De ez nem ciripel olyan hangosan, mint délvidéki társai? :-) Meg különben is, megmondták már mások, hogy az idegenek köztünk élnek és figyelnek minket! ;-)
Eladnám VAGY Canon EF 17-40mm f4L-re cserélném szeretett, hűtlen módon megcsalt 40D-met. Hobbifotósként használtam, éppen 20ezer expónál jár most, kifogástalan külsővel és hibátlan működéssel rendelkezik, minden gyári tartozékot adok hozzá. Opcionális, feláras tartozékok: - Phottix markolat + 2 utángyártott akksi (egyik nem látott még 10 feltöltést sem.) - Ef-D ('rácsos') mattüveg Árak: 125ezer (40D), 20ezer (markolat + 2 akksi), 5ezer (mattüveg) - a mattüveg 40D+markolat kombó esetén ajándék.
Egyúttal: hibátlanul működő Sigma 50mm f2.8 macro obimat Canon EF 50mm f1.4-re, esetleg Sigma 50mm f1.4-re cserélném értékegyeztetéssel.
Képek, bővebb információk és egyéb eladásra, cserére váró kacatok: www.teecee.hu/elado Szinte bármikor megtekinthetőek a cuccok Szegeden. Mobilon csak SMS-ben keressetek, visszahívok mindenkit, aki az SMS-ben közli a nevét/nickjét és hogy miért keres... :D 20/33-61-kettőhetven
„Csongrád Megye Kortárs Fotóművészete 2010” Fotópályázat
A Csongrád Megyei Közművelődési, Pedagógiai és Sportintézmény „Csongrád megye kortárs fotóművészete” címmel kilencedik alkalommal szervez kiállítást, amelyen életkori, foglalkozási megkötés nélkül részt vehet minden megyében élő, dolgozó és innen elszármazott alkotó.
Egy szerző maximum 10 db színes, vagy fekete-fehér papírképpel pályázhat, amelyek mérete 13x18 cm és 30x40 cm közötti lehet. Fotósorozat nem adható be. A pályázatra csak olyan felvételeket nevezzenek a szerzők, amelyeket a korábbi Csongrád megye kortárs fotóművészete c. fotókiállításokon még nem mutattak be.
A pályázatnak nincs tematikai megkötése, tehát; tájképek, városképek, épületfotók, műemlékfelvételek, természetfotók, állat- és növényfelvételek, portréképek, eseményfotók, trükk-felvételek és más műfajú képek egyaránt szerepelhetnek a pályázati anyagban. Minden beadott fotó hátoldalán fel kell tüntetni a szerző nevét, postacímét, a kép címét és a kép sorszámát, amely adatoknak meg kell egyezniük a nevezési lap adataival. A fotókat nem kell semmilyen hordozóanyagra felhelyezni. Azon pályázók, akik postai úton kérik vissza műveiket, visszaküldésre alkalmas csomagolásban nyújtsák be pályázati anyagukat. A beérkező képeket a MAFOSZ által delegált szakértők zsűrizik. Kiállításra csak az általuk javasolt alkotások kerülnek. A pályázók alkotásaik beküldésével hozzájárulnak ahhoz, hogy a kiállítás népszerűsítése érdekében képeik – szerzői jogdíj fizetése nélkül –, de nevük feltüntetésével megjelenjenek a nyomtatott és elektronikus sajtó valamennyi formájában.
A legjobbnak ítélt képek alkotói tárgyjutalmazásban részesülnek!
A képek postai beérkezésének határideje: 2010. június 10. Az alkotások személyesen is leadhatók a Csongrád Megyei Közművelődési, Pedagógiai és Sportintézményben.
A nevezési díj személyes átvétel esetén: 800,- Ft/fő, postai visszaküldéssel: 1.500,- Ft/fő – a képek számától függetlenül –, amely összeget postaköltségre és installációra használunk fel. A nevezési díjat kizárólag az intézményünk által adott csekken lehet befizetni és a visszaigazoló szelvényt a képek benyújtáskor kell bemutatni, vagy annak másolatát a képekkel együtt beküldeni. A nevezési lap kitöltése kötelező, amely a rendezőktől igényelhető. A zsűrizés időpontja: 2010. június 15. A zsűrizés nem nyilvános, de igény szerint szakmai konzultációt biztosítunk a döntést követően. A kiállítás megtekinthető 2010. július 14. – augusztus 6. között a Megyeháza aulájában, hétköznap 8-18 óra, szombaton 8-12 óra között. A képeket minden alkotó legkésőbb 2010. október 30-ig átveheti személyesen, illetve postán visszakapja. Nevezési lap, befizetési csekk és további információ kérhető: Csongrád Megyei Közművelődési, Pedagógiai és Sportintézmény, Szeged, Rákóczi tér 1. 611. szoba (postacím: 6741 Szeged, Pf.: 457.)
Kovács Szilvia, tel.: 62/561-644, e-mail.: kovacsszilvia@csongradamk.huwww.csongradamk.hu
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan eljöttek/eljöttetek és megtiszteltetek a kiállítás megnyitóján! Fo_Jo, köszönöm, hogy csináltál képeket! Légy szíves küld át nekem az eredeti képeket, amiket készítettél! Akár a raw-okat is, bírja a tjantyik kukac gmail pont com. A megnyitó előtt kint volt Lehoczky Peti is, fotózott a holnapi Hírlapba ;-)
Köszönöm! Ha Csabán jársz, vess rá egy pillantást! A "mi autónk" bekaphatja... mellettem állt egy ford, meg egy vw és rajtuk csak 1-2 kis mélyedés látszott. Ha menni szeretnék, jelzek!
tudom, hogy nem adokveszek, de hátha valaki éppen itt jön rá, csak erre vágyik: van egy eladó canon EF 70-200 F4 L IS optikám. 215000 forint. nagy kedvencem volt, de most egy másik tárgyban szeretném, ha reinkarnálódna, konkrétan egy canon 5d-ben... részletek mailben.