Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001.03.04 0 0 topiknyitó
Tisztelet!

Arra kérnék minden kedves idelátogatót, hogy ossza meg velünk, milyen szituációban haragudott meg rá saját állata.
(Miért? Meddig tartott? Hogyan engesztelte ki?)

Az kevésbé érdekelne, hogy miképpen féltékenykedik két állat gazdáik kegyeiért, mert az egy kicsit más tészta...

Bármilyen állat szóba kerülhet, csak lehetőleg legyen megnevezve legalább a családja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!