Keresés

Részletes keresés

kisbergics Creative Commons License 2011.12.24 0 0 8090
czy Creative Commons License 2011.12.18 0 0 8089
ph5.5 Creative Commons License 2011.12.18 0 0 8088

A barbakán fotósulival kapcsolatban MANO (Gábor) az aki tud neked segíteni érdemben.

 

A kérdés a tanfolyammal kapcsolatban egyébként inkább az, hogy hol állsz a fotózásban, meddig akarsz eljutni, mennyit szánsz rá.

Előzmény: Danyboy88 (8087)
Danyboy88 Creative Commons License 2011.12.18 0 0 8087

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani egy fotóstanfolyamot pécsen?

Néztem a barbakán fotósulit, róluk valakinek infója?

 

Ha valaki vállal magánoktatást, az is érdekelne.

 

Előre is köszönöm.

 

czy Creative Commons License 2011.12.13 0 0 8086

Epson 2100 néhány tartalék festékpatronnal eladó. E-mail publikus.

joskabacsi Creative Commons License 2011.12.12 0 0 8085

na attól aggódom is egy kicsit, mondjuk mindenképpen megtapogatom mint a menyasszonyt lányvásár előt ...

Előzmény: c_pont_hu (8084)
c_pont_hu Creative Commons License 2011.12.12 0 0 8084

De az a bigyó műanyagból van!

Előzmény: joskabacsi (8083)
joskabacsi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8083

Nem tudom, akkor nem nagyon foglalkoztam vele, mert csak ez a 055-ösöm volt (nem pro, amikor vettem még csak a sima c-s létezett), azóta van egy nagyobb fogasléces nehéz cuccokhoz és videókamerához + egy kis basalt utazáshoz, szóval most éreztem időszerűnek a 55 meghekkelését.

Akkor a srác cucca meggyőző volt, ezért is kezdtem el agyalni rajta.

Mondjuk a ph5.5-s kollega linkje tűnik a legegyszerűbben kivitelezhetőnek, én pedig lusta vagyok ....

Kösz a tippet azért!

Előzmény: c_pont_hu (8078)
joskabacsi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8082

Nem, nem Speibl volt, az ő Gitzo-ja a szintezőgömbbel (mit gömb - dinnye) más kategória.

Egy fiatalabb kollega volt, aki később érkezett, de nem életbevágó már!

 

Szerintem te kevered a Serengeti négereit a helyi Kolompár famílíával, persze ha jól emlékszem volt ott valami rendes gyümölcslé is amiből nem lekvárt hanem pálinkát főztek - a vörösborról már nem is beszélve, szóval nem csoda ha nem emlékszünk mindenre kristálytisztán!

 

:)

Előzmény: u.hu (8080)
u.hu Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8081

Jah, és Serengetiben voltunk, nem Bűrűsön...

 

:)))

Előzmény: joskabacsi (8075)
u.hu Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8080

Vaze, miért nem engem kérdezel?

Speibl volt, de a hököm tudja, hogy merre jár... (India, Pakisztán, Vörös-tenger, Marianna árok?)

Előzmény: joskabacsi (8075)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8079

Egy fotós társ Budapesten esztergáltatott az állvány közepére valamit, amivel a monopod-ot tudta rátenni a 3 lábúra (abból meredezett az ég felé). Ha érdekelhet a dolog, akkor megadom az elérhetőségét.

 

Előzmény: joskabacsi (8077)
c_pont_hu Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8078

Szerezz egy középoszlopot (vegyél egy rövidet ha nincs más), vágd le 3 cm-re, jól fogasd be és kész. Flexet nekije!!!

Sztem az esztergáltatot csavarozott pogácsás metódus egy klasszik lábnál nem tud sokkal többet. A pro-nál persze ki kell szedni azokat az idétlen pofákat.

Előzmény: joskabacsi (8077)
joskabacsi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8077

Igen, valami hasonló volt, viszont azt alumíniumból esztergálták, az általad linkelt kicsit műanyag-kinézetű.

Nagyon köszönöm hogy segítettél, szerintem benézek a Triponthoz és kézbeveszem a cuccot!

 

(nekem egy régi 055C- az egyik állványom, azt próbálom a Bürüsön hallottak alapján stabilizálni)

 

Mégegyszer kösz!

Előzmény: ph5.5 (8076)
ph5.5 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8076

Ilyet keresel? 

 

 

Előzmény: joskabacsi (8075)
joskabacsi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 8075

Sziasztok,

 

segítséget szeretnék kérni, keresem azt a polgártársat aki 4-5 éve U.hu bürüsi hétvégéjén később csatlakozott hozzánk és egy középoszlop nélküli, buherált 055-ös Manfrotto állványa volt.

(olyan alu közbetétet szeretnék én is az enyémhez)

Ha tudja valaki, hogy kiről van szó, esetleg ismeri az elérhetőségét az írjon legyenszíves!

Hálásan 

DimensionSeven Creative Commons License 2011.12.09 0 0 8074

E L A D Ó K :

- Nikon D80 váz dobozában, gyári tartozékaival, közel 25.000 expóval. Egyetlen hibája, hogy a hátsó gumilap megnyúlt és levált (típushiba), házilag van visszaragasztva. 85.000 Ft

 

- Sigma 10-20 f/4-5.6 HSM (Nikon véggel), dobozában, gyári tartozékaival. Az optika centrálási és egyéb típushibáktól mentes, a tubus enyhe külső használati használati nyomokat visel magán. 85.000 Ft

Az árak alkuképesek, elsősorban együttes vásárláskor. Kérésre képeket küldök róluk, kipróbálhatók Baranya és Somogy megyében, megbeszélés alapján. Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre küldjétek, ne a fórumra! Ilyen képek készíthetők velük:
http://dimensionseven.deviantart.com/gallery/31582628

c_pont_hu Creative Commons License 2011.11.19 0 0 8073

Legfeljebb nem lesz semmi értelme!

Előzmény: Törölt nick (8072)
u.hu Creative Commons License 2011.11.18 0 0 8071

Pedig ilyen időben is lehet fotózni... sőt.

:)))

 

 

 

Előzmény: ne_sa (8070)
ne_sa Creative Commons License 2011.11.18 0 0 8070

Ha kicsit tisztul az ido, most nincs kedvem.

Előzmény: wilhelmt (8069)
wilhelmt Creative Commons License 2011.11.14 0 0 8069

Egy olyan nap lenne jó, ami a legtöb embernek megfelelő!

Sztem mindenki írja meg, h mikor ér rá és ebből kiválasztunk egy időpontot!

 

Helyszín/téma ötleteket is írhattok!

Előzmény: ne_sa (8067)
ne_sa Creative Commons License 2011.11.09 0 0 8067

Sziasztok!

Igen, a nagykerdes mikor?

Előzmény: wilhelmt (8064)
wilhelmt Creative Commons License 2011.11.08 0 0 8064

Sziasztok!

 

Lenne kedvetek valamikor egy kis közös őszi kattintgatásra??? Nekem lenne!! ;)

kisbergics Creative Commons License 2011.11.08 0 0 8063

64GB-os? Már szaladok is érte. :P

Előzmény: Törölt nick (8062)
DimensionSeven Creative Commons License 2011.10.01 0 0 8061

E L A D Ó :

Nikon D80 váz dobozában, gyári tartozékaival, közel 25.000 expóval. Egyetlen hibája, hogy a hátsó gumilap megnyúlt és levált (típushiba), házilag van visszaragasztva. Kipróbálható Baranya és Somogy megyében, megbeszélés alapján.

Ár: 90.000 Ft

Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre küldjétek, ne a fórumra!

SzaboZ-ptx Creative Commons License 2011.09.30 0 0 8060

Most láttam, hogy holnap lesz egy fotós túra a Zsolnay negyedben.

http://worldwidephotowalk.com/walk/pecs-baranya-hungary-tudaskozpont-parkoloja/

Regisztráció kötelező hozzá.

kori035 Creative Commons License 2011.09.09 0 0 8059

Eladó egy tökéletes állapotban lévő CANON EF 100MM F2.8 L IS USM MACRO objektív,karcmentes,hibátlan,dobozzal,minden tartozékkalm.

 

Ár.: 180e FT

 

E-mail: kori053@gmail.com

 

banderas1111 Creative Commons License 2011.09.09 0 0 8058

Bérelnék esetleg vásárolnék Canon 5.6/400mm objektivet, surgos lenne... 

czuczorf kukac gmail pont com cimre varom az ajanlatokat.

 

koszi!

 

 

 

wart Creative Commons License 2011.09.07 0 0 8057

VENNÉK: Canon 70-200 2.8-at!!!

ne_sa Creative Commons License 2011.08.13 0 0 8056

Igen csak gondoltam kiprobalom elotte hogy hozza-e az elvart szintet.

 

Udv: nesa

Előzmény: Törölt nick (8055)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!