Használt már valaki Yashikor 2* telét vagy valami hasonszörű példányt? Mert ilyet szándékozni venni , de nem találok a neten semmit róla. Tesztképet vagy ilyesmit.
Hello!
Eladó 1 Sony tele lencse (x1,7) VCL-HGD1758 58mm 55.000.- Ft
1 Sony széles látószögű lencse (0,7) VCL-MHG07 52mm+adapt 58mm 35.000.- Ft
Mindkettő újszerű,karcmentes.Egy DSC-F717-eshez használtam,de alkalmas más típusokhoz ill kamerákhoz is.Ha egyben viszed a kettőt,akkor tudok engedni belőle.
06-70-281-62-00
Kösz mindenkinek átadom neki. Azt hittem előtétlencse nincs csak kompakt-hoz..felküldöm a soligor.kom ra az arcot esetleg a optiform -ba ott nézzen szét Mindíg tanulok valamit :-)
Gondolom 1:1 re gondolt. A soligor előtétlencséit nem ismerem. Annó használtam raynox-ot az nagyon jó vaolt de ők csak kompakt-hoz gyártanak. Mit kóstál a közgyűrűsor?
Hi! Bocs a hülye kérdésért e nem haználtam még közgyűrűt az egyik haveromnak van 28-80-as f3,5-5,6 minolta obija aminek van makrója de jobbat szeretne. Sajnos nemtudommal válaszoltam. (Asszem előtétlencsében láttam a bw-nél +5 dioptriást de akkor tobbekerül a leves mint a hús) thx
nagyon hülyét kérdezek akkor, ha megkérdezem, hogy fennáll -é a lehetősége annak, hogy canon vázon nikon bajonettes AF obi, és az adapter átviszi az adatokat? Ha nem, akkor válaszolnátok? láttam már elég sok cifraságot (PN 11 csippesítése), talán ez is lehetséges?