Keresés

Részletes keresés

coronita Creative Commons License 2000.09.04 0 0 89
Raha,
mar megint fajditod a szivemet!!! Pechemre pont egy lakasfelujitas kozepen vagyok, ugyhogy most nagyon nem fer bele a keretbe. :((((

coronita

Előzmény: Raha (83)
CáPeti Creative Commons License 2000.09.01 0 0 88
Raha:
egyébként érdekelne a dolog, mármint a Nikonos, csak egy nullát hagyjunk le a végéről, és adj hozzá bónusba egy 15mm-is makrót is!

:-))))

Előzmény: Raha (83)
CáPeti Creative Commons License 2000.09.01 0 0 87
Raha !

Melyik álnév alatt bújkálsz ? Valamlyik 1st Place ? Bár ott sem lehetett gépet nyerni. Már azt hittem azért adod el a Nikonos-t.

Előzmény: Raha (86)
Raha Creative Commons License 2000.09.01 0 0 86
CáPeti!
Mindegyiket én fotóztam ... :-)
Hogy melyik vagyok én? A titok. Egyébként van fenn képem.
Előzmény: CáPeti (85)
CáPeti Creative Commons License 2000.09.01 0 0 85
Raha !

És melyik a te képed ???
:-)))

Előzmény: Raha (82)
ccsa Creative Commons License 2000.08.31 0 0 84
Voltatok Nasfay Bela es neje fotokiallitasan?
Erdemes! Holnap es holnaputan meg nyitva van!
Raha Creative Commons License 2000.08.31 0 0 83
OFF!

Sajnálom, de megválok szeretett vízalatti gépemtől:

Nikonos V profi vízalatti fényképezőgép (kb 50 merüléssel, hibátlan állapotban)
35mm-es gyári objektívvel (ez még nem volt vízben)
28mm-es gyári objektívvel (hibátlan állapotban)

Ára: együtt 240.000 Ft

Csak tájékoztatásul (új) árak:
Nikonos V 35mm-es objektívvel
Amerikában (garancia nélkül) 799 USD
Magyarországon (garanciával) 230-250.000 Ft

Nikonos 28mm-es objektív
Amerikában (garancia nélkül) 449 USD
Magyarországon (becslésem!) 170.000 Ft

Tehát a (z Amerikai!) gyári ár 70%-áért,
a magyar ár 60%-áért eladó a szett.

Jár hozzá még gyári O-gyűrű készlet, és szilikonzsír (gyári).

Az ok, hogy beleszerettem a vízalatti fotózásba, és most egy SUBAL + Nikon F100 cuccal fotózom.
A Nikonos-t ajánlom igényes amatőröknek. Vele készült vízalatti fotók: www.scubadiving.hu oldalon.

Raha Creative Commons License 2000.08.30 0 0 82
Egy link: érdemes!
http://www.theshootout.org/2000/winners.html
Raha Creative Commons License 2000.08.21 0 0 81
Ezek szerint dúl a nyár, és minden valamirevaló vízalatti fotós égeti a tekercseket a víz alatt?
Fotóztatok mostanában valami izgalmasat?
coronita Creative Commons License 2000.08.03 0 0 80
Szia Raha!
A képek gyönyörűek! Főleg a bohóchalasak. Azokkal gyenge pontomra tapitottál! :)
Előzmény: Raha (79)
Raha Creative Commons License 2000.08.02 0 0 79
Sziasztok!

Egy hónapja ígértem meg, de most végre sikerült feltennem egy pár izgalmas vízalatti fotót.
FYI, a képek Balin készültek.
Minden kérdés vagy comment welcome!

http://www.scubadiving.hu/Bali/UW/BaliUW_hun.html

Nibiru Creative Commons License 2000.08.01 0 0 78
A könyvet láttam az Europarkban, a MediaMarkt fotóspultján is halomban, ha valakinek az közelebb van.
Előzmény: Raha (73)
JackDow Creative Commons License 2000.07.29 0 0 77
Bocs a nem odaillő üzenetért de az explorerem megviccelt egy kicsit. Jóval korábbi üzenetet hozta ki a legfrissebnek.

Még egyszer bocccccssss

:-)

JackDow Creative Commons License 2000.07.29 0 0 76
Hi qwer,

Olyan hely nincs ahol nem ér le a lábad. Mindenhol leér, csak nem mindenhol látszik ki a fejed.

Üdv mindenkinek ezen a fórumon! A búváros topic-ból csöppentem be ide, de nem bántam meg. Imádok fotozni és most vizsgáztam le CMAS * -ra. A kettőt minnél előbb ötvözni akarom, bár tudom iszonyú rutinra kell addig még szert tennem. Addig is figyelem írásaitokat.

Egyébként a víz alatti kamera kölcsönzése engem is érdekelne ! Várom tippjeiteket akár emilen is.

Bye :JackDow

Előzmény: qwer1234 (24)
JackDow Creative Commons License 2000.07.29 0 0 75
Hi qwer,

Olyan hely nincs ahol nem ér le a lábad. Mindenhol leér, csak nem mindenhol látszik ki a fejed.

Üdv mindenkinek ezen a fórumon! A búváros topic-ból csöppentem be ide, de nem bántam meg. Imádok fotozni és most vizsgáztam le CMAS * -ra. A kettőt minnél előbb ötvözni akarom, bár tudom iszonyú rutinra kell addig még szert tennem. Addig is figyelem írásaitokat.

Egyébként a víz alatti kamera kölcsönzése engem is érdekelne ! Várom tippjeiteket akár emilen is.

Bye :JD

Előzmény: qwer1234 (24)
coronita Creative Commons License 2000.07.17 0 0 74
A könyv otthon van, úgyhogy csak egy pár dolgot tudok így fejből:
Násfay Béla: A vízalatti fényképezés és filmezés.
A Csináld magad sorozatban jelent meg, 1500 Ft körüli az ára, és én egész egyszerűen a budakalászi Brico Store áruházban vettem....
Előzmény: Raha (73)
Raha Creative Commons License 2000.07.17 0 0 73
Hoppá, ez az!
Dobd fel kérlek a könyv pontos adatait, no meg hogy hol jutottál hozzá, ugyanis kérték a többiek!
Előzmény: coronita (72)
coronita Creative Commons License 2000.07.17 0 0 72
OFF
Szia Raha!
Megkezdtem első lépéseim a vízalatti fotózás világában: vettem egy szerintem elég jó könyvet Násfay Bélától a vízalatti fotózás technikájáról. :) (az elején a Nikonos V virít...)
Előzmény: Raha (71)
Raha Creative Commons License 2000.07.16 0 0 71
Mi történt gyerekek?
Mindenki merül, vagy csak mással foglalkoztok?
Senki aki kidumálna szívesen egy idevágó témát???
coronita Creative Commons License 2000.07.13 0 0 70
De, lattam, de ez ugy latszik, akkor nem tunt fel. Erdekes latvany lehettek... :)
Előzmény: Raha (69)
Raha Creative Commons License 2000.07.12 0 0 69
Katonai célokra is alkalmas.
Nem láttad a GI Jane c. filmet? Abban a csapat egy Nikonos V-tel fotózott. Jól nézett ki, mert a narancsszínű verziót használták, pedig van egy terepzöld is. Sok okos álcázott ember, kezükben egy rikítónarancs géppel... Vicces volt
Előzmény: coronita (68)
coronita Creative Commons License 2000.07.12 0 0 68
Komolyan? Miert, mi olyat tudhat, amihez kormanyengedely kell?? :)
Előzmény: Raha (67)
Raha Creative Commons License 2000.07.12 0 0 67
Amikor kértem (még régen) egy katalógust a Nikon-tól, és ennél a gépnél azt írták, hogy a Japán kormány engedélye szükséges a megvásárlásához. Nem rossz mi?
Előzmény: coronita (66)
coronita Creative Commons License 2000.07.12 0 0 66
Mindenesetre jol megneztem magamnak, mert ilyenem holtbiztos, hogy nem lesz... :)
Előzmény: Raha (65)
Raha Creative Commons License 2000.07.11 0 0 65
A Nikonos RS mostanában az e-bay-en cca 10 ezer USD-ért mérik.
Nagyon gáz, mert a NIKON szünetelteti a gyártását.
Ezért az árért már egy nagyon OK gépet lehet tokba rakni, szóval nem értem emberek miért veszik...
Ja, ez a máig egyetlen AF vízalatti gép.
Előzmény: coronita (64)
coronita Creative Commons License 2000.07.11 0 0 64
A B&H-nal nem voltak vizalattiak, viszont az E-bayen talaltam egy uj Nikonos V-ost 1055 DEM-ert. Lehett ra licitalni, de nagyon nyomtak folfele az arat.
Dontes meg nincs, csak keresgeles, azt hiszem, otthon megprobalkozom a berlessel. Igazabol csak augusztusban lesz ra szuksegem, mert akkor megyek legkozelebb az Adriara. Addig azert remelem talalok valami jot.

OFF: A Nikonnal talaltam egy Nikonos RS gepet, hat, nem mondom, most kene gyorsan nyerni a lotton..... :)

Előzmény: Raha (63)
Raha Creative Commons License 2000.07.11 0 0 63
Azért oszd meg velünk a dolgokat, és a tapasztalataidat is, hadd okuljunk!
Milyen árakat láttál? Döntésed?
Előzmény: coronita (60)
coronita Creative Commons License 2000.07.11 0 0 62
msy,
koszi szepen, megtalaltam.
Előzmény: msy (61)
msy Creative Commons License 2000.07.11 0 0 61
Előzmény: coronita (60)
coronita Creative Commons License 2000.07.11 0 0 60
Raha,
köszi az infokat, az e-baynel eleg jokat talaltam, de a B&H fogalmam sincs micsoda. Felvilagositanal?

koszi,
coronita

Előzmény: Raha (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!