Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6706

Angyalka éas az ördögök:-)

Előzmény: Törölt nick (6705)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6705

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6704

Jó fotó! :)

Viszont az alanya már az egyik '99-be nkészült videóklippben is szerepel.... :-/ 

Előzmény: motoros68 (6699)
motoros68 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6703

Igen igen .Akkor ugyan az a nénike!Sajnos egyre többel találkozom ha bemegyek a belvárosba.Itt a XVIII.ba nem nagyon van !

Előzmény: seeman (6702)
seeman Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6702

Ugyanaz lesz! Andrássy út? Operaház környéke? Mert akkor stimmel... :-)

Előzmény: motoros68 (6701)
motoros68 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6701

Szia! Talán a néni is ugyan az???.../látom a boton hogy nem!/

Előzmény: seeman (6700)
seeman Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6700

Minek az a nagy kapkodás? Ez is tavaszi:

 

Előzmény: motoros68 (6699)
motoros68 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6699

Sziasztok!

Még tavasszal készítettem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6698

eechalhoub Creative Commons License 2011.11.29 0 0 6697

Egy kis minimalizmus: 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 6696

 

 

stuksza Creative Commons License 2011.11.28 0 0 6695

Én meg GIMP-et használok. Szűrők/Dekor/keretezés menüben található.

Előzmény: Moris721 (6692)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 6694

Köszönöm a tippet!Letöltöttem,kipróbáltam,szerintem ez pont nekem való! :)

Előzmény: tomcat#01 (6693)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 6693

Én egy 'AMS Photo Effects' nevű programot használok ehhez, de biztos lehet PS-ben is csinálni.

Előzmény: Moris721 (6692)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 6692

Habár nem idevágó téma.de......hogy csináljátok ezeket a szép kis képkereteket PS-ben?Ha egyszerűen le lehet írni kérlek osszátok meg velem!

stuksza Creative Commons License 2011.11.27 0 0 6691

Pannonhalma egy borongós, novemberi napon.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.21 0 0 6690

Kicsit a kontrasztot lehet túlhúztam, a FZ38.-s objektivje lehet a széli sötétedés miatt. :-(( Bocs nem figyeltem eléggé.

Előzmény: bepi81 (6689)
bepi81 Creative Commons License 2011.11.21 0 0 6689

Az első képed bal felső sarkában határozott sötét folt látható. Mitől van? (egyébként tetszik mind3 képed)

Előzmény: Törölt nick (6688)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.20 0 0 6688

Aggódtam is, hogy belenézek utána még látok -e még valamit. :-)

       

Előzmény: extekergo (6687)
extekergo Creative Commons License 2011.11.19 0 0 6687

Hibás az objektíved! Én sehol nem látom a napot! :D

 

Előzmény: Törölt nick (6684)
stuksza Creative Commons License 2011.11.19 0 0 6686

A szigetközben lévő mecséri dunapart szakasz.

Előzmény: Törölt nick (6681)
bepi81 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6685

Ez meg az én állatom, fent a fotel kakasülőjén dögölve... :-))

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6684

Hideg az idő, a cica is a  jó meleg kanadalló elé húzódott. :-)

Pedig kinn azért még süt a nap és sasszemek.

 

               

Előzmény: extekergo (6682)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6683

Gyönyörü cicus:-)

Előzmény: extekergo (6682)
extekergo Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6682

Ma én is cicáztam! :)



Micicica melegszik! Az utolsó képen már megunta a modellkedést! :)

Előzmény: _istvan_ (6679)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6681

Nagyon szep a kep. Merre keszult? ...tudom a Dunaparton:)

 

Előzmény: stuksza (6678)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6680

Edsel 978!(én is)Köszönöm szépen a liket!Nagyon szerettem volna ezt a könyvet,de jelenleg nem engedhetem meg magamnak!Ez most nagyon jól jött! :)

Előzmény: Törölt nick (6670)
_istvan_ Creative Commons License 2011.11.18 0 0 6679

Cat

stuksza Creative Commons License 2011.11.17 0 0 6678

Ősz a Dunaparton.

 

Hintázók Creative Commons License 2011.11.17 0 0 6677

Köszi, ez esetben majd szólok :)

Előzmény: gabeesz (6674)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!