Gratulalok az OB resztvevoinek es kulon gratulalok a helyezest eleroknek. Az o kepeiket lattam es ezek alapjan nagyon szinvonalas lehetett a verseny.
Viszont csatlakoznek Ekehez. En sem ertem, miert nem Nasfay Bela lett az osszetett gyoztes. A helyezeseket figyelembe veve en ezt varnam.
En utoljara jopar eve indultam, akkor minden kepet pontoztak, es ezek atlaga szamitott.
Teljesen kivulallokent azonban az a velemenyem, hogy ez egy teljesen hibas pontozas, ha a kiemelkedot akarjak dijazni es eremeselyest akarnak a VB-re kuldeni.
Lehet, hogy a jovoben mi is latunk majd valamit keresoinkben? Egy kellemes postot talaltam a wetpixelen, mely szerint a UK-GERMANY 45 fokos keresot keszit nem csak sajat tokjaikra. Megvasarolhato lesz akar szereld magad kivitelben is, ar egyenlore nincs... Je.
Most jövök rá egy valakiről megfeledkeztünk, mivel nem indult. De mi indulók neki nagyon sokat köszönhetünk. KÖSZI BUMBI és persze minden más szervező is!!
Egyetértek veled, Násfay-klán tényleg nagyot alkotott így én is szeretném nevüket kiemelni. Arra azért kíváncsi lennék, mely képük volt digitális és mely nem az.
Természetesen Analóg mellett dícséret jár Bunny kollegának is aki több képével a 15 pont felett végzett és Zook dokinak a helyezésekért. Számomra Archi1 helyezérei nem voltak meglepőek, sok energiát fektetett idén a képeibe és ez tükröződött is. De neki is dícséret!
Örültem volna ha még többen indultak volna de remélem idén gyarapodik közösségünk.
Egészen apró darabokra, macsek. Meg az asszonyodat is, hogy nem küldött képet.
Kákbálna: Jó látod, mivel az egyik képemet RK kollégának adták (az volt élete legjobb képe :D ), miután az visszakerült hozzám +6 pontot hozott a konyhára, így felcserélődtünk az összetettben. Nem mintha jelentősége lenne, bumbi szerint ugyanis csak összetett győztes van, 2-3 ... nincs, ezért kellett a dc-n is módosítani a hírt.
De gyártottam egy jópofa táblázatot, majd betolom ide ha lesz egy kis időm (őrültek háza van most a melóban keddig), lehet nézegetni, hogy nem vagyunk ám olyan rosszak mint azt elsőre gondolnánk!
Nono csak nem elkapkodni! Az utolsó hely még nem dőlt el. :)
Az első meg van, meg is hajlok Analóg mester adriás barlangi képe előtt. A többi is teszett. De attól bizony több Makó-Jeruzsálem viszonylatban vagyok. Na persze a többi is.
Egyébként érdekes volt az elején pörögve látni a saját képeidet. Egy percig sem izgultam így legalább. A leghosszabb 25 mp volt. :)) De így kegyes és gyors volt a vég. :)) Bunny-val ezeket a pillanatokat hasonlóan éltük meg. Bár szerinte veresenyünk nem dőlt el ebben búvárfotós koszorúban. Szerintem neki volt több pontja. Ő erről nem győződött meg. :)) Kár most ez nyitva marad??
Gratula még RK és Zook kollégáknak is! Igazán jó képek voltak.
Nagyon szép képei voltak a Násfay duónak is. Személyes kedvencem a szörnyecskék kompozíció egyben háttérképem. :) Szóval tényleg nagyon jó képek voltak az első tízben.
klassz volt a film, pl a mozodony a korfhartban pont olyan mint egy karjait a nezo fele nyujto kapucnis (bunnyval egyidoben jutottunk erre a megallapitasra :) meg a vegefocimnel a lebego kamera, no meg lehetne sorolni. roncsot keretik ff-ben csinalni, tok jo az ugy, kar hogy nem ertekelik :) (nekem nem volt ilyen kepem de volt masoknak es sajnos nemigen ertekelte a zsuri...
Ahogy nézem ebből már idén nem lesz merűlés. Bár mára nem is terveztünk, csak holnaptól. Kicsit rosszul hangzik, hogy elmentünk egy hegymászó boltba is és vettünk 15 méter kötelet, ami elbír minket is. Ja meg 2 karabinert! Kell ez nekem?