Keresés

Részletes keresés

Jyrkki Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1
...mondom csupa jót!:)
Előzmény: Professzor úr (0)
Professzor úr Creative Commons License 2003.01.15 0 0 0
Remélem, az én kis olaszaim -Trapatt0ni vezérletével- kétszer is megcsapják a barátaidat az idén!
Előzmény: Jyrkki (-)
Jyrkki Creative Commons License 2003.01.15 0 0 topiknyitó
Minden FIN-drukker figyelmébe ajánlom a topicot, lehet írni síléceset, gránitgolyósat:))), de egyebet is Finnországról. Csupa jót...

Jyrkki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!