Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6767

Nem rossz dolog játszani az élesség-életlenség párossal. Egy kis poén jót tehet a felvételnek:

 

Előzmény: Moris721 (6766)
Moris721 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6766

Köszönöm szépen a dicsérő szavakat!Nekem is az első tetszik a legjobban,habár azt hiszem érdemes lett volna levágni az oldalsó széleit!A többi hibáról nem is beszélve.... :)))

first.class Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6765

Egyiks em rossz, de nekem az első kép tetszik a legjobban.

Előzmény: Moris721 (6762)
KING-77 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6764

seeman Creative Commons License 2012.01.15 0 0 6763

A harmadik csinos lett.

Előzmény: Moris721 (6762)
Moris721 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 6762
hakijani Creative Commons License 2012.01.12 0 0 6761

Üdv. Ilyen széket keresek ha van valakinek vagy tudja hol lehet venni írjon már egy mélt .köszönet érte..

TMSONE Creative Commons License 2012.01.08 0 0 6760

Köszönöm a megtisztelő észrevételedet!

Előzmény: extekergo (6759)
extekergo Creative Commons License 2012.01.08 0 0 6759

nagyon jók!

Előzmény: TMSONE (6758)
TMSONE Creative Commons License 2012.01.08 0 0 6758

egy pár amatőr madaras:

 

http://thomasphoto.blog.hu/2012/01/08/havazas_45

 

Tamás

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 6757

-

ne_sa Creative Commons License 2012.01.05 0 0 6756
Előzmény: ne_sa (6755)
ne_sa Creative Commons License 2012.01.05 0 0 6755

A jelen helyzet...

 

  Golden Gate

 

Mindent akarnak!

 

 

Nem latom a kiutat:(

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.29 0 0 6753

M.VIII Creative Commons License 2011.12.28 0 0 6752

Uáááááááááhhhh....unalmas ez a délután....

 

AdamNFL Creative Commons License 2011.12.26 0 0 6751

Legjobb Balkánon készült fotóimnak szentelt csoport Facebook-on melybe folyamatosan töltöm fel a képeket:

 

http://www.facebook.com/pages/Balkan-photos-Balk%C3%A1ni-pillanatok/284321448285742?sk=wall

 

Kellemes ünnepeket mindenkinek!:)

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.25 0 0 6750

Előzmény: M.VIII (6749)
M.VIII Creative Commons License 2011.12.24 0 0 6749

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.23 0 0 6748

Előzmény: Törölt nick (6747)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 6747

Télidő.

 

                                                                  

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6746

Még nem érett meg:-)

Előzmény: 95xf (6745)
95xf Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6745

Tavasz előhirnöke vagy az Ősz "elmúlása"?

Előzmény: Törölt nick (6738)
bendegúzI. Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6744

bendegúzI. Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6743

bendegúzI. Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6742

bendegúzI. Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6741

bendegúzI. Creative Commons License 2011.12.18 0 0 6740

Lécci, véleményezzétek.

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.17 0 0 6739

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.17 0 0 6738

Jelenleg itt is havazik :-)

Most indulok fel a Brennerre, ott gondolom még több van:-)

Kellemes hétvégét!

Előzmény: 95xf (6736)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 6737

Jó kis svenk, grat.

Itt is nagy mozgás van a Tisza tavon.

 

                                                                                            

Előzmény: Törölt nick (6735)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!