Keresés

Részletes keresés

Copilot640 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 8156

Üdv Mindenkinek!

 

A hétvégén készült képek, ahogy éledezik a természet:

 

    

ikajli Creative Commons License 2012.04.10 0 0 8154

Igen, dolgozok. Egyébként éppen késő délután érdemes szerintem kimenni, (vagy hajnalban). Ha adódik alkalom, kimehetünk valamelyik délután.

Előzmény: czy (8153)
czy Creative Commons License 2012.04.10 0 0 8153

(Egyébként fura, de ma akartalak hívni, hogy menjünk le a temetőbe egy filmes géppel. Már tegnap motoszkált bennem a gondolat, de akkor még nagyon húsvét volt, ma meg gondoltam már dolgozol. Délutánra meg elfogyott belőlem a lendület. A gép kikészítve az asztalon.)

Előzmény: ikajli (8151)
czy Creative Commons License 2012.04.10 0 0 8152

Igen, de ez nem lett túl jó, mert az eleje nem elég szimmetrikus :-)

(szerintem persze)

Előzmény: ikajli (8151)
ikajli Creative Commons License 2012.04.10 0 0 8151

Ha valaki esetleg lát benne fantáziát:

 

 

 

Most virágzik a pécsi temetőben ez a fasor. Pár nap múlva szerintem még több virág lesz rajta. Egy nálam ügyesebb fotós szerintem klassz képeket készíthet egy csinos modellel itt (már ha nem zavarja, hogy a temetőben van).

ikajli Creative Commons License 2012.04.10 0 0 8150

Csinos.

Előzmény: c_pont_hu (8149)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.04.10 0 0 8149

A természet utolérte magát. :)

 

futoz Creative Commons License 2012.04.07 0 0 8148

Pécsen van valami nagy bolha piac, oda menjetek ki, meg a Pesti boltok kínálatát. Pld a Digitcamot érdemes nagyon figyelni

Előzmény: szamala (8147)
szamala Creative Commons License 2012.04.07 0 0 8147

Sziasztok!

 

Én volnék az illető.


Ide feltöltöttem a részleteket, nem csak az én Nikon cuccomat, hanem lakótársam Pentaxát és objektívjeit is ellopták.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=117347192&t=9156198

Ha hasonló gépekkel találkoztok eladásra kínálva, kérlek szóljatok. Mailem publikus.
Köszönöm!

 

Szabó Máté Lajos. 

Előzmény: Törölt nick (8145)
kisbergics Creative Commons License 2012.04.07 0 0 8146

Igen. A gépben 50876 volt/van.

Előzmény: Törölt nick (8145)
kisbergics Creative Commons License 2012.04.07 0 0 8144

Betörtek egy barátomhoz (egyetemista albérlet), vittek mindent, amit találtak (Pentax és Nikon szett, laptop...). Egyelőre ezeknek van meg a szériaszáma. Ha valamivel találkoztok értesítsétek Lajos barátomat, az elérhetősége a lista végén van. Köszönöm.

- Nikon D70 – 4091329
- Nikon EN-EL3 akksi + utángyártott töltő
- Nikon DX AF-S NIKKOR 18-55 mm 1:3.5-5.6 G II ED – 3515467 (ez valószínűleg megmaradt)
- Nikon DX AF-S NIKKOR 55-200 mm 1:4-5.6 G ED VR – 540046
- Nikon AF NIKKOR 50 mm 1:1.8 D (gyári szám lekopva)
- Nikon Speedlight SB-600 - 2735394
- Raynox DCR-250 makróelőtét
- Kingston 1024 Mb CompactFlash Digital Memory Card – 9930413-003.A00
- Sandisk Extreme III 4.0 Gb CompactFlash
- Crumpler Pretty Boy fotós hátizsák

Szabó Máté Lajos - 20/9233544

czy Creative Commons License 2012.04.05 0 0 8143

Ügyesek vagytok :-)

 

 

ikajli Creative Commons License 2012.04.05 0 0 8141

Meglettek, köszi. Már a legtöbb elvirágzott, de azért akadt 1-2.

 

 

Előzmény: c_pont_hu (8138)
kori035 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 8140

Pécsen az alábbi eszközök bérba adóak:

 

Canon EOS 7d                                           7000Ft/nap

Canon EOS 5d Mark II                               8000Ft/nap

Canon EF 20mm f2.8 USM                          4000FT/nap

Canon EF 50mm f1.4 USM                          4000FT/nap

Canon EF 100mm f2.8 USM Macro              5000FT/nap

Canon EF 70-200mm f2.8 L USM                6000FT/nap

Proaim KIT-11 válltámasz                           9000FT/nap

7' LCD kontroll monitor                               4000FT/nap

GoPro HD HERO2 Outdoor Edition              4000FT/nap

RODE NTG-2 Boom szett                             5000FT/nap

 

Érd.: kori053@gmail.com

 

Kaució letét nincs,bérleti szerződés írás a helyszínen.

ikajli Creative Commons License 2012.04.04 0 0 8139

A biztonság kedvéért küldtem egy mélt.

Előzmény: c_pont_hu (8138)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.04.03 0 0 8138

Vezet a nyom valahova? Ha nem, mélem publikus.

Előzmény: ikajli (8137)
ikajli Creative Commons License 2012.04.02 0 0 8137

OK, nem probléma. Egyébként már van egy bíztató nyomom.

Előzmény: kisbergics (8136)
kisbergics Creative Commons License 2012.04.02 0 0 8136

Nekem is innen fórumról mutatták meg, azzal, hogy nem adhatom ki a pontos helyét. Annyit mondhatok, hogy a Dráva parttól nincs messze, ennél konkrétabban meg majd megmondja az illetékes, ha akarja. (:

Előzmény: ikajli (8135)
ikajli Creative Commons License 2012.04.01 0 0 8135
Klasszak! Elmondod, hogy pontosan hol találhatóak?
Előzmény: kisbergics (8128)
ph5.5 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 8134

Jogos, ma még bimbókat is láttunk :-)  Szóval nem kell kapkodnod, lesz még belőle jövő héten is.

Előzmény: c_pont_hu (8133)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.04.01 0 0 8133

Azért vannak ott az erdő mélyén olyan zugok, ahol még húsvét után is lesz szép virág, csak az egy kicsit macerás. :)

Előzmény: ph5.5 (8132)
ph5.5 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 8132

Ha tippelnem kellene akkor azt mondom max szerdáig érdemes kimenni. 

Előzmény: c_pont_hu (8130)
ph5.5 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 8131

Jók lettek a képek! (és gyors is voltál :-) )

Előzmény: kisbergics (8128)
c_pont_hu Creative Commons License 2012.03.31 0 0 8130

Köszönöm!

Hol tart a virágzás, marad még a jövő hétre nekem is?

Előzmény: kisbergics (8128)
futoz Creative Commons License 2012.03.31 0 0 8129

no de ki az a Bergics Balázs?

Előzmény: kisbergics (8128)
kisbergics Creative Commons License 2012.03.31 0 0 8128

cponthu! A Jóistenke éltessen sokáig! (:

seeman Creative Commons License 2012.03.24 0 0 8127

Darth Vader nem szokott így imbolyogni. Ez a sugárzó fazon erősen megdőlt, valószínűleg sok volt benne a célzóvíz. :)

Előzmény: Mano254 (8125)
ph5.5 Creative Commons License 2012.03.24 0 0 8126

Nekem inkább olyan E.T. hazatelefonál feeling, nem törtvödör nagyúr :-)   (ebből meg akkor lesz csillagromboló ha lekoccolja egy Merci elejét :-D )

Előzmény: Mano254 (8125)
Mano254 Creative Commons License 2012.03.23 0 0 8125

Wader Nagyúr, ki más lenne? Jobbra meg a csillagrombolója... :-)

Előzmény: ph5.5 (8124)
ph5.5 Creative Commons License 2012.03.23 0 0 8124

És ki az a "ragyogó" egyéniség a bal oldalon? :-)  A jobb oldali fényforrás (otto lámpa) színhője eltér a zsebágyúétól. ami nem baj, csak szóóótam :)

Előzmény: kisbergics (8123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!