Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 150
helyeske :-).
Veresegyház környékén esetleg valaki? :-)
Előzmény: n0teasy (147)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 149
nagyon jó fej :-) , ő sem lehetett valami hatalmas példány
Előzmény: zootyka (145)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 148
szuper! köszi
Előzmény: georch (144)
n0teasy Creative Commons License 2010.10.04 0 0 147

Pl. Csákvárra:

 

Előzmény: P*istD (134)
georch Creative Commons License 2010.10.04 0 0 146
Minden bizonnyal!
Előzmény: zootyka (145)
zootyka Creative Commons License 2010.10.04 0 0 145
Ásóbéka ha minden igaz.
georch Creative Commons License 2010.10.04 0 0 144
Youtube-on találtam hirtelen, ha megfelel. Én nyíregyi vagyok, itt is szólnak rendesen még.
zöld levelibéka hangja
Előzmény: P*istD (142)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 143
Ő volt a második leveli találkozásom:
Előzmény: P*istD (141)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 142
tudsz a neten fellelhető hangot róla?
próbáltam keresni de eddig nem sikerült.
Előzmény: sakac (139)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 141
hazudtam, kétszer volt hozzájuk szerencsém :-)

Ő a körömnyi.
Előzmény: P*istD (137)
sakac Creative Commons License 2010.10.04 0 0 140




sakac Creative Commons License 2010.10.04 0 0 139
Hang után menj.... bokroknál vízközelében. Tegnap még karattyoltak...
Előzmény: P*istD (134)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 138
Olyan aprót nem láttam:)
Előzmény: P*istD (137)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 137
eddig egyszer sikerült levelit fotóznom, körömnyi nagyságú volt.
Előzmény: P*istD (136)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 136
csak a távolság tart vissza, hidd el ;-)
Előzmény: Helly7110 (135)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 135
Zalkodra a kertembe:)
Előzmény: P*istD (134)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 134
adj egy tippet nekem levelire, hová induljak el felkutatni?
Előzmény: sakac (133)
sakac Creative Commons License 2010.10.04 0 0 133




-FRIPP- Creative Commons License 2010.10.04 0 0 132
Régebbiek. Párnapos ,kéthetes , 2009-es.
Szeretni valóak , gyerekkoromban , amikor hajkurásztam őket pont ilyenek voltak.
Előzmény: P*istD (128)
Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 131
Ti is szüreteltek??? :DDD
Előzmény: Helly7110 (127)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 130
kezdesz betekerdni? ne tedd! :-)
Előzmény: Helly7110 (127)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 129
majd átadom neki :-)
Előzmény: apaf3j (126)
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 128
szép felhozatal. tegnapi képek?
Előzmény: -FRIPP- (125)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 127

Lassan olyan leszek mint ez az inda:)
Előzmény: P*istD (124)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.04 0 0 126
Ez nagyon tetszik :)
Előzmény: P*istD (124)
-FRIPP- Creative Commons License 2010.10.04 0 0 125
Pillangók szárnya csattogása , ez a csend !
P*istD Creative Commons License 2010.10.04 0 0 124


mi ez a csend? :-)
P*istD Creative Commons License 2010.10.03 0 0 123
ez igen!
szebbnél szebb képek. :-)
ma madarazni voltam, nem volt nálam a makrobi..



Matthias Rex Junior Creative Commons License 2010.10.03 0 0 122
húde pörög,a másik meg kihalt,vagy ott van r1...???
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.03 0 0 121

Két újabb "szappantartós" kép. A nefelejcset a legjobb minőségben csináltam, 2272×1704-ben kimondottan jól néz ki a hatalmas képernyőn. :) (És persze, nincs összetöredezve az egész a kicsinyítés és az Indexre való feltöltés hatására.)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!