Mivel már túl van az orvosi vizsgálatokon, nagyon valószínű, hogy egy évre Iversent is a magunkénak tudhatjuk! Remélem, hogy eredményesebb lesz, mint tavaly a Spursben, mert az elmúlt idényben csak 1 gólt rúgott! Azért jobban megnyugodnék, ha arról hallanék, hogy Miller és Ndah teljesen rendben van, és játékba vethetők!
Kb. valami olyasmit írnak, hogy Jardel ügynöke elismerte, hogy Jardelt megkereste a Wolves, de még néhány másik klub is Angliából és Németországból. A cikk példának a Middlesbrought és a Boltont hozza fel.
Helló!
Jól tetted, hogy bemásoltad ezeket, bár én magam különösebben nem érdeklődöm a sportfogadások iránt. Az furcsa, hogy a Rókákat csaknem minden fogadóiroda hátrébb sorolja nálunk, pedig első ránézésre elég jól igazoltak.
Sokat aligha tudok most még mondani az esélyekről, de természetesen nagyon bízom benne, hogy megragadunk a PL-ben!
Newcomer Hotshot 2004
Portsmouth 2.00
Wolverhampton 2.50
Leicester City 4.00
Which of the named teams will finish highest in the 2003-2004 Premiership?
Premiership Season Match Bets
Leicester 2.25
Wolves 1.50
Which team will finish higher in the 2003-2004 Premiership season league table?
Top Midlands Club
Aston Villa 2.10
Birmingham 2.80
Wolverhampton 5.00
Leicester City 7.50
Bet on the team to finish highest in the Premiership.
Premiership 03/04 Relegation
Wolverhampton 2.00
England - Premier League 03/04 Winner
Wolves 1001.00
Wolves Manager Dave Jones is reportedly looking to sign Barcelona star Patrik Anderson after rumors indicating the Swedish star has fallen out with Officials at Barcelona.
Barcelona`s Patrik Anderson has reportedly had a bust up at the Nou Camp Stadium.
The Swedish captain has amassed almost 100 Caps for his country at just 31 years of age scoring three goals.
He only played seven games at the Nou Camp last season including four European cup games and he is believed to be frustrated by the lack of first team opportunity given to him.
The Ex-Blackburn, M`gladbach, and B Munich defender is believed to be in talks with Dave Jones in Spain where Wolves are currently undergoing an intense training week.
Dave Jones has already added defenders Isaac Okoronkwo and Oleg Luzhny to his Premiership squad and may want to add further signings to the defensive area.
Szerintem a kék mez csak az edzéseken lesz használatos, hiszen a home-kit a hagyományos narancsárga-fekete, az away-kit pedig teljesen fekete. Nem tartok attól, hogy bármelyik PL-meccsünkön kékben kéne játszanunk.
Nem mintha ettől mi lennénk az esélyesek a nyitófordulóban, de azért Dunn és Duff távozásával a Blackburn szerintem lényegesen meggyengült. Jó, hogy idehozták Amorusót, meg a sok pénzükkel még jelentősen erősíthetnek, de azért most valamivel több esélyt látok magunk előtt legalább egy pont megszerzésére az Ewood Parkban. Persze ahhoz fel kéne épülni a sérültjeinknek, főleg Lescottnak és Millernek!
Üdv a topikban! Hozzászólásaimat visszaolvasva meggyőződhetsz arról, hogy teljesen egy platformon vagyunk ezekben a kérdésekben. Iversenre szerintem sem volna nagy szükségünk, ráadásul még Rebrovról is cikkeznek...
Zöldferi,
a Bristol Rovers elleni meccs 1-0 lett ide, de azért nem nevezném azt a csapatot az első csapatnak, hiszen mindkettő legénység elég vegyes volt, ráadásul Jones a herefordi stadionban volt jelen, nem a Memorial Parkban.
Tomacius Kösz a jókívánságot, írj nyugodtan máskor is!
Látom azért szépen fejlődik ez a topic is, végig átnéztem, ami eddig összejött. Ma olvastam a www.nationwide.co.uk/football oldalon, hogy Iversen-nel tárgyalnak. 1996 óta 150-szer szerepelt a Spurs színeiben, és elég sokat volt sérült. Én is osztom a véleményeteket, nem a csatárposztot kéne feltétlenül erősíteni.
Majd még igyekszem ide is benézni!
Sziasztok Farkasok!
Csak most bukkantam rá a topicra, és nagyon megörültem neki.
Éppen ma néztem meg videóról a Newcastle FA-kupa meccset, és nagyon élveztem. A kedvenc jelenetem Murray kidobása a második gól előtt- hát az kész, őrület.
Matt az a tipikus kapus,akinek zseniális megmozdulásai és reflexei akadnak (kivédett büntető a Playoff döntőn!), de kicsit felelőtlen néha, amikor ki kell jönni s néha eltéved a "no man's land"-en, - meg a kirúgásai néha problémásak. De nagyon nagy tehetség, és mint az egész szezon azt bizonyítja, rettentően fejlődőképes - és ez még csak a kezdet! Sokan benne látják a Wolves következő angol válogatottját, mondván David James a West Hamből sem sokkal jobb. Majd meglátjuk.
Most az az érdekes, hogy Jonesy le akarja szerződtetni Kamenit, aki szintén fiatal és tehetséges, de talán a fentiek miatt is szert akar tenni még egy kapusra (és Kameni már kameruni válogatott!).
Ők tudják. Szerintem sokkal problémásabb Iversen esetleges leigazolása a Tottenhamtől. A személyétől eltekintve is végül is van legaláb négy gólképes csatárunk, szerintem elsősorban a középpályát és a védelmet kell erősíteni - ha hosszabb távra tervezünk. Ince és Irwin veteránoknak számítanak - emellett azért még Luzsnij, a vén róka szerintem jól jön -, és fiatalokra van szükség, akik mellettük 'tanulnak bele' a Premleague-be.
A M'Bami nevű " simbi-sumbi " végül a franciákat választotta. Esküszöm,nem tudom,mi lett Bristol-ban a meccs,azt tudom,hogy a Hereford-i derby 1:1 lett,de az a második garnitúra volt.
Sajnos Lescott és Miller nem tud a csapattal tartani a Spanyolországi túrára sérülés miatt.Nagyon remélem,hogy a rajtra rendbe jönnek.Felül viszont a gépre Luzsnij és a másik új "simbi-sumbi",az Ukrán Nigériai. / vajon hogy figyeltünk fel rá? / :-((
Tegnap ismételte a Sport1 a Newcastle elleni meccsünket,frankón úgy izgultam,mintha nem tudtam volna az eredményt. Mondta is a "my wife",hogy nem vagyok normális.
Ma játsszuk az első pre-season friendly-ket, mindjárt kettőt is egy időben: Herefordban és a Bristol Rovers otthonában. Az újak közül senkit nem neveztek egyik mérkőzésre sem. A velünk szóbahozott, és jelenleg a csapattal készülő M'Bami-ra a Paris SG is szemet vetett. Ellenben felmerült az ugyancsak kameruni válogatott kapus, a 19 éves Kameni idehozatala. Állítólag a Konföderációs Kupán "kápráztatta" el Dave-et.
Nem akarok rosszmájúskodni, de a következő igazolásunk vélhetően egy burkina faso-i válogatott csatár lesz.
Edworthy is elmegy, bár ő amúgy sem igazán PL-szintű játékos. A jötteknek megadom az esélyt, hogy bizonyítsanak, de négy Szigeteken túli játékost lassan már én is kezdek túlzásnak tartani. Viszont egy 34 éves játékost is túlzásnak tartok leöregezni, bár az igaz, hogy 10 éves távlatban tényleg nem lehet számolni vele. De manapság már egy fiatallal sem!
A csatárainkban én is bízom, ezért is nem tartottam fontosnak, hogy támadókat igazoljunk. Nyilván a pre-seasonban kiderül, mit érnek a most szerződtetett játékosok, s még lesz lehetőség erősíteni.
Tehát eddig jött egy öreg ukrán,egy Nigériai Ukrajnából,egy Silas nevű portugál és most néztem,egy Kameruni középpályás,esküszöm már nem tudom a nevét,pedig 2 perce olvastam.Szóval 4 "légiós".Azt hiszem,meg kellene állni velük,ha már igazi nagyágyút nem sikerült igazolnunk.Nagyon örülök annak,hogy tulajdonképpen alig / Camara / van távozónk.Mindenkiért szorítok,de Kenny Miller-től várok titokban a legtöbbet.Persze Lescott-ot nem szabad nem megemlíteni,remélem,megint kirukkol valami extrém kinézettel,persze főleg a játékával.
Irwin és Ince is aláírt egy újabb szezonra. Ez mindenképpen azt jelenti, hogy gyengülni nem fogunk, az új játékosokkal pedig remélhetően erősödtünk is.
Akkor hát remélhetőleg megvan az igényelt középpályás! Eddig három új játékos, akik közül csak Silasért kellett 1 milliót letenni. Kicsit fura, hogy mindegyik játékos a Szigeteken kívüli, de legalább valamennyien válogatottak. Moxey szerint az angol játékosok túl drágák. Azért jó lenne, ha nem látnánk viszont a Wolves-nál a Chelsea-effektust!
Azt írja, hogy 1M-ér szereztük meg ami 1,5M-lesz, de már tavaj is akartuk! A Barca a Leeds és a Sunderland is akarta! Egyébként középpályás a srác és már át is esett az orvosi vizsgálaton!
Tömören ennyi! Semmi különleges!
07/08/2003. Wolverhampton Wanderers, newly-promoted to the Premiership, are set to announce a new assistant for manager Dave Jones following John Ward's dismissal yesterday. And on the playing side Wolves have secured the signings of defenders Oleg Luzhny and Isaac Okoronkwo.
Former Arsenal full-back Luzhny, now a free agent after being released by the Gunners, agreed a move to Molineux yesterday after passing a medical, but is awaiting a new work permit before finalising the deal.
Jez Moxey, Wolves chief executive, said: "We are delighted that Oleg is joining us and he will be back here at Molineux next week after taking a short break."'
Wolves have also announced the signing of Okoronkwo, 25, the Nigeria international defender who has moved to the Black Country from Ukrainian side Shakhtar Donetsk.
Ward, 52, left the club yesterday after helping Jones to guide the club the top flight after 19 years out of the top flight.
Formerly manager of York City, Bristol City and Bristol Rovers, Ward is now looking for a new job while Jones prepares to unveil a new number two with more experience of the game at the highest level.
Ward joined Wolves in 1998 as assistant to then-manager Colin Lee, but Jones has decided to recruit a new coach, telling the club's official website: "We very much appreciate the work that John has done over the past few years but I felt it was time to make a change. It was my decision. We are looking to bring someone in quickly so he can play a part in our pre-season preparations."
Former York City, Bristol City and Bristol Rovers manager Ward was caretaker manager for a while after Lee's departure and was on a one-year rolling contract.
He was given fewer coaching responsibilities last season, mainly working with the reserves last season though retaining the title of assistant manager.
Moxey said: "On behalf of the board I would like to thank John for his contribution over the past five years.
"His efforts have been much appreciated and he will always be welcome at Molineux. We are now looking to appoint a coach who will have the skills and experience necessary to help establish Wolves in the Premiership.
"That's going to be an enormous challenge and we are going to need to recruit quality people - on and off the field."