Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4674

Na, hogy ne érezd magad egyedűl itt a fórumon. Bár én már Ausztriába tartok merülni épp, de Pixmanias még pakol és várjuk, hogy feltöltsék a palackokat. Szóval Tatabánya szépségében gyönyörködöm egyelőre, és Zorro morgásait hallgatom.

A sisa és a kaja is jó volt tegnap este, kár hogy antialkoholista szír étterembe mentünk! :-) Így alkoholmentes cocktaillal ünnepeltünk. És a Bunnyval! :-( Szóval nem is volt olyan jó! 

Előzmény: BuNnY (4673)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4673

Hát azt hittem nagyon nyüzsgés lesz itt az OB után. Zook papának gratula a kabátgombhoz, RK kiscsávónak pedig a szép pontszámot hozott képéhez! Mellesleg tegnap egy jó kis sisázós, dumálós estéből maradtatok ki, dehát vessen magára akinek megjárja. Vagy mi.

Majd lesz részletes lista, de az is lehet hogy nem, most egyeztetek a zsűrivel. A díjazott képek viszont tuti kikerülnek hozzánk, meg egy olyan táblázat is, amiből látszik mekkora fotós istenség is vagyok, így szerényen :D

BuNnY Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4672
Luciferin Creative Commons License 2007.01.10 0 0 4671

Leborulok a nagyságod előtt. (Sőt , mint láthatod ezt írásba is adom.)

Bár ez nem fontos, mert Te tudsz fényképezni én meg nem.

Vagy ahogy Te akarod: "vazze de jó ez is" (mert nem vagyok lány azt hiszem rám ez a passzus vonatkozik).

A Benczúr háznál ott leszek.

Előzmény: Analóg (4670)
Analóg Creative Commons License 2007.01.10 0 0 4670
Nem szó szerint godoltam, hanem elismerő felhorkanások, csendes "vazze de jó ez is "pisszegések, a lányoktól kis oh-k, stb...
Nem égő. Nektek főleg nem. A jó izlésetekről árulkodna csak!

Találka ma 18:00-kor a Benczúr ház dísztermében!!!
Előzmény: Luciferin (4669)
Luciferin Creative Commons License 2007.01.09 0 0 4669

Hááát nem tudom...

Szerintetek ki égne jobban ha ezt megcsinálnánk: "Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!"

:))

Előzmény: Analóg (4668)
Analóg Creative Commons License 2007.01.09 0 0 4668
Konkrétan a Bunny képeit ócsárolni, Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!Meg ilyeneket. Bunnynál pedig: Még egy esélyt! Még egy esélyt!
Előzmény: BuNnY (4667)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.09 0 0 4667
Ámbörök, aztán holnap a TS-en legyen ám ott a süllyesztős fotósok színe-java! Kötelező bekiabálni, és huhogni ha felismertek valami képet, és hangosan becsmérelni a fotóst/zsűrit/melletted ülőt/ minden képnél!
topikolló Creative Commons License 2007.01.04 0 0 4666
A cucc már nincs meg!
Előzmény: topikolló (4653)
fokszy Creative Commons License 2007.01.04 0 0 4665
Хоппа! Азт хисем лебуктам. J
Előzmény: Luciferin (4664)
Luciferin Creative Commons License 2007.01.04 0 0 4664
Hát azért ezen (az orosz helyesíráson) egy orosz búvár találna néhány "asibká"-t. (De legalább ciril betük. Persze ez egy off hozzászólás mert Szergej és Igor ukránok.) :))
Előzmény: fokszy (4663)
fokszy Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4663

Здрастутъе пибята! I’m Igor!

:-)

Garfield33 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4662
Azt te csak hiszed. Egyszerűen beépültek és az alkalmat várják. 
Előzmény: BuNnY (4661)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4661
Igor és Szergej már nekem dolgozik, nem szóltak róla?
Előzmény: Garfield33 (4660)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4660

Bunny egójának semmi sem árthat meg. Hatalmas és szilárd.

Én támogatom, hogy 3. szintű mester legyen a Nyusziból, csak az a bibi, hogy élő ember ilyen fokozatot nem kaphat.

De szólok Igor és Szergej barátomnak, egy kis aprópénzért szinkronba hozzák a két dolgot.

Előzmény: mercatoris2 (4655)
tiwald Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4659
Sziasztok!Újj tag lettem.Nagyon kezdő fotos vagyok viz alatt és érdeklődnék hogy hol lehet kapni hp r817  40méteres tokkal és mennyi az ára. erre a gépre lehet fel rakni külső vakut is?Vagy van sajátja és az mennyire jó?Előre is köszi
Analóg Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4658
Ja, gimnáziumban! Van egy szép galériájuk, ahol folyamatosan van kiállítás. Tatabányán is a MŰVÉSZEK a kereskedelmi iskolában állítanak ki, mert jobbak a fényviszonyok mint a városi galériában! Egyébként a Szekeres Jani szervezte, aki jóhírű természetfotós, és ott tesi tanár.
BuNnY Creative Commons License 2007.01.03 0 0 4657

Gimnáziumban? Mi az, csak nem díszérettségizett címet kapsz, és lesz érettségid végre ? :D

 

Nagy az arca itt valakinek, majd lesz nagy csodálkozás amikor a kis kompaktgépes fotóművészek (khmmm) porba alázzák a képeidet ( ha másképp nem, hát a sötétben névtelen beszólásokkal :D )

Előzmény: Analóg (4656)
Analóg Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4656
Egy pillanatra nem vagyok a fórumon és kikezdtek? Találkozunk még!

Legközelebb ha érdekel valakit most pénteken 17:00 Esztergom Dobó Gimnázium. Tóth József és Előd László kiállítása nyilik. Majd félszáz képpel. Érdemes jönni. És akkor is érdemes maradni és nem büfézni a Tengeri Són, mert ott még több kép látható majd.
Bunny: az eredmény hirdetésre viszont tényleg nem érdemes maradnod! :-)
Előzmény: Dr. Zook (4645)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4655
Nem értettelek félre, de köszi. Így hát szólíts nyugodtan mesternek.:-)))

((Bár így Bunnyból már háromszor mester lesz, s nem tudom, nem árt-e ez meg az egójának...:-))))))))
Előzmény: Garfield33 (4654)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4654

Félreértettél.

Én azért utállak, mert tök jól sikerült és az ilyesmi - ha mások csinálják - rettentően frusztrál engem.

Előzmény: mercatoris2 (4652)
topikolló Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4653
Eladó egy nullkilóméteres Olympus CWPC-03-as, 3m mélységig vízálló fényképezőgép tok Olympus FE-140/130-as gépekhez, egy éves jótállással. Az ára 7000 Ft.

Itt található róla leírás:
http://www.olympus.hu/consumer/198_CWPC-03_Outdoor_Case_for_FE-130___FE-140.htm
mercatoris2 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4652
Nana, vérszagra gyűl az éji vad? :-)
Előzmény: Garfield33 (4651)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4651

Nyugi, papinek, nem fognak még virtuálisan sem megdobálni.

Én meg már gondolatban megtettem rég...

Előzmény: mercatoris2 (4644)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4650
ó, nem vagyok melto :) bunny a fogenya, en csak szereny tanitvany vagyok (még)...

:)

na de beszeljunk fotozasrol is, erdemes bekukkantani a wetpixel forumara a best pictures of 2006 threadre, van egy-ket igen komoly post, ime...


zook
Előzmény: mercatoris2 (4648)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4649
akkor mostmár a mester mestere vagyok? Wow !
Előzmény: mercatoris2 (4648)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4648
köszönöm, mester

Előzmény: Dr. Zook (4645)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4647
koszonom, mester
Előzmény: BuNnY (4646)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4646
YESS :)
Előzmény: Dr. Zook (4645)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.01.02 0 0 4645
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre

:)

zook
Előzmény: Analóg (4643)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!