a topikot azert hozom létre hogy az orszag számos helyén található sasfotozas irant érdeklődő emberei össze tudják koordinalni sasfotozasi szándékaikat , és egyutt szervezetten lényegesen kedvezőbb áron tehesség meg a sasok fotózását.
http://hortobagymadarfoto.wordpress.com/
Csakhogy teljes legyen a kép, egyébként nem csak a Hortobágyon lehet sast fotózni hanem pl. itt is. Igaz ott még nem voltam, de majd megyek... Ha valaki tud még más lehetőséget is akkor ne titkolja :D
((Javaslom a topikleírás helyesírási rendezését. Általában nem téma a helyesírás, meg nem az a lényeg, de a beharangozónál azért hagy igen.:) A legzavaróbb elütéseket kijavítottam, egy másolással megoldható a dolog.))
A topikot azért hozom létre, hogy az ország számos helyén található sasfotózás iránt érdeklődő emberei össze tudják koordinálni sasfotózási szándékaikat, és együtt szervezetten lényegesen kedvezőbb áron tehessék meg a sasok fotózását. http://hortobagymadarfoto.wordpress.com/