Keresés

Részletes keresés

karcos01 Creative Commons License 2007.02.09 0 0 2630
 

Szeretném felhívni a figyelmeteket egy nemrégen elindult blog oldalra, ahol  Fazakas Gyula képzőművész által meghívott alkotók képeit láthatjátok.

Az oldal folyamatosan frissül, újabbnál újabb képekkel.. :) :)

 

Poszt:

 

http://fazakasg.blogspot.com/

300eoss Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2629
Bobby75 fotóstársunk rejtélyes módon nem tud beírni ebbe a topikba, tolmácsolom üzenetét:
"1 gigás bontatlan Kingston CF kártya eladó! Irányár 8 ezer magyar forint!"

Érdeklődni nála, vagy nálam is lehet, de én ráteszek 10%ot. :-)
300eoss Creative Commons License 2007.01.31 0 0 2628
Meg kell válnom az EF 24-70/ f2.8-tól, 270ezerről indulok..
300eoss Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2627
Ha van tapasztalat, majd oszd meg velünk. Már énis elgondolkodtam egy másik (kisebb) vázon, mert tényleg van amikor szükség lehet rá. 10x-es zoomot meg nem veszek, sőt, 3x-tól nagyobbat sem.
Előzmény: Bobby75 (2626)
Bobby75 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2626
Egy fórumtárs adta kölcsönbe, hogy kipróbáljam milyen, ha gépet kell cserélni, nem obit, azán ha bejön meg is vehetem. Amúgy nagyon nehéz..:) Hozhattam volna egy 50-es makró obit is, de az nem tetszett annyira.
madgie Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2625
Lehet, hogy nehéz, de mellette szerintem vigyorog :)
Előzmény: toth-abri (2624)
toth-abri Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2624
De így nem túl nehéz a táskád?
Előzmény: Bobby75 (2616)
toth-abri Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2623

Gratulálok! Én már régóta nem szereztem be újabb fotós valamit, úgy hogy itt az ideje, hogy ráálljak mondjuk a 2.8-as 105mm es VR makro objektívre.

Előzmény: Bobby75 (2616)
toth-abri Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2622
Simán lángokat (illusztrációnak kell). De rájöttem, hogy fogok: marad a szüleim kandallója.
Előzmény: 300eoss (2615)
toth-abri Creative Commons License 2007.01.25 0 0 2621
Köszönöm a tippeket! :-)
Előzmény: vlevi (2614)
300eoss Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2620
Nekem meg szervízben van az 50/1.4 Most egy darabig nem tudok vaku nélkül négereket fotózni éjszaka :-)
Előzmény: madgie (2619)
madgie Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2619
Meg ahogy elnézem, obitéren is bevásárolt rendesen :)
Előzmény: 300eoss (2618)
300eoss Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2618
Vettél mégegy vázat??
Előzmény: Bobby75 (2616)
madgie Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2617

Mit is mondtál nemrég? Nem kell másik E1? :)))

Előzmény: Bobby75 (2616)
Bobby75 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2616
Khmmm... Mától két E-1-el járok fotózni:) Egyiken van egy 50-200 /2,8-3,5, a másikon meg egy 11-22 /2,8-3,5:)
300eoss Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2615
Ezt hogy érted? Simán lángokat, vagy tűzesetet?
Előzmény: toth-abri (2613)
vlevi Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2614
Tábortüzet?
A bibliám (National Geo. fotósiskola) azt javasolja ilyenkor, hogy lehetőleg szürkületkor készítsünk képeket, amikor az égbolt fénye még kicsit besegít. Fényt az arcokon mérjünk, mert ha a tűzön méred, akkor nagyon alulexponált lesz. Fehéregyensúlynál lehet a normál napfényt használni. Géptől, objektívtől függő, meddig érdemes ISO-val felmenni.
Előzmény: toth-abri (2613)
toth-abri Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2613

300eoss!

 

Tüzet szeretnék fotózni. Ötlet?

300eoss Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2612
Kicsi a világ.. :)
Előzmény: Bobby75 (2611)
Bobby75 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2611
:) Találkoztam vele, de nem figyeltem a gépét!Említette, hogy beszéltetek, csak nem tudta, hogy ki vagy.... Így én sem!
Előzmény: 300eoss (2610)
300eoss Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2610
Igen, ilyesmikre voltam kíváncsi. Én nyáron egy szatmárnémeti fotóssal beszélgettem fradi (vagymi) meccs fotózása közben, neki 350D volt.
Előzmény: Bobby75 (2609)
Bobby75 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2609
Találkoztam. Nem tudom mi érdekel? Az én felszerelésemmel megbámult mindenki, pedig itt nem számít annyira nagy durranásnak. Kárpátalján ha jól emlékszem 300D vel nyomult a srác, szerintem a 18-70?-es kitobival. Szatmárnémetiben két Nikon, egy D70 és egy talán D40-essel feszerelt srác volt, meg néhány kompakt. Mondjuk én oylan helyeken fotóztam ahová Ők nem mehettek, így nem láttam közelröl a gépeket.
Előzmény: 300eoss (2608)
300eoss Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2608
Na kérem gyűlnek itt az expók! Sőt, sztem nálad pörög legjobban a számláló! A határon kívül találkoztál fotóriporterrel? Tapasztalat?
Előzmény: Bobby75 (2603)
300eoss Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2607
Ez nem valami sok, szedd össze magad :-)
Előzmény: vlevi (2602)
madgie Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2606
Már írhatna rég.
Előzmény: Bobby75 (2605)
Bobby75 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 2605
Csak annyit tudok, hogy nem írhat az index fórumába...
Előzmény: toth-abri (2604)
toth-abri Creative Commons License 2007.01.22 0 0 2604

Szivárvány meg miegymás. Kéne egy jó makroobjektív.

 

Ez nem semmi. Hetek óta be sem néztem ide, csak most jutott eszembe. Amúgy a munkahelyemen már nem internetezhetek, így ritkábban fórumozhatok.

 

Roboterrel mi van?

Bobby75 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 2603
Naná! De mióta is döglődünk? Finn mikulás, Kárpátalja kormányzója, Szatmárnémeti elnöke, dupla szivárvány, szalagavatók, karácsonyfa, stb...
Előzmény: 300eoss (2601)
vlevi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 2602
Legjelentősebb fotós eseményem, hogy eladtam a kitobimat. De a Sigma 28-135 nem akar elmenni :(
Előzmény: 300eoss (2601)
300eoss Creative Commons License 2007.01.22 0 0 2601
Nyírségiek! Ki mit fotózott ez elmúlt napokban hetekben hónapokban, amióta döglött a topik? Nem érdekel, hogy milyen tipusú géppel csinálta, csak a végeredmény, tapasztalatok, érdekességek? Vannak? (felhívás keringőre)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!