Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 0 89

:))))

Előzmény: japex.. (87)
mevet Creative Commons License 2016.08.18 0 1 88

 "...ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza."

 

Ez azért van, mert a DNS fordított arányban áll az IQ-val, ami viszont peptid kötésben van a proteinnel, másképpen fogalmazva, a baj nem jár egyedül, mellette van a szamovár is. 

 

Ha nem szeretnél sokat rákölteni a tetőre, keresd Mekk Eleket, pár fej káposztáért megoldja neked.

<iframe width="420" height="315" src=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Előzmény: püfffneki (75)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 1 87

Először azt hittem csak simán hülye vagy, de rájöttem, hogy inkább művész lehetsz. A problémára nem is igazán akarsz már megoldást, hisz annyi minden szar, hogy reménytelen kijavítani, inkább csak kiírod magadból és ezzel minket is remekül szórakoztatsz. Az egész egy szürreális világot idéz meg, kicsit a Száz év magány jut eszembe, már csak a nagy diófa és a hangyák hiányoznak. A szereplőket is szeretnénk megismerni.

Előzmény: püfffneki (80)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 2 86

:D

 

mivel ez nem polityikás rész én különösen próbáltam konstruktív lenni, de már kész vagyok teljesen a topikgazdától

abban bízom, hogy valójában nem ilyen ostoba és haszontalan, csak szívat minket ezzel a trollkodással, mert ki az aki tényleg ország-világ elé akarja tárni őszintén a brutális szellemi defektusait ?

Előzmény: arnyekxxx (79)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 85

"baj" az én szótáramban az aminek a megoldása drága és bonyolult, neadjisten lehetetlen. Amiket felsoroltál azokat különösebb macera nélkül meg lehet oldani és nem kell hozzá egy uj ház ára.

 

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt?

 

körberagasztanám szigetelőanyaggal.

 

 

Előzmény: püfffneki (83)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 84

Vágd le

 

vagy szomorkodj tovább

Előzmény: püfffneki (80)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 83

Te meg azt írtad hogy a baj nem itt kezdődik.

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt? Rájöttem, hogy ami csak úgy kilóg azt  erkélynek nevezik.

Előzmény: arnyekxxx (81)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 82

Komolyan nem igazán akarom. Tekintve hogy mennyi baja van nem szívesen sóznám rá senkire.

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

Előzmény: arnyekxxx (79)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 2 81

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

 

Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó.

Előzmény: püfffneki (76)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 80

Szorongásaim 3. nagy okozója a sok ződség.

 

Persze én vagyok a ludas. Mikor úgy 10 éve már nagyon láccott a hátsó falon, hogy újra vakolásra szorul, akkor én felvetettem, hogy mi lenne ha befuttatnánk borostyánnal, ami elfedné?

De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva.

Bezzeg a párom megtette.

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr...

 

A kertbe meg 19 fa van. Amikor elültettük, mind aranyos picike volt most meg egy dzsungelben élek.

Gondolom ez is csak nekem rémes, de jobban szeretnék csak füvet nyírni a veteményesen kívül.

És egy pár elég közel van a házhoz.

arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 79

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

 

kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé

 

egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad?

Előzmény: püfffneki (75)
gitana19 Creative Commons License 2016.08.18 0 1 78

Kisséééé?????

Előzmény: Mantis Screamer (74)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 2 77

"Ja és nincs fényképező alkalmatosságom"

 

szereztél két perc röhögést

Előzmény: püfffneki (75)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 76

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (71)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 75

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

Előzmény: Mantis Screamer (74)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 74

azért kissé kádárista a felfogásod

 

mintha azt várnád, hogy valaki fénykép nélkül messzi távolból tutira oldja meg úgy a dolgot, hogy neked pénzbe egyáltalán ne kerüljön

amíg ez nem történik meg addig meg panaszkodsz a sanyarú sorsra és nézegeted ahogy csöpög befele a víz

és ha mégis feldereng valami ötlet akkor az meg nem tetszik és kész és különben meg szar a terasz is

miközben azért nem tűnik ez a probléma sem gigantikusnak sem megoldhatatlannak, de gyanítom a te életedben már így marad ez  ha megtartod a házat

vigasztaljon hogy nem vagy egyedül, ez egy embertípus amibe tartozol

Előzmény: püfffneki (67)
Táblaíróság Creative Commons License 2016.08.17 -1 1 73

Fotókat akarunk!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.17 0 1 72

Hónapokkal ezelőtt is ajánlgattuk neki a fóliát...

 

Csak fikázta...

 

 

Előzmény: joevagyok68 (62)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.17 0 1 71

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

 

Meg amit ott nem fűtesz el az isten kék egébe, te szerencsétlen boszorkány!!!!!!

Előzmény: püfffneki (69)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 1 70

tegyél fel egy kibaszott fotót. Amit sokadjára leirsz az alapján ez egy pártizezres anyagköltségű meló, tehát ha valaki emiatt nem veszi meg a házadat annak add oda 30ezerrel kevesebbért és ha ugy se kell neki akkor ez csak kifogás.

Előzmény: püfffneki (67)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 69

Biztos hogy te mérnök vagy?

Ez olyan dedós szövegnek tűnik.

 

Belegondolva egy albérlet árába nem sok év kellene , hogy egy telek árát elfizetgessük.

 

Amúgy pedig ha a lebontás az opció, akkor akár ki is várhatjuk, míg tényleg leszakad az erkély.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (68)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.17 0 1 68
Telekárban add el.

Erre egy fillért nem érdemes költeni se neked se másnak.
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 67

A kazánháztető gerendázata sima cserépléc élére rakva, ezen van mű pala, és alatta szigetelésként farostlemez.

A tetők egy vápában folynak össze, az van szétrohadva .

Maga a faanyag már annyira el lehet korhadva, hogy én senkit nem mernék rá küldeni, nemhogy még valamivel terhelni.

 

Világos hogy csak a csere az alternatíva,

Minden csak pénz kérdés, ami nincs.

Hiába kérek családi segítséget, az a válasz adjam el.

Na de kinek?

Aki ócsó házat akar, annak ugyanúgy nincs pénze újításra mint nekem.

Eddig ez a tapasztalat.

Előzmény: arnyekxxx (65)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 1 66

véletlenül azért nem azt írtad elsőre, hogy "mesterrel meg drága lenne, nincs rá keret", hanem ezt "szakembernek meg túl kis meló, nagyon bonyolultan."

Előzmény: püfffneki (64)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 2 65

évek óta hallgatjuk ezt a beázós sirámot, a fólia volt mindenkinek a default ötlete, de anika vallása tiltja a fólia használatát, legalábbis annyira tiltakozik ellene, hogy másra nem tudok gondolni.

Előzmény: joevagyok68 (62)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 64

Mijaz hogy büdös?

Nem telik rá.

Mihejt fog akkor úgy megfizetjük, ha találunk, hogy csak na.

Előzmény: arnyekxxx (60)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 2 63

Nincs fantáziád hogy elképzeld?

 

az lehet a te bajod, hogy mindent elképzelsz a fantáziáddal, aztán néha rácsodálkozol arra, hogy a valóság és a fantázia nem ugyanaz

 

 

Hogy olvasnál el egy regényt?

 

Én pl amikor olvastam a Végjátékot elképzeltem Endert meg egy Óriásos játékot meg a kiképző termeket, oszt amikor filmet csináltak belőle kiderült, hogy a rendező tök másmilyennek képzelte el ezeket.

Előzmény: püfffneki (59)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.17 0 1 62

"4 felület találkozik, kisház-,  nagyház- , kazánháztető és a terasz."

 

A 4 felületet a KIS és a NAGY ház miatt neccesnek érzem !

Vagy "csúnyább" a látvány mint azt elképzeljük !

A 3 még ok lehet...

 

Amúgy meg venni kell mezőgazdasági fóliát (az UV álló...egy ideig..) megfelelő szélességbe, az kibír vagy 3 évet!

Azt ráteríteni a tetejére, szélein lefogatni ahova lehet (gerendához-verébléchez ha van) és/vagy lefogatni a tetején/szélein és középen több helyen téglával..

És már tettünk valamit a beázás ellen..

Lehet nem lesz sokkal csúnyább mint most...

Főleg ha hátrafelé/szomszéd felé lejt a kazánház teteje...

Előzmény: püfffneki (55)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 2 61

az, hogy van valami a házadon amit egyébként te nem szeretsz, még nem a "baj" definíciója, max az egykori felesleges pénzkidobásé.

 

a járdát meg javítsátok ki, ha ócska. Ha az a terasz nem lenne, anno ugyanazt a betont beleöntitek a járdába, hogy fél méter vastag legyen? Perszehogynem. Akkor meg mijafasznak kapcsolod össze?

 

a höhíd varázslatos ellenszere a szigetelés. persze dinamittal is el lehet tüntetni a hőhidat is mint az igazi hidat.

 

a véleményedet meg a mérőszalag nevű varázslattal tudod igazolni.

Előzmény: püfffneki (56)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.17 0 1 60

szakembernek meg túl kis meló

 

szóval mégse mission impossible, csak megfizetni a jómunkásembert az büdös

Előzmény: püfffneki (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!