsor?
Előzmény: Százbolha (192)
Százbolha Creative Commons License 2005.02.16 0 0 192

Az előtétlencse sokkal olcsóbb, mint a közgyűrű.

Egy gyenge zoom estében, mindkét megoldás adhat közepes és gyenge eredményt is.

 

Első körben olcsó Soligor előtétet vennék....

 

Százbolha

Előzmény: Twr (190)
Egér Fogó Creative Commons License 2005.02.16 0 0 191

Ha előtétlencsét használsz, akkor több üveg kerül a fény útjába, romlanak az optikai tulajdonágok. 

Közgyűrűt kell használni.

Milyen leképezést akar a haverod?

Előzmény: Twr (190)
Twr Creative Commons License 2005.02.15 0 0 190
Hi!
Bocs a hülye kérdésért e nem haználtam még közgyűrűt az egyik haveromnak van 28-80-as f3,5-5,6 minolta obija aminek van makrója de jobbat szeretne.
Sajnos nemtudommal válaszoltam. (Asszem előtétlencsében láttam a bw-nél +5 dioptriást de akkor tobbekerül a leves mint a hús)
thx
papugaja Creative Commons License 2005.02.15 0 0 189
Gyanítom hogy egy interfész sw is kellene hozzá. Elég valószinűtlen.
Előzmény: hsoma (187)
okiro Creative Commons License 2005.02.15 0 0 188

Helló!

Eladó Sigma 2X EX APO tele konverter EOS-hoz 40E-ért.

kenyergabi@freemail.hu

hsoma Creative Commons License 2005.02.15 0 0 187

nagyon hülyét kérdezek akkor, ha megkérdezem, hogy fennáll -é a lehetősége annak, hogy canon vázon nikon bajonettes AF obi, és az adapter átviszi az adatokat? Ha nem, akkor válaszolnátok? láttam már elég sok cifraságot (PN 11 csippesítése), talán ez is lehetséges?

Üdv: hsoma

ghost2 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 186
Sziasztok!


Eladnám a következőket :
Soligor 2x Tele Converter 52mm-es
Soligor adapter36.5-52

Eladási ár 22.000 HUF
Bonus1 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 185

Eladó BOWER 41-37-es előtét tubus OLYMPUS C3-4000-hez 4e.

 

4e

tel:70/317-9907

_Coco_ Creative Commons License 2005.02.13 0 0 184

Köszi, ez egy 28/2.8

 

Megprobálom a leragasztást, csak utánna szedném szét...konvertereimet nem cserélem le, ha nem muszály...

Előzmény: Százbolha (183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!