Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007.03.12 0 0 2660

Igen, nagyon könnyű túlzásba vinni. Ezért jó fórumozni, mert itt van egykét jóarc, aki seggberúg, ha túllőtt a HDR-ed a jóízlés határán :)))

 

Nekem most pölö ez a vindózhátterem... hdr nélkül lehetetlen lett volna így megcsinálni. Persze a hdr szó sem ment fel azalól, hogy ott van egy randa autó bal oldalon. Sajnos azóta nincs kivilágítva ez a hely :(

 

 

...
Előzmény: 300eoss (2658)
Vakaróni Creative Commons License 2007.03.12 0 0 2659

Kérlek, ha idõd és kedved engedi,  akkor  irj egy használható  E-mail címet ide:  bellefioree@yahoo.com   ,  mert szeretnék valamit kérdezni szakmailag, meg kissé nemszakmailag is.

 

Greetings: Vaka

Előzmény: 300eoss (2658)
300eoss Creative Commons License 2007.03.11 0 0 2658
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
Előzmény: madgie (2657)
madgie Creative Commons License 2007.03.11 0 0 2657

Google, első találat...

 

HDR
Előzmény: 300eoss (2656)
300eoss Creative Commons License 2007.03.11 0 0 2656
Mi az a HDR? Mire jó?
Előzmény: 2319 (2654)
karcos01 Creative Commons License 2007.03.11 0 0 2655
2319 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 2654
Sziasztok !
Csak azért, mert itt nincs kép feltöltve... feltöltök egyet :)
Első próbálkozásom a HDR-el ( E-500+Sigma 18-125)
toth-abri Creative Commons License 2007.02.25 0 0 2653
A Nikkormat az egyik régi Nikon SLR. Igen, az objektíveimet mind tudom használni vele átalakító nélkül. A fénymérésre kell még rájönni, mert egy kicsit trüközni kell, de működik. Sajnos még nem próbáltam, de a jövő héten veszek FF filmet.
Előzmény: 300eoss (2651)
madgie Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2652
Tegyük hozzá, hogy az a piezo-s szenzorpuceva negyedolyan jó sincs, mint a SSWF...
Előzmény: Bobby75 (2650)
300eoss Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2651
Milyen az a Nikkormat? Milyen a tipusa? Próbáltad már? Az többi obidat tudod használni vele (valami átalakítóval)?
Előzmény: toth-abri (2637)
Bobby75 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2650
S5-öt én is meglesném..:) Azon nevetgéltünk egy e-1 tulajjal ma reggel, hogy néhány kanyon fan mennyire fikázta az élőképet az e-330-ban. Azt mondták, hogy ez a funkció csak amatőröknek való. Hááát.. Most a csúcsgépben van, a ccd pormentesítővel együtt. Kiváncsi leszek az e-3-ra:) Az asszony már fel van készítve....
Előzmény: madgie (2646)
madgie Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2649
Áááá, nem ismerem őket. Less mán át az 1D MIII topicba, tegnap már Ps-eztem őket :)))
Előzmény: vlevi (2647)
vlevi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2648
Meg persze itt is

http://www.dpreview.com/news/0702/07022208canoneos1dmarkiii.asp
vlevi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2647
Pár kép.

http://web.canon.jp/Imaging/eos1dm3/eos1dm3_sample-e.html

Előzmény: madgie (2646)
madgie Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2646

F*sza gép. De ha nyerek a lottón, max Roboter kap olyat (ha már gépet ígértem neki) :)))

Nekem jó lesz a Fuji S5 Pro mindenféle nikkor nyalánkságokkal az E1 mellé ;)

Előzmény: Bobby75 (2643)
Bobby75 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2645
Igen!
Előzmény: vlevi (2644)
vlevi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2644
Mármint 1D Mk III ?
Előzmény: Bobby75 (2643)
Bobby75 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2643
Mit szóltok az új Canonhoz?
toth-abri Creative Commons License 2007.02.22 0 0 2642
Hello! :-)
Előzmény: DIE_ROBOTER (2640)
madgie Creative Commons License 2007.02.21 0 0 2641
A héten tuti veszek lottót (pedig már rég leszoktam róla). Ha nyerek, kapsz cuccot. Olyan nincs, hogy Roboter gép nélkül. Értelmezhetetlen egyenlet :)
Előzmény: DIE_ROBOTER (2640)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.02.20 0 0 2640
Pénze. :)
Előzmény: toth-abri (2639)
toth-abri Creative Commons License 2007.02.20 0 0 2639
Eladott mindent? És most mije van?
Előzmény: Bobby75 (2638)
Bobby75 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2638
Köszi! Már megvan, csak érte kell menni. Ennyi maradt rám Roboter hagyatékából...:( Pedig mi mindene volt... Pff.. Csak pont most nincs pénzem..:(
Előzmény: toth-abri (2637)
toth-abri Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2637

Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!

 

Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön.

Előzmény: Bobby75 (2635)
karcos01 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2636

A Poszton rendszeresen fognak publikálni   meghívott külföldi alkotók is.

 

Az első :

John Strazza New Yorkból

 

Itt tudjátok megnézni a képeit:

http://fazakasg.blogspot.com/2007/02/john-strazza-new-york.html

 

 

Előzmény: karcos01 (2630)
Bobby75 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2635
Jéééééé...... Elfogadja a hozzászólásomat! :) Ez az én napom!
Előzmény: Bobby75 (2634)
Bobby75 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 2634
Sajnos a 11-22 nem lehetett az enyém...:( Viszont hamarosan lesz egy 14-54-em! :)))
toth-abri Creative Commons License 2007.02.16 0 0 2633
Gratulálunk Bócsi Krisztiánnak! Reméljük egyszer szerény klubbunk tagjaként üdvözölhetjük! :-)
Előzmény: 300eoss (2632)
300eoss Creative Commons License 2007.02.16 0 0 2632
Bócsi Krisztián mátészalkai fotóriporter újabb rangos elismerésben részesült.

A XXV. Magyar Sajtófotó pályázaton 2. helyezést ért el művészet sorozat katgóriában a Magyar Mozdulatművészeti Társulat Káin és Ábel c. előadásáról készített képsorozatával.

Nyertes fotói a többi díjazott képel együtt március 22-től egy hónapon át láthatóak Budapesten a Nemzeti Múzeumban.

(forrás: szon.hu - Magyar László)

Nem csak főváros van :-) Hurrá!
300eoss Creative Commons License 2007.02.16 0 0 2631
Hú, de pörög a topik, alig győzöm :-)

Nincs valakinek itt a környéken EF bajonettes TS objektívje? Tervbe van egy vétel, de kipróbálnám előtte a hatást :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!