Keresés

Részletes keresés

zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 270

Na ugyi hogy lehet :)

szép bóha :)

Előzmény: P*istD (266)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 269
persze a zoomossal könnyebb, mert nagyobb mélységélességet ad.
Előzmény: P*istD (266)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 268
itt nem linkezünk, képezünk ;-) , amúgy nagyon mutatós, a 6. érzékből jutott róla eszembe a színházi előadás amikor az a csápos primadonna énekelt.
Előzmény: cc (265)
cc Creative Commons License 2010.10.08 0 0 267
francba, nem így akartam.
scutigera[image1]
Előzmény: cc (265)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 266
lemaradtam valamiről? :-)



csak találtam egy AF-os képet. Igaz ez a canon kis kitjével készült stabilizálás mellett.
Előzmény: zootyka (264)
cc Creative Commons License 2010.10.08 0 0 265
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 264
Valaki ezért kimenthetne ....... :)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 263
az af-hez :)
Előzmény: P*istD (262)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 262
milyen gyári obit?
mi a bajod ezekkel a képekkel?
Előzmény: sakac (261)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 261
Vissza kéne rakni a gyári obit :(
Előzmény: P*istD (260)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 260
jó, de én AF-al elkapott képet kértem :o)

Előzmény: sakac (259)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 259
Igen és nincs vágás :)
Előzmény: P*istD (258)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 258
ez is MF ;-)
Előzmény: sakac (254)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 257
MF :)
Előzmény: P*istD (253)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 256
:))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: P*istD (253)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 255
ez egy MF-al készült kép
Előzmény: P*istD (253)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 254
Vagy ilyen...

P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 253
jaja! af?
Előzmény: sakac (252)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 252
Ilyenekre gondolsz?
Nincs vágás :)

Előzmény: P*istD (250)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 251
Miért nem gurulnak le róla ezek a cseppek???????????????? :):)
Előzmény: sakac (243)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 250
azzal nagyon gyorsan mellé megy ;-) , holnap kifogom próbálni, bár sejtem az eredményt.
jöhetnek az AF-al elkapott repülő rovarok erős kivágás nem érvényes ;-)
Előzmény: zootyka (248)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 249
oké :-)
Előzmény: sakac (247)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 248
Látod, ezért kell nagyon gyors ......... :- P
Előzmény: P*istD (246)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 247
:)
nem.
Előzmény: P*istD (245)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 246
"" de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék MF-el. Gondolom én ................ :)""

af-el is :-)
Előzmény: zootyka (244)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 245
ilyen szép harmatot közelről kell mutatni, remélem nem haragszol ezért..
Előzmény: sakac (243)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 244
Jó a szemem szerencsére, de a makrót sok egyéb másra is lehet használni szerintem, (legélesebb obik általában) de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék  MF-el. Gondolom én ................   :)
Előzmény: P*istD (236)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 243
Tessék valamennyi leesett róla de nem sok minden



Előzmény: P*istD (230)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 242
Mit csináljak?
Vágjam körbe? Nem sokkal lesz nagyobb ha 640x480-ra lekicsinyítem. Nem szoktam vágni a képeimet max leméretezem. De mindjárt megkeresem.
Előzmény: P*istD (230)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 241
vicces :-)
Előzmény: Törölt nick (240)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!