Keresés

Részletes keresés

kisbergics Creative Commons License 2012.03.23 0 0 8123

DimensionSeven: ph5.5 jól mondja, karácsonyra leptem meg magam vele, nem bántam meg. Csillagozni is baromi jó, illetve a fotóanyagaim kb 10%-át szokták színesíteni a vele készült képek, nagyon jól megférnek az anyagban. Egyszóval szeretem. Akkor még D800-at akartam venni, gondolván jó lesz a 16MP-es cropra. Jó is lett volna, de közben autót vettem, az új gép projekt halasztódik legalább egy évet.

 

De hogy ne csak a szám járjon, itt egy kép ma estéről, amin rajta van a kocsi is - igaz ez pont nem a halszemmel készült. (:


c_pont_hu Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8122

Köszönöm!

Előzmény: ildika (8117)
ikajli Creative Commons License 2012.03.18 0 0 8120

Persze, voltam. És persze mehetünk. Ébredezik a természet, nagyon látványos.

Előzmény: Törölt nick (8119)
ikajli Creative Commons License 2012.03.18 0 0 8118

Kakasmandikó (majdnem) Baranyából.

 

ildika Creative Commons License 2012.03.17 0 0 8117

Itt a videó Kisbergicsről :)

Előzmény: c_pont_hu (8115)
GáborPécs Creative Commons License 2012.03.17 0 0 8116

Sziasztok!

 

Bérelhető: MIKROSAT Villanj Körte dupla szett


A villanófej normál E27-es foglalattal rendelkezik, emiatt becsavarható hagyományos égőfoglalatba is.
Az ernyőnek köszönhetően szórt fényt lehet előállítani

0,8m -  2,2m között nyitható állvány, és a dönthető - forgatható foglalat segítségével bármilyen szögbe beállíthatjuk.
Infra szenzorának köszönhetően másik vaku fényére is elvillan, vagy infrakioldóval is szinkronizálhatjuk.
A készülék szinkroncsatlakozóval is felszerelt, így a szetthez tartozó szinkronkábel segítségével, vagy az opcionálisan vásárolható rádióskioldókkal is összeköthetjük fényképezőgépünkkel. Abban az esetben, ha szinkroncsatlakozóval nem rendelkezik a fényképezőgépünk, egy vakupapucs adapter segíthet ezen a problémán.

Ár: 3000FT/nap (áfás ár, 24h-ra)

érd: 06-30/kilencvennyolc - 9hét -6kilnec6

 


c_pont_hu Creative Commons License 2012.03.17 0 0 8115

Melyik műsorban volt? Hátha vissza tudom keresni.

Előzmény: DimensionSeven (8109)
ph5.5 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8114

Transzilvániában üdül épp, így talán nem sértődik meg ha leírom hogy még december végén jutott hozzá és élvezettel használja azóta is :-)

 

És ilyenekre képes ez az eszköz:

 

Előzmény: DimensionSeven (8109)
totoro_uj Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8113

De legalább az kiderült, hogy te egyben vagy.

Előzmény: u.hu (8111)
u.hu Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8112

Én nem láttam, de így is gratulálok.

 

:)))

Előzmény: DimensionSeven (8109)
u.hu Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8111

Megvagyok, de a bama megint újjított. Aki meghalt az egy szigetvári, madarakkal foglalakozó srác, akit meg nyakon lőttek és életveszélyben van az az egyik társaság fiatal vadőre volt. A tettes meg... szóval mindegyiket ismertem.

 

Előzmény: totoro_uj (8110)
totoro_uj Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8110

Én is olvasom a cikket.  A lelőtt srácot ismertem, Szigetváron más természetfotóst nem ismerek u.hu kollégán kívűl, de nagyon remélem nem ő volt az!

DimensionSeven Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8109

Más: most láttam Kisbergicset a Pécs TV-n, grat. az interjúhoz! A 10.5-öt mikor szerezted be? :o

Bandus99 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8108

En is olvasom... Szornyu dolog.

Előzmény: DimensionSeven (8107)
DimensionSeven Creative Commons License 2012.03.16 0 0 8107

Halálos lövés ért egy vadászt Baranyában

Kollégáját szintén lőtt sérülésekkel mentőhelikopter szállította kórházba. Tovább »

forrás: Index.hu

Azt írják, a kórházba szállított vadász ismert természetfotós is. A Bamán ilyen infó nem szerepel. Tud valaki konkrétumot?

sife71 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 8105

hello

keresek canon 17-40, vagy tokina 12-24(canon) objektívet, baranyában

czy Creative Commons License 2012.02.09 0 0 8104

Ennek én is felültem volna :-(

Előzmény: ph5.5 (8103)
ph5.5 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 8103

Eddig engem sem vágtak át. Most is teljesen körbejártam a témát utalás előtt... jobban mint amit egy átlagember meg tud tenni :-) Szóval a fickó tiszta volt mint a frissen hulott hó... mostanáig. Az ok nem érdekel. De teljesen törvényesen utól lesz érve, a pénzem meg visszajár. Illetve akár meg is tarthatja... csak küldje el az obit, én meg fizetem a másik felét.

Előzmény: u.hu (8102)
u.hu Creative Commons License 2012.02.09 0 0 8102

Nem tudtál volna jobb időre várni wazze?

Ha eladtam valamit, soha nem kértem előleget, mindenki a kézhezvétel után utálta a lóvét. Soha nem vágtak át. Ha én vettem valamit, akkor személyesen vettem át. Ilyen volt a 4.5/400-as Nikon obinál is, Pesten vettem át, Pécsett fizettem ki. (Nagy Gábor)

Előzmény: ph5.5 (8101)
ph5.5 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 8101

TANMESE:

 

Pár napja feladtam egy hirdetést, miszerint szeretnék vásárolni egy bizonyos objektívet. Itt és egy másik oldalon is kerestem. Jött egy ajánlat, fotóval, miszerint neki van.. .és nem bármi áron de esetleg eladná. Az email duplán megérkezett, mert a hirdetési oldalon keresztül is jött, illetve a hirdetésben szerelő levelezési címemre külön írt az illető. Az email cím egy cég neve volt... citromail.hu végződéssel. Ez ma már nem gyanus, mert ha valaki pl nézte a két Hummer a balcsiban című mesét, a cég három vezetőjéből az egyiknek pl simán gmailos elérhetősége van. Szóval a lényeg, email után kaptam telefonszámot is, és beszéltünk. Normális hangnemű eladó, aki a cég vezetőjeként mutatkozott be. A cég neve = emailcímben szereplő névvel. Nem tukmál, nem nagyképűsködik, beszélünk az élet dolgairól... teljesen normális fickó. Pár telefon és email után megbeszéljük, hogy az ár mindkettőnknek jó, így mehet az üzlet. Mivel Ő hobbyfotós, a cégének meg sok a munkája és a távolság 420 km (csak oda) közöttünk, esik a hó, havas a pálya... nem fogunk tudni személyesen összefutni. Megoldás: küldje el. Utánvétet nem vállal az a cég akik ott vannak a közelükben, meg azt amúgy sem szereti... szóval a cég számlájára fizessem be a vételár felé, Ő kap sms értesítést a befizetésről. A befizetéshez tőlem személyi igazolványt kérnek- tehát neki meglesz a címem, nevem... nem tudom átverni. Ő sem tud engem, mivel cégnek fizetek, aki ha megnézem a neten a közlönyben teljesen tiszta vállalkozás. Ha befizettem, megy a futárokhoz, feladja azonnal.

Irány az OTP. Befizetés... papír nálam. Pénz fele nála. Felhív. Pénz megérkezett. Indul a futárokhoz. Kicsit később telefon... elküldte, a bizonylatot szkenneli, küldi emailben. Ha a csomag megjött a vételár második felét netbankon utaljam. Ez volt 3 napja. AZóta jött még pár sms hogy így meg úgy, meg hamarosan jön a csomag- ami persze kamu. Szóval ma volt egy utam a rendőrségre. Feljelentés elindult. Adott a cég számlája, a cégbírósági bejegyzés, a tulaj adatai amik nyilvánosak... és a mégis átverés az egész. Miért írom le? Hogy más ne járjon így. A cég neve

 

Gasher-trade Kft.  (8213. sorszám alatt)

 

Még véletlenül se küldjön neki pénzt senki. Én az ügybe bizonyos okokból jobban belelátok, így tudom hogy nem én vagyok az egyetlen aki erre a sorsra jutott. Szóval csak óvatosan... Én meg várom a pénzem és az eljárás végét. Macro obi nélkül. 

 

Előzmény: ph5.5 (8100)
ph5.5 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 8100

Nincs valakinek véletlenül egy eladó

 

Sigma 150/2.8 Macro (APO DG HSM... meg még egy csomó minden...) objektíve Nikonra?

Ha akad egy felesleges példány, akkor kérlek dobjatok egy levelet az alábbi címre.

 

Köszönettel.

 

 

czy Creative Commons License 2012.02.05 0 0 8099

Köszönöm :-)

Előzmény: joskabacsi (8098)
joskabacsi Creative Commons License 2012.02.05 0 0 8098

Márta - Ráma a Csalogánnyal szemben.

Előzmény: czy (8095)
czy Creative Commons License 2012.01.31 0 0 8097

Köszönöm :-)

Előzmény: ph5.5 (8096)
ph5.5 Creative Commons License 2012.01.31 0 0 8096

Móra F u-i üveges (Azt hiszem Sándor)

Hungária utcai üveges és képkeretező (mozi után, D-i oldal a Magasház felé)

József A utcai üveges, az út É-i oldala a Petőfi u és a Megyeri tér között

Előzmény: czy (8095)
czy Creative Commons License 2012.01.31 0 0 8095

Képkeretezőt tudtok Pécsett?

P67 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 8094

A Canon 12-22 USM elkelt.

Köszönöm!

Előzmény: P645 (8092)
kori035 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 8093

Makro objektív kellene nekem jan.21-22-re bérbe,kölcsön,bmi....fizetek érte ha kell. Kisfilmet forgatunk,és pár jelenethez kellene.

Canon 5d Mk II-n és Canon 7d-n lenne használva profi körülmények között.

Akinek van erre a két napra "feleslegben" az írjon.

 

Email: kori053@gmail.com

 

Nagyon köszi.

P645 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 8092

Sziasztok!

Boldog újévet mindenkinek!

Fotópályázaton nyertem, a tegnapi postával érkezett a Canon Europe küldeményeként egy

 

Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

 

objektív. Mivel FF gépre nem jó, eladnám.

 

Bolti új ár a legolcsóbb helyen 198.000 Ft, én odaadom 155.000 Ft-ért.  Bontatlan, vadonatúj, garanciális.

 

Tel: 20-2933340

ikajli Creative Commons License 2011.12.24 0 0 8091

Kellemes Ünnepeket kívánok minden baranyai fotósnak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!