Igen, nagyon könnyű túlzásba vinni. Ezért jó fórumozni, mert itt van egykét jóarc, aki seggberúg, ha túllőtt a HDR-ed a jóízlés határán :)))
Nekem most pölö ez a vindózhátterem... hdr nélkül lehetetlen lett volna így megcsinálni. Persze a hdr szó sem ment fel azalól, hogy ott van egy randa autó bal oldalon. Sajnos azóta nincs kivilágítva ez a hely :(
Kérlek, ha idõd és kedved engedi, akkor irj egy használható E-mail címet ide: bellefioree@yahoo.com , mert szeretnék valamit kérdezni szakmailag, meg kissé nemszakmailag is.
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
A Nikkormat az egyik régi Nikon SLR. Igen, az objektíveimet mind tudom használni vele átalakító nélkül. A fénymérésre kell még rájönni, mert egy kicsit trüközni kell, de működik. Sajnos még nem próbáltam, de a jövő héten veszek FF filmet.
S5-öt én is meglesném..:) Azon nevetgéltünk egy e-1 tulajjal ma reggel, hogy néhány kanyon fan mennyire fikázta az élőképet az e-330-ban. Azt mondták, hogy ez a funkció csak amatőröknek való. Hááát.. Most a csúcsgépben van, a ccd pormentesítővel együtt. Kiváncsi leszek az e-3-ra:) Az asszony már fel van készítve....
Gratulálunk! És szurkolunk, hogy minél hamarabb meglegyen!
Én meg közben beszereztem egy kb. 30 éves, de jó állapotban lévő filmes Nikkormat-ot. Volt hozzá egy 55mm-es, f/3.5-ös (1/1-es leképezést tudó) makro objektív is, de azt egy picit át kell alakítani, hogy a D200-on működjön.
Bócsi Krisztián mátészalkai fotóriporter újabb rangos elismerésben részesült.
A XXV. Magyar Sajtófotó pályázaton 2. helyezést ért el művészet sorozat katgóriában a Magyar Mozdulatművészeti Társulat Káin és Ábel c. előadásáról készített képsorozatával.
Nyertes fotói a többi díjazott képel együtt március 22-től egy hónapon át láthatóak Budapesten a Nemzeti Múzeumban.