Keresés

Részletes keresés

95xf Creative Commons License 2011.12.16 0 0 6736

Ha havas képet akarsz, akkor Arlberg környékén van pár cm friss:)

Volt pár szép momentum, de ugye fülkéből menetközben...

 

Én is Tirolba élvezem a hétvégét Pettnaun kempingezek, remélem marad 1000m felett a hó.

Előzmény: Törölt nick (6735)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 6735

Előzmény: Törölt nick (6733)
Lassu Viz Creative Commons License 2011.12.16 0 0 6734

Az írót miklosrabi nickkel keresd. Persze mindenkinek lehet több nickje is, de talán most nem erről van szó.

Előzmény: Törölt nick (6733)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 6733

Nagyon jó összegezése  egy fejlődésnek, amiben tényleg nagyon jó, sok általános vonás van és jól megírtad.

Ha szabad kigészíteni még, vagy hozzátenni, az egyik a saját emberi korlátaink, mert minden feltétel és fejlődés végbe mehet, de az emberi teljesítmény véges, akár fizikai akár szellemi, pl. sokan akármennyit is próbálnák a triatlonban az ironmen távot nem tudnák teljesíteni. Tehár az önismeret és korlátaink.

A fotózás is technikai dolog és minden ami technikai eszköz optimalizálva van és más és más amire optimálisan alkalmasak  és vannak határaik és jobb eszközöknek természetesen ezek a határok messzebb vannak. Pl. alapobjektívre makrózáshor ráteszek +10D lencsét, vagy teleobjektívre egy kétszerezőt, amiolcsó, nagyon hamar az optimumon kívül vagyok. A technikai eszközök csak kiterjesztik a lehetőségeinket, mert magunktól nem tudunk repülni( kivéve drog alatt, de az nem az igazi  :-)  ), de repülőgéppel már meg lehet tenni és akkor nem mindegy, hogy ezt paplan ernyővel vagy sportrepülővel műveljük.

Szóval vannak emberi és technikai korlátaink és jó azokat felismerni.

 

 

        

 

Előzmény: cs.g. (6732)
cs.g. Creative Commons License 2011.12.16 0 0 6732

Csak éppen,  alink maradt le :(

 

http://www.miklosrabi.com/Articles/fejlodes.htm

 

 

Előzmény: cs.g. (6717)
deko-terv Creative Commons License 2011.12.15 0 0 6731

Egy hazai kék-világ.

 

tomcat#01 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 6730

   

Előzmény: tomcat#01 (6709)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.15 0 0 6729

Én Wörglben kezdek és ott is végzek mindig.

De jelenleg éppen a Brenneri terminálon várom, hogy feljárjanak a kamionok és mehessek lefelé:-)

(Felfelé nem volt magyar utasom)

Előzmény: 95xf (6727)
seeman Creative Commons License 2011.12.14 0 0 6728

Nagyban tényleg látványosabb!

Előzmény: 95xf (6727)
95xf Creative Commons License 2011.12.14 0 0 6727

Huh, na ilyet én nem tudok:)

 

Nagyba tuti jól mutat.

 

Off:

Akartam már kérdezni, hogy Te holszállsz vonatra? Lent vagy fent a terminálon?

Előzmény: Törölt nick (6723)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.14 0 0 6726
Előzmény: Törölt nick (6725)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.14 0 0 6725

Köszi:-)

Előzmény: Roadtrain (6724)
Roadtrain Creative Commons License 2011.12.14 0 0 6724

Gyönyörű!!!!

Most már én is vágyom egy saját kék órára :P

Előzmény: Törölt nick (6723)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.14 0 0 6723

Tőlem is egy kis kék óra:

Előzmény: seeman (6720)
gabeesz Creative Commons License 2011.12.12 0 0 6722

itt sztem többen tudnak segíteni: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9041344

Előzmény: hakijani (6721)
hakijani Creative Commons License 2011.12.12 0 0 6721

Sziasztok.  Hátha valaki tud segíteni !Lessátrat keresek ajánlatokat emailban várom.A bolti kilőve nagyon drágák:(:(:( .Köszönöm!

seeman Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6720

Akad olyan is. Tessék:

 

Előzmény: tomcat#01 (6712)
seeman Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6719

Pontosan! :)

Előzmény: deko-terv (6714)
Moris721 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6718

Valaki itt a fórumon küldött egy linket ahonnan le lehet tölteni az első részt.De az tényleg kezdő szint!

Előzmény: cs.g. (6717)
cs.g. Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6717

kezdőknék én leginkább ezt az írást ajánlanám szíves figyelmükbe

Előzmény: bepi81 (6667)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6716

Nagyon jó!

Előzmény: Moris721 (6715)
Moris721 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6715

Hercegprímás utca....

deko-terv Creative Commons License 2011.12.07 0 0 6714

"körül kell nézni itthon egy kicsit:"

A nagyságos fejedelem utcájában?

Előzmény: seeman (6711)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6713

Köszi.

Csak rajtad múlik:-)

Előzmény: tomcat#01 (6709)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6712

Az itthoni képekkel megvárom a havat, úgy mégis csak szebb :-)

Előzmény: seeman (6711)
seeman Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6711

Csak körül kell nézni itthon egy kicsit:

 

seeman Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6710

Nem kell Bécsig menni:

 

Előzmény: tomcat#01 (6709)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6709

Uhh, ez nagyon jó kép! Én holnapután nézek ki a bécsi adventi vásárra, remélem lesznek jó képeim :-)

Előzmény: Törölt nick (6708)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6708

Erre ördögnek mondják öket

 

Előzmény: 95xf (6707)
95xf Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6707

Azok busó(járó)k nem ördögök:)

Angyalka is téli párnázattal van már, ahelyett, hogy rendes ruhába lenne:J

Előzmény: Törölt nick (6706)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!