Keresés

Részletes keresés

nikolausz Creative Commons License 2007.01.14 0 0 4704

Gratulalok az OB resztvevoinek es kulon gratulalok a helyezest eleroknek. Az o kepeiket lattam es ezek alapjan nagyon szinvonalas lehetett a verseny.

 

Viszont csatlakoznek Ekehez. En sem ertem, miert nem Nasfay Bela lett az osszetett gyoztes. A helyezeseket figyelembe veve en ezt varnam.

En utoljara jopar eve indultam, akkor minden kepet pontoztak, es ezek atlaga szamitott.

Teljesen kivulallokent azonban az a velemenyem, hogy ez egy teljesen hibas pontozas, ha a kiemelkedot akarjak dijazni es eremeselyest akarnak a VB-re kuldeni.

eke Creative Commons License 2007.01.13 0 0 4703
Üdv!
Temetni jöttem Caesart, nem dicsérni...
(neked írok, hátha szerzek végre egy rendes ellenséget :-)

Az eredménylistából nekem más lett volna a befutó összetettben...
Nem értem az algoritmust és annak magyarázatát meg méginkább nem.

de más is felhomályosíthat.
előre is kösz, és nem bántásból, bár ezt nem fogod elhinni remélem.
Előzmény: Analóg (4676)
Kékbálna Creative Commons License 2007.01.13 0 0 4702
Nekem nem úgy tűnt szerdán. Határozottan ott volt és jól érezte magát. Nem hinném, hogy mi zavarnánk.
Előzmény: Garfield33 (4698)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.01.13 0 0 4701
Ikelite toktestverek szevasztok!

Lehet, hogy a jovoben mi is latunk majd valamit keresoinkben? Egy kellemes postot talaltam a wetpixelen, mely szerint a UK-GERMANY 45 fokos keresot keszit nem csak sajat tokjaikra. Megvasarolhato lesz akar szereld magad kivitelben is, ar egyenlore nincs... Je.

Reszletek, kepek itt...

zook

Es persze tovabbra is gratula minden indulonak es nagy koszonet a zsuritagoknak!

_andras_ Creative Commons License 2007.01.13 0 0 4700
Iden en is indulok majd, hogy megfosszalak titeket az utolso helyezestol :) Mar nem kell sokat aludni :)
Előzmény: RK853 (4689)
fokszy Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4699

bizonyára így volt......

:-)

Előzmény: Garfield33 (4698)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4698
Én is hiányoltam a listából. Biztos inába szállt a bátorsága, mikor megtudta, hogy Te is indulsz meg a Nyuszi is...
Előzmény: Kékbálna (4697)
Kékbálna Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4697

Most jövök rá egy valakiről megfeledkeztünk, mivel nem indult. De mi indulók neki nagyon sokat köszönhetünk. KÖSZI BUMBI és persze minden más szervező is!!

 

Kékbálna

Előzmény: RK853 (4689)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4696
Na jó, tényleg van benne egykét elfogadható   :-)))
Előzmény: BuNnY (4693)
fokszy Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4695

Tényleg remekművek egytől- egyig.

:-)

Még egyszer: gratulálok

fokszy Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4694

JUHUJJJJJJJJJ

:-)

köszi

Előzmény: BuNnY (4693)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4693
most raktam ki a képeket.
fokszy Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4692

talán.....igen

talán.... nem

de az biztos

 

a DC-n nem találom

van esetleg másik bugyra is a világhálónak, ahol felllelhetők a képek ?

Előzmény: Garfield33 (4691)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4691

Biztos minden helyet megnéztél, ahova Bunny dughatta azokat a képeket ???

Mert magát a vizsgálatot szívesen videóra vettem volna  :-)

Előzmény: fokszy (4690)
fokszy Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4690

Te Bunny már szinte túl jó vagy hozzánk.....

Hova dugtad azokat a képeket? Én nem találom őket sehol

:-(

brühü-brühü

Előzmény: BuNnY (4687)
RK853 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4689

Köszi a gratulációt!

 

Egyetértek veled, Násfay-klán tényleg nagyot alkotott így én is szeretném nevüket kiemelni. Arra azért kíváncsi lennék, mely képük volt digitális és mely nem az.

Természetesen Analóg mellett dícséret jár Bunny kollegának is aki több képével a 15 pont felett végzett és Zook dokinak a helyezésekért. Számomra Archi1 helyezérei nem voltak meglepőek, sok energiát fektetett idén a képeibe és ez tükröződött is. De neki is dícséret!

Örültem volna ha még többen indultak volna de remélem idén gyarapodik közösségünk.

Hajrá új generáció!!!

 

RK853

 

Előzmény: Kékbálna (4684)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4688
Vigyázunk a felvágással! Ha már 6ás is - akivel kemény és kegyetlen mentőbúvárok vagyunk - a videósokat dicséri...
Előzmény: BuNnY (4686)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4687
Lesz ott több is, ma hajnalban addig nem feküdtem le, amíg meg nem csináltam. Ekkora jófej vagyok hozzátok, még az alvást is mellőzöm ! :D
Előzmény: fokszy (4685)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.12 0 0 4686

"A sok állóképes pacák mire vág föl?"

Egészen apró darabokra, macsek. Meg az asszonyodat is, hogy nem küldött képet.

 

Kákbálna: Jó látod, mivel az egyik képemet RK kollégának adták (az volt élete legjobb képe :D ), miután az visszakerült hozzám +6 pontot hozott a konyhára, így felcserélődtünk az összetettben. Nem mintha jelentősége lenne, bumbi szerint ugyanis csak összetett győztes van, 2-3 ... nincs, ezért kellett a dc-n is módosítani a hírt.

 

De gyártottam egy jópofa táblázatot, majd betolom ide ha lesz egy kis időm (őrültek háza van most a melóban keddig), lehet nézegetni, hogy nem vagyunk ám olyan rosszak mint azt elsőre gondolnánk!

Előzmény: Garfield33 (4679)
fokszy Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4685

az előző örömködésemel nem az utolsó helyezett érdemeit szerettem volna csorbítani, csak nem számítottam rá, hogy én magam nem az utolsó leszek.

sajnos a képeket , mivel nem voltam ott nem láttam, csak a Béla "Hajnal" c. remekművét, amit a dc.hu -ba Bunny-ék lehoztak

 

Előzmény: Kékbálna (4684)
Kékbálna Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4684

Nono csak nem elkapkodni! Az utolsó hely még nem dőlt el. :)

 

Az első meg van, meg is hajlok Analóg mester adriás barlangi képe előtt. A többi is teszett. De attól bizony több Makó-Jeruzsálem viszonylatban vagyok. Na persze a többi is.

 

Egyébként érdekes volt az elején pörögve látni a saját képeidet. Egy percig sem izgultam így legalább. A leghosszabb 25 mp volt. :)) De így kegyes és gyors volt a vég. :)) Bunny-val ezeket a pillanatokat hasonlóan éltük meg. Bár szerinte veresenyünk nem dőlt el ebben búvárfotós koszorúban. Szerintem neki volt több pontja. Ő erről nem győződött meg. :)) Kár most ez nyitva marad??

 

Gratula még RK és Zook kollégáknak is! Igazán jó képek voltak.

 

Nagyon szép képei voltak a Násfay duónak is. Személyes kedvencem a szörnyecskék kompozíció egyben háttérképem. :) Szóval tényleg nagyon jó képek voltak az első tízben.

 

Kékbálna

Előzmény: fokszy (4681)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4683
Amíg Bunny indul, arra esélyed sem lesz...
Előzmény: fokszy (4681)
áááááávadász Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4682
ritkán mondok ilyet, és akkor sem szívesen, de az a film jó volt.
Előzmény: mercatoris2 (4678)
fokszy Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4681

Gratulálok mindenkinek. Sajnálom, hogy nem tudtam fönt lenni tegnap. Örömmel hallottam, hogy nem én lettem az utolsó...

:-)

Dr. Zook Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4680
koszonom, koszonom!

klassz volt a film, pl a mozodony a korfhartban pont olyan mint egy karjait a nezo fele nyujto kapucnis (bunnyval egyidoben jutottunk erre a megallapitasra :) meg a vegefocimnel a lebego kamera, no meg lehetne sorolni. roncsot keretik ff-ben csinalni, tok jo az ugy, kar hogy nem ertekelik :) (nekem nem volt ilyen kepem de volt masoknak es sajnos nemigen ertekelte a zsuri...

zook

Előzmény: mercatoris2 (4678)
Garfield33 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4679

Hallotam filmed visszhangját.

Örömmel vettem, hogy jól ítéltem meg előtte; másoknak is tetszett.

 

A sok állóképes pacák mire vág föl? Azok is jók voltak?  :-))

 

Előzmény: mercatoris2 (4678)
mercatoris2 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4678

Gratulálok doktor úr, nemhiába mester:-)))

 

Persze a többieknek is, akiket személyesen (vagy név szerint nem beazonosíthatóan) nem ismerek!

Előzmény: Dr. Zook (4677)
Dr. Zook Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4677
ehehehe!

werkeket is kerunk az elokeszuletekrol, bizony am!
gratula mindenkinek tolem is :)
na most ha bunny isten, nos akkor es, sot, kekbalna is, hoho!

na szia analog, fagyjal meg :)

zook
Előzmény: Analóg (4676)
Analóg Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4676
Ahogy nézem ebből már idén nem lesz merűlés. Bár mára nem is terveztünk, csak holnaptól. Kicsit rosszul hangzik, hogy elmentünk egy hegymászó boltba is és vettünk 15 méter kötelet, ami elbír minket is. Ja meg 2 karabinert! Kell ez nekem?
Előzmény: BuNnY (4675)
BuNnY Creative Commons License 2007.01.11 0 0 4675
Hát igen, és ezek szerint semmi bajod nem lett a kajától? Pedig drukkoltam, nagy poén lett volna, ahogy sztáraz ruhában khmmmm.....
Előzmény: Analóg (4674)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!