Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 210
Nagyon ott van.  :)
Előzmény: P*istD (209)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 209


Napsütéses szép reggelt mindenkinek!
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 208
mindent lehet, csak akarni kell!
kérd el nagymama szódásüveg szemüvegét és tedd teljes zoomnál a objektíved elé, majd menj közel a témához és fókuszálj.
jó erre a célra, hogy tapasztald a makró hatást egy irodai nagyító lencse.
ha ezzel sikert értél el akkor lehet feljebb lépni egy minőségibb close up előtét irányába.
Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 207
:O
Nem semmi....ez az a pont ami nekem nem fog soha sikerülni:-)
Max ha beújítok egy új gépet...ahhoz pedig pénz kell, a pénzhez meg melózni...munka meg sehol:-(
Na de mostmár csak-csak akad:)

Előzmény: P*istD (202)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 206
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 205
régi csont már, de köszi :-)

Előzmény: apaf3j (203)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 204
Gyönyörű! :)
Előzmény: P*istD (198)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.07 0 0 203

A mindenit, milyeneket tudsz te! Nagy-nagy grat!

Előzmény: P*istD (198)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 202
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 201
ez olyan bögöly, mint greeny anyóé
Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 200
Wáóóóó :O
Ez nagyon tetszik!
Előzmény: P*istD (198)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 199
Csak nézem...........és nézem.................
Előzmény: P*istD (198)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 198
ááá de nagyot tudnak ezek csípni!

Előzmény: greeny manó (195)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 197
nagyon szívesen!
Előzmény: mepisz (189)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 196

Ez pedig egy csiguszaurusz koponyája? XD

 

 

 

 

 

   Gyerekbéka áradáskor a járdán...

Előzmény: Törölt nick (194)
greeny manó Creative Commons License 2010.10.07 0 0 195
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 194
Hát a csiguszok már csak ilyen agresszív fajták... meg kell hagyni jó nagy dög volt:-D
Előzmény: Törölt nick (184)
greeny manó Creative Commons License 2010.10.07 0 0 193
Ez aranyos:-)
Előzmény: P*istD (155)
mepisz Creative Commons License 2010.10.07 0 0 192
Így igaz.
Előzmény: mepisz (189)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 191
Még repülnek:)
vau1111 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 190
Bocs hogy kritizálok, de az élesség lehetne jobb helyen is...
Előzmény: mepisz (189)
mepisz Creative Commons License 2010.10.07 0 0 189
Postán ma feladtam a kártyát, köszönjük szépen .
Előzmény: P*istD (186)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 188

Na, ügyes vagyok...

Szóval:

 

Adj egy csókot, királylány!

 

Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 187

Adj egy csókot, királylány!

 

 

P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 186
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 185

Sziasztok!

 

Szeretnék makrózni én is. Van nekem egy fix. 50 1.8-as objektívem, egy 17-85 is usm, és egy 70-300 is usm obim.

Azt hallottam, hogy előtétlencsével elég jól meg tudom oldani, hogy pl. egy légy szeme kitöltse a teljes képet. Melyik objektívemet válasszam a makrózáshoz és ahhoz  milyen előtétlencsét kéne vennem? Kérlek titeket segítsetek, mert tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm. Canon 500 D -m van egyébiránt. Ha valakinek volna is egy eladó ilyen lencséje, azt örömmel venném... :) (Valamilyen olyan érdekelne, ami nem rácsíptetős, hanem feltekerhető az obira.)

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 184
Micsoda agresszív csiga az ott a második képen. :D
Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 183
Köszi a dicséretet:-) Igyekszem:-)
Előzmény: P*istD (178)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 182
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.07 0 0 181
Mai termés a BME kertjéből:







Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!