Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Jómagam nem vagyok sem építőipari szaki, sem jogi zseni. Csak olyasvalaki, aki végigjártam alaposan a lakáskereséstől a szerződéskötésen és építkezés-látogatáson keresztül a beköltözésig az összes fázist egy délpesti lakópark bűvkörében. Sokat gondolkopdtam, sokat fáradtam - sokat tapasztaltam.

Szívesen átadom tapasztalataimat, várok mindenkit, aki keres, aki szerződött, akiét már építik, s aki beköltözött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!