Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010.04.18 0 0 24152
Edina, András
Nagyon jók, biztosan jó kis élmény lehetett...
Azért este várom az újabbakat, ha már nekem mára csak a munka maradt, persze azt is meg kell csinálni, mert végre jó idő van. Na, megyek is vissza a kertbe...
kbalint.junior Creative Commons License 2010.04.18 0 0 24151

Sziasztok.

Nagyon szépek a képek gratula nektek.

Hogy lehet ilyen "Programokra" kijutni és fotózni ?

Előzmény: Vandras (24150)
Vandras Creative Commons License 2010.04.17 0 0 24150
Én is voltam, sajna a bajszos poszátát nem láttam.
Előzmény: k.edina (24148)
k.edina Creative Commons License 2010.04.17 0 0 24149
Elnézést de a képek felett a fajnevek elcsúztak, nem tudom módosítani, aki tud segítsen.
k.edina Creative Commons License 2010.04.17 0 0 24148

Ma délelőtt madárgyűrűzés volt Hódmezővásárhelyen a Téglagyári tavaknál. Reggel már jól kezdődött, mikor fogtunk egy nyaktekercset, ezután egy barna rétihéja tévedt a hálóba, majd megfogtuk a nap fénypontját egy bajszos poszátát. Ez egy mediterrán faj, állítólag Magyarországon ez a második amit láttak és az első amire gyűrű is került, ebben a szerencsében nekünk volt részünk.Több madarász a környék megyéiből a hír hallatára idejött a délelőtt folyamán, hogy láthassa ezt a ritkaságnak számító madarat.

 

Képek:

 

bajszos poszáta

 

 

 

 

fülemüle

 

 

 

nyaktekercs

 

 

 

barna rétihéja

 

 

magor (-_-) Creative Commons License 2010.04.16 0 0 24147
Nem is olyan szőrnyű.
...de, ...még is az... :))))
Előzmény: seeman (24146)
seeman Creative Commons License 2010.04.16 0 0 24146

 Nincsen már tél

 Virul Mártély!

 

 (ismeretlen amatőr költő műve)

 

 :-))

Előzmény: szafe_ (24139)
Jajca Creative Commons License 2010.04.12 0 0 24145
Az első és az utolsó nagyon tetszik... jöhetnek még ;-)
Előzmény: szafe_ (24139)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.04.12 0 0 24144
Szia! Eltaláltad, és volt még rajta 68mm közgyűrű is.
Előzmény: TeeCee :o) (24142)
tojasx Creative Commons License 2010.04.12 0 0 24143
Szia SZ Tibi!

Mondtad hogy lehet dolgozni a 600-al elektronika nelkul.
Elarulod hogy kell!
Irtam e-mailt
Előzmény: tojasx (24114)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.04.12 0 0 24142
Szia, az első mivel készült? 7D + 100 IS USM?
Előzmény: magor (-_-) (24141)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.04.12 0 0 24141
A honlapomon a makró kategóriába, új képek kerültek.
Trágyalégy
Gondoskodás
h_mate Creative Commons License 2010.04.10 0 0 24140
Sziasztok!

Tudom, hogy picit OFF de Szeged környékén keresek elsősorban, így már picit jobban illik a Topicba.

Keresek régebbi (pl. m42) 100mm fix macro obit, esetleg 90mm is lehet.

Csak a reális, elfogadható árú megoldás érdekel!
Ajánlatokat emailben várok: hernadimate kukac gmail.com
szafe_ Creative Commons License 2010.04.07 0 0 24139
Szintén egy kis tavaszi Mártély.

Mártély1

Mártély2

Mártély3

Mártély4

Mártély5
Zoszi69 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24138
Hali!

Engem érdekelhet a HDR-es előadás, na meg utána akár egy kötetlen eszmecsere is, akár az általad említett kiállítás, illetve pályázat fotóinak kivesézése is.
Előzmény: tlight (24131)
Jajca Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24137
Nem biga-csiga, hanem digiráma-2010!! Nem elfelejteni... április 10! ;-)
Előzmény: tlight (24136)
tlight Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24136

Biga-csiga

 

Előzmény: Jajca (24135)
Jajca Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24135
Jahh, a pixinfo-n is volt már, ha jól emlékszem... így megfontolandóvá vált, de azért előtte egy emlékeztető jelet dobjál ;-)
Előzmény: tlight (24134)
tlight Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24134
Én leszek az előaó ;-)
Előzmény: Jajca (24132)
Jajca Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24133
Nagyon tetszenek Vandras, ugyan nem őszi színek, de attól még hangulatosak.
Előzmény: Vandras (24129)
Jajca Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24132
Ki lesz a nagy dinamikájú előadó?
Megnézem a kiállítást, aztán kielemezzük... de addig egy kis makró (az a fránya kicsi csiga olyan gyors, mint a villám... és a fél szeme rajtam volt) és egy újabb vöcsök ;-)









Előzmény: tlight (24131)
tlight Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24131

Voltam ma a Lencsési Közösségi házban, egyeztettem április 20-án 18:00-tól lesz egy előadás a HDR fotózási technikáról. Akit érdekel jöjjön ;-)

 

Megnéztem a VIII. "Csak tiszta forrásból" kiállítást. Döbbenten láttam, hogy az I. díjas kép Bese József (Dabas) - Advent idején fotómontázs és a II. helyezett Kiss Imre (Pécs) - Visszatekintés című képe olyan szinten amatőr utómunkával van megdolgozva, hogy csak na... (persze feltételezés de vitaképes vagyok)

Jajca nézd már meg aztán beszéljünk!!! 

MoBiBenc Creative Commons License 2010.04.06 0 0 24130
Ismerem - habár mint film, nem ragadott meg túlzottan - de a képi világa engem is megfogott! Ez nekem is rengetegszer eszembe jutott, többször jegyzeteltem is film-címeket, de aztán elmaradt...de így, hogy látom van rá vevő, fogok írni. Köszi tlight - ez feldobott ma reggel :P
Előzmény: tlight (24116)
Vandras Creative Commons License 2010.04.05 0 0 24129
Egy kis tavaszi Mártély
tojasx Creative Commons License 2010.04.05 0 0 24128
Hat nekem ez jutott mara :-)
venge Creative Commons License 2010.04.04 0 0 24127
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, én is békés, boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!
magor (-_-) Creative Commons License 2010.04.04 0 0 24126
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, minden kedves topiktársnak!

seeman Creative Commons License 2010.04.03 0 0 24125
Egy kis füstölt kolbász se rontja el.
Előzmény: Vandras (24123)
Jajca Creative Commons License 2010.04.03 0 0 24124
És persze Boldog Húsvétot az egri minoritáktól!

Vandras Creative Commons License 2010.04.03 0 0 24123
Nem is lett rossz. A káposztába lévő sok C vitamin elnyomására van a közepén két sima köröm, csak úgy az íze végett.
Előzmény: seeman (24120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!