Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010.06.12 0 0 24212
De ez nem ciripel olyan hangosan, mint délvidéki társai? :-)
Meg különben is, megmondták már mások, hogy az idegenek köztünk élnek és figyelnek minket! ;-)

Előzmény: Vandras (24208)
eke Creative Commons License 2010.06.12 0 0 24211
Húúú! És mire való ez a szörny?
Előzmény: Vandras (24208)
fotosapa Creative Commons License 2010.06.12 0 0 24210
Reggeli pára Szentes nagyhegyen:)


Előzmény: Vandras (24208)
tojasx Creative Commons License 2010.06.12 0 0 24209
Szeduletes vagy ezekkel a makrokkal! :-)
Előzmény: Vandras (24208)
Vandras Creative Commons License 2010.06.11 0 0 24208
A kánikulára való tekintettel ma egy kicsit bóklásztam a Csongrád-Bokrosi szőlőkbe, egy apró kabócára vadászva. Ő az:
J.Árpy Creative Commons License 2010.06.10 0 0 24207
Remélem az idén nyáron összetudunk hozni egy közös fotózást. :)
Előzmény: TeeCee :o) (24206)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.06.04 0 0 24206
Hejj-hó!

Eladnám VAGY Canon EF 17-40mm f4L-re cserélném szeretett, hűtlen módon megcsalt 40D-met.
Hobbifotósként használtam, éppen 20ezer expónál jár most, kifogástalan külsővel és hibátlan működéssel rendelkezik, minden gyári tartozékot adok hozzá.
Opcionális, feláras tartozékok:
- Phottix markolat + 2 utángyártott akksi (egyik nem látott még 10 feltöltést sem.)
- Ef-D ('rácsos') mattüveg
Árak: 125ezer (40D), 20ezer (markolat + 2 akksi), 5ezer (mattüveg) - a mattüveg 40D+markolat kombó esetén ajándék.

Egyúttal: hibátlanul működő Sigma 50mm f2.8 macro obimat Canon EF 50mm f1.4-re, esetleg Sigma 50mm f1.4-re cserélném értékegyeztetéssel.

Képek, bővebb információk és egyéb eladásra, cserére váró kacatok: www.teecee.hu/elado
Szinte bármikor megtekinthetőek a cuccok Szegeden.
Mobilon csak SMS-ben keressetek, visszahívok mindenkit, aki az SMS-ben közli a nevét/nickjét és hogy miért keres... :D
20/33-61-kettőhetven
Jajca Creative Commons License 2010.06.01 0 0 24205
tlight Creative Commons License 2010.05.31 0 0 24204
„Csongrád Megye Kortárs Fotóművészete 2010” Fotópályázat

A Csongrád Megyei Közművelődési, Pedagógiai és Sportintézmény „Csongrád megye kortárs fotóművészete” címmel kilencedik alkalommal szervez kiállítást, amelyen életkori, foglalkozási megkötés nélkül részt vehet minden megyében élő, dolgozó és innen elszármazott alkotó.

Egy szerző maximum 10 db színes, vagy fekete-fehér papírképpel pályázhat, amelyek mérete 13x18 cm és 30x40 cm közötti lehet. Fotósorozat nem adható be. A pályázatra csak olyan felvételeket nevezzenek a szerzők, amelyeket a korábbi Csongrád megye kortárs fotóművészete c. fotókiállításokon még nem mutattak be.

A pályázatnak nincs tematikai megkötése, tehát; tájképek, városképek, épületfotók, műemlékfelvételek, természetfotók, állat- és növényfelvételek, portréképek, eseményfotók, trükk-felvételek és más műfajú képek egyaránt szerepelhetnek a pályázati anyagban. Minden beadott fotó hátoldalán fel kell tüntetni a szerző nevét, postacímét, a kép címét és a kép sorszámát, amely adatoknak meg kell egyezniük a nevezési lap adataival. A fotókat nem kell semmilyen hordozóanyagra felhelyezni. Azon pályázók, akik postai úton kérik vissza műveiket, visszaküldésre alkalmas csomagolásban nyújtsák be pályázati anyagukat. A beérkező képeket a MAFOSZ által delegált szakértők zsűrizik. Kiállításra csak az általuk javasolt alkotások kerülnek. A pályázók alkotásaik beküldésével hozzájárulnak ahhoz, hogy a kiállítás népszerűsítése érdekében képeik – szerzői jogdíj fizetése nélkül –, de nevük feltüntetésével megjelenjenek a nyomtatott és elektronikus sajtó valamennyi formájában.

A legjobbnak ítélt képek alkotói tárgyjutalmazásban részesülnek!

A képek postai beérkezésének határideje: 2010. június 10. Az alkotások személyesen is leadhatók a Csongrád Megyei Közművelődési, Pedagógiai és Sportintézményben.

A nevezési díj személyes átvétel esetén: 800,- Ft/fő, postai visszaküldéssel: 1.500,- Ft/fő – a képek számától függetlenül –, amely összeget postaköltségre és installációra használunk fel. A nevezési díjat kizárólag az intézményünk által adott csekken lehet befizetni és a visszaigazoló szelvényt a képek benyújtáskor kell bemutatni, vagy annak másolatát a képekkel együtt beküldeni. A nevezési lap kitöltése kötelező, amely a rendezőktől igényelhető. A zsűrizés időpontja: 2010. június 15. A zsűrizés nem nyilvános, de igény szerint szakmai konzultációt biztosítunk a döntést követően. A kiállítás megtekinthető 2010. július 14. – augusztus 6. között a Megyeháza aulájában, hétköznap 8-18 óra, szombaton 8-12 óra között. A képeket minden alkotó legkésőbb 2010. október 30-ig átveheti személyesen, illetve postán visszakapja. Nevezési lap, befizetési csekk és további információ kérhető: Csongrád Megyei Közművelődési, Pedagógiai és Sportintézmény, Szeged, Rákóczi tér 1. 611. szoba (postacím: 6741 Szeged, Pf.: 457.)

Kovács Szilvia, tel.: 62/561-644, e-mail.: kovacsszilvia@csongradamk.hu www.csongradamk.hu
Vandras Creative Commons License 2010.05.28 0 0 24203
Én is voltam karasztófa túristázni
Előzmény: tyutyus (24202)
tyutyus Creative Commons License 2010.05.27 0 0 24202
és áradás

Előzmény: Vandras (24201)
Vandras Creative Commons License 2010.05.22 0 0 24201
Egy kis Mártély. Rengeteg szúnyog, sétálók, horgászok, kacsák, meg Mártély.
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.05.21 0 0 24200
Gratula a kiállításhoz és az újságcikkhez is.

"A gyurgyalag tolla a napfényben ragyogó színeket szór"
Bár ezt azért leírni egy fekete-fehér újságban... :D

Remélem el tudok jutni a kiállításra.
Előzmény: Jajca (24199)
Jajca Creative Commons License 2010.05.21 0 0 24199
Köszönöm szépen! Olyan kép is van, aminél Te is ott voltál, meg olyan is, ami a Te segítséged nélkül nem készülhetett volna el! ;-)
Előzmény: tlight (24198)
tlight Creative Commons License 2010.05.20 0 0 24198

Kitűnő anyag van kiállítva... össze kell szedned magad, hogy ezt a jövőben meghaladd, én drukkolok ;-)

Előzmény: Jajca (24197)
Jajca Creative Commons License 2010.05.20 0 0 24197
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan eljöttek/eljöttetek és megtiszteltetek a kiállítás megnyitóján!
Fo_Jo, köszönöm, hogy csináltál képeket! Légy szíves küld át nekem az eredeti képeket, amiket készítettél! Akár a raw-okat is, bírja a tjantyik kukac gmail pont com.
A megnyitó előtt kint volt Lehoczky Peti is, fotózott a holnapi Hírlapba ;-)
Előzmény: Fo_Jo (24196)
Fo_Jo Creative Commons License 2010.05.20 0 0 24196

Akire büszkék vagyunk!  :-)

 

Fotókiállítása - megnyitó:

 

Vandras Creative Commons License 2010.05.18 0 0 24195
Köszönöm.
Előzmény: Jajca (24194)
Jajca Creative Commons License 2010.05.18 0 0 24194
Köszönöm, Neked meg holnapra nagy Isten éltessent kívánok! :-)
Előzmény: Vandras (24191)
Jajca Creative Commons License 2010.05.18 0 0 24193
Köszönöm! Ha Csabán jársz, vess rá egy pillantást!
A "mi autónk" bekaphatja... mellettem állt egy ford, meg egy vw és rajtuk csak 1-2 kis mélyedés látszott.
Ha menni szeretnék, jelzek!
Előzmény: pistabátyó (24192)
pistabátyó Creative Commons License 2010.05.18 0 0 24192
Gratulálok a kiállításhoz!
Hétvégén már biztos lehet a gyurgyikkal is foglakozni.
(A nivában nem tett kárt a jég :-)
Előzmény: Jajca (24184)
Vandras Creative Commons License 2010.05.18 0 0 24191
Gratulálok, sok nézelődőt, és jó izgulást. Egy kis taps. (egy hernyó állábai)
Előzmény: Jajca (24184)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 0 0 24190

tudom, hogy nem adokveszek, de hátha valaki éppen itt jön rá, csak erre vágyik: van egy eladó canon EF 70-200 F4 L IS optikám. 215000 forint. nagy kedvencem volt, de most egy másik tárgyban szeretném, ha reinkarnálódna, konkrétan egy canon 5d-ben...  részletek mailben.

csuzso Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24189
Főleg a második nagyon jó!
Előzmény: tlight (24182)
Jajca Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24188
Céges, casco van, fizet, Orosháza tegnapelőtt, kisdiónyi jég... tömören ;-)
Előzmény: tlight (24187)
tlight Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24187

Hol verte össze a jég az autódat?

Casco fizet?

Előzmény: Jajca (24183)
tlight Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24186

Nagy gartula! Igyekezni fogok odérni!

 

Előzmény: Jajca (24184)
Fo_Jo Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24185

Gratula!

Megnyitóra megyek!

Előzmény: Jajca (24184)
Jajca Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24184
Jajca Creative Commons License 2010.05.14 0 0 24183
Jók a kontrasztok! Gát tetejéről?
Ja, viszem is ma a kocsit a biztosítóba, a teteje olyan, mintha narancsbőrös lenne :-(

Előzmény: tlight (24182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!