Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 79

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

 

kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé

 

egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad?

Előzmény: püfffneki (75)
gitana19 Creative Commons License 2016.08.18 0 1 78

Kisséééé?????

Előzmény: Mantis Screamer (74)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 2 77

"Ja és nincs fényképező alkalmatosságom"

 

szereztél két perc röhögést

Előzmény: püfffneki (75)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 76

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (71)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 75

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

Előzmény: Mantis Screamer (74)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 74

azért kissé kádárista a felfogásod

 

mintha azt várnád, hogy valaki fénykép nélkül messzi távolból tutira oldja meg úgy a dolgot, hogy neked pénzbe egyáltalán ne kerüljön

amíg ez nem történik meg addig meg panaszkodsz a sanyarú sorsra és nézegeted ahogy csöpög befele a víz

és ha mégis feldereng valami ötlet akkor az meg nem tetszik és kész és különben meg szar a terasz is

miközben azért nem tűnik ez a probléma sem gigantikusnak sem megoldhatatlannak, de gyanítom a te életedben már így marad ez  ha megtartod a házat

vigasztaljon hogy nem vagy egyedül, ez egy embertípus amibe tartozol

Előzmény: püfffneki (67)
Táblaíróság Creative Commons License 2016.08.17 -1 1 73

Fotókat akarunk!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.17 0 1 72

Hónapokkal ezelőtt is ajánlgattuk neki a fóliát...

 

Csak fikázta...

 

 

Előzmény: joevagyok68 (62)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.17 0 1 71

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

 

Meg amit ott nem fűtesz el az isten kék egébe, te szerencsétlen boszorkány!!!!!!

Előzmény: püfffneki (69)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 1 70

tegyél fel egy kibaszott fotót. Amit sokadjára leirsz az alapján ez egy pártizezres anyagköltségű meló, tehát ha valaki emiatt nem veszi meg a házadat annak add oda 30ezerrel kevesebbért és ha ugy se kell neki akkor ez csak kifogás.

Előzmény: püfffneki (67)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 69

Biztos hogy te mérnök vagy?

Ez olyan dedós szövegnek tűnik.

 

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

Amúgy pedig ha a lebontás az opció, akkor akár ki is várhatjuk, míg tényleg leszakad az erkély.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (68)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.17 0 1 68
Telekárban add el.

Erre egy fillért nem érdemes költeni se neked se másnak.
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 67

A kazánháztető gerendázata sima cserépléc élére rakva, ezen van mű pala, és alatta szigetelésként farostlemez.

A tetők egy vápában folynak össze, az van szétrohadva .

Maga a faanyag már annyira el lehet korhadva, hogy én senkit nem mernék rá küldeni, nemhogy még valamivel terhelni.

 

Világos hogy csak a csere az alternatíva,

Minden csak pénz kérdés, ami nincs.

Hiába kérek családi segítséget, az a válasz adjam el.

Na de kinek?

Aki ócsó házat akar, annak ugyanúgy nincs pénze újításra mint nekem.

Eddig ez a tapasztalat.

Előzmény: arnyekxxx (65)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 1 66

véletlenül azért nem azt írtad elsőre, hogy "mesterrel meg drága lenne, nincs rá keret", hanem ezt "szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan."

Előzmény: püfffneki (64)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 2 65

évek óta hallgatjuk ezt a beázós sirámot, a fólia volt mindenkinek a default ötlete, de anika vallása tiltja a fólia használatát, legalábbis annyira tiltakozik ellene, hogy másra nem tudok gondolni.

Előzmény: joevagyok68 (62)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 64

Mijaz hogy büdös?

Nem telik rá.

Mihejt fog akkor úgy megfizetjük, ha találunk, hogy csak na.

Előzmény: arnyekxxx (60)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 2 63

Nincs fantáziád hogy elképzeld?

 

az lehet a te bajod, hogy mindent elképzelsz a fantáziáddal, aztán néha rácsodálkozol arra, hogy a valóság és a fantázia nem ugyanaz

 

 

Hogy olvasnál el egy regényt?

 

Én pl amikor olvastam a Végjátékot elképzeltem Endert meg egy Óriásos játékot meg a kiképző termeket, oszt amikor filmet csináltak belőle kiderült, hogy a rendező tök másmilyennek képzelte el ezeket.

Előzmény: püfffneki (59)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.17 0 1 62

"4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz."

 

A 4 felületet a KIS és a NAGY ház miatt neccesnek érzem !

Vagy "csúnyább" a látvány mint azt elképzeljük !

A 3 még ok lehet...

 

Amúgy meg venni kell mezőgazdasági fóliát (az UV álló...egy ideig..) megfelelő szélességbe, az kibír vagy 3 évet!

Azt ráteríteni a tetejére, szélein lefogatni ahova lehet (gerendához-verébléchez ha van) és/vagy lefogatni a tetején/szélein és középen több helyen téglával..

És már tettünk valamit a beázás ellen..

Lehet nem lesz sokkal csúnyább mint most...

Főleg ha hátrafelé/szomszéd felé lejt a kazánház teteje...

Előzmény: püfffneki (55)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 2 61

az, hogy van valami a házadon amit egyébként te nem szeretsz, még nem a "baj" definíciója, max az egykori felesleges pénzkidobásé.

 

a járdát meg javítsátok ki, ha ócska. Ha az a terasz nem lenne, anno ugyanazt a betont beleöntitek a járdába, hogy fél méter vastag legyen? Perszehogynem. Akkor meg mijafasznak kapcsolod össze?

 

a höhíd varázslatos ellenszere a szigetelés. persze dinamittal is el lehet tüntetni a hőhidat is mint az igazi hidat.

 

a véleményedet meg a mérőszalag nevű varázslattal tudod igazolni.

Előzmény: püfffneki (56)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 1 60

szakembernek meg túl kis meló

 

szóval mégse mission impossible, csak megfizetni a jómunkásembert az büdös

Előzmény: püfffneki (55)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 59

Nincs fantáziád hogy elképzeld?

Hogy olvasnál el egy regényt?

Előzmény: Shoterq (58)
Shoterq Creative Commons License 2016.08.17 0 1 58

...és üvölt a nép.......képet akarunk, képet akarunk....!!!! :D

Hol van ez a tákolmány helyileg? 

püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 0 0 57

Bolhák csípjék a tervezőt hogy ezt kitanálta.

Előzmény: püfffneki (56)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 56

Pedig az.

Már magában hogy ott fenn díszeleg egy beton placc amit sose nem használunk ez irritáló, és ez a betontömeg nagyon hiányzik a járdáról, ami bizony már ócska.

Azonkívül hőhídként üzemel.

És a véleményem szerint mintha el is kezdett volna sűllyedni, már nem tartaná biztosan önmagát.

Előzmény: arnyekxxx (53)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 55

Ma esik az eső.

Az a tetőcsere nem olyan eccerű.

4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz.

Na ezt 25 éve sem volt eccerű összehozni,

A srácok diplomások, nem vágnak bele, szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan.

Előzmény: arnyekxxx (52)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.15 0 1 54

Érdeklődéssel várom a szappanopera folytatását... :)

 

 

Előzmény: arnyekxxx (53)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.15 0 0 53

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt,

 

asszem a baj fogalmán nem ugyanazt értjük

Előzmény: püfffneki (51)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.15 0 1 52

Szóval akkora gond a kazánház szigetelése, hogy a múltkor egy vevőjelölt pont emiatt lépett vissza.

 

a leirásod alapján ezt szimplán nem hiszem el. Oda (a leírásod alapján legalábbis) kevesebb lenne egy komplett új tetőt csinálni mint amennyibe a költözéskor a butorszállítónak ki kell fizetni.

Előzmény: püfffneki (50)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.15 0 0 51

A nagy házzal is vannak bajok.

Már írtam a 2 fölösleges nagy teraszt, de majd még folytatom, hogy borzadjatok.

Előzmény: Mantis Screamer (49)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.15 0 1 50

Érdekes írtam egy hszt és elszállt.

Szóval akkora gond a kazánház szigetelése, hogy a múltkor egy vevőjelölt pont emiatt lépett vissza.

Ócsó megoldás nincs sok péze meg neki se volt.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!