Keresés

Részletes keresés

yacopoo Creative Commons License 2001.03.15 0 0 219
karesz te igen hülye vagy
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 218
Kedves Mash!

Valóban kis f-fel írom a fradit, de az szándékos! Jelzi, hogy mennyire tartom... Te viszont tudatlanságból írtad j-vel a hülye szót... Látod, látod, kettőnk között minimum ennyi a különbség...

Más: még a józan parasztok is okosabbak annál, mintsem, hogy azt gondolják: amit sokat mondanak, az igazzá is lesz... Hiába ismételgeted unos-untalan, hogy komcsi...atóól még én nem leszek az... viszont a Te stílusod, mentalitásod, egyszerűséged kezd hasonulni az ÁVH-s verőlegényekéhez... Lehet, hogy ez Nálatok családi hagyomány???

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (217)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 217
Csökött agyú komcsi, amig te a Fradit kis F-fel írod, addig én is úgy írom a hüjét, ahogy akarom!
Előzmény: VASASügyi Miniszter (214)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 216
A faszfelyt kihagytad a felsorolásból!

U.i.: ez volt a borítékban?

Előzmény: bor virág (215)
bor virág Creative Commons License 2001.03.15 0 0 215
Szótár mash barátunkhoz!
komcsi,anyád,geci,köcsög,hüje(J),segg,ÁVH,csököt(T) agyú,egy ruppot nem ér.
fordítás kellene,mert talán Magyarországon vagyunk.
szvsz. estében az iskoláról csak a barátaitól hallott , mint rémes intézmény.
na elég,sőt belőle ez is sok volt.
u.i.:Ha akarod borítékolom a választ!
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 214
Kedves MAsh!

Örülök, hogy észérvekkel, tényekkel próbáltad cáfolni az általam elmondottakat!
Csak, hogy tudd! A hülye szót nem "j" betűvel írják... Esetleg felétek... :-((
És nem, nem keverem az mtk-t a fradival, bár az elmúlt rendszerben jószerével egykutya volt mindkettő...

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (213)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 213
Nem kevered az Mtk-t a Fradival???
Az ÁVH-sok oda valók!
Előzmény: VASASügyi Miniszter (211)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 212
nem is fogok!

hüje segg vagy!
ennyi
egy csököt agyú Vasas szurkoló, akinek a csapata 5 éven belül kiesik az NB1-ből4
Legalábbis nagyon remélem!

Előzmény: VASASügyi Miniszter (211)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 211
Kedves Mash!

Én nem adom föl! Bízom benne, hogy anép egyszerű gyermekeit lehet szép szóval, jó szóval nevelni... Ezért türelmes vagyok hozzád! :-))
Kádárnak a VASAS sohasem volt kedvenc csapata... Ez is egy szerep volt a részéről... Gondolod, ha ténylegesen a komcsik cspata lett volna a Vasas, engedték volna, hogy 77-ben nyerjen utoljára bajnokságot...
Bár tudom, hogy nagyon fáj Neked, meg még sokaknak, de egyszer végre tudomásul kellene vennetek, hogy a komcsik valódai csapata a fradi volt! A Kádár érában messze a legtöbb anyagi támogatást kapta a kommunista államtól... Ha jól emlékszem, a fradi pálya kapott állami pénzen elsőként villanyvilágítást a klubcsapatok közül... Biztos a nagy ellenzékiségeteket jutalmazták vele, ugye??? A fájdalmas igazság az, hogy az összes ÁVH-s és egyéb komcsi a fradinál volt, meg az összes besúgó, s közben meg terjesztették, hogy a fradi az ellenállók csapata... így könnyebbb volt ugyanis megfigyelni azokatm, akik ezt el is hitték... Persze nem az ilyen egyszerű emberekre gondolok, mint Te...

Édesanyámat belekeverni ebbe... Hát... inkább nem minősítem...

Azt meg már egyszer elmondtam Neked, csak a Te egyszerű agyadnak túl rövid a memóriája, hogy én biza belvárosi vagyok... s innen még a Ferencváros is dakotás külváros...

Üdv:

Karesz

Ja, és nem kell ám bocsánatot kérni, én tényleg nem haragszom Rád!

Előzmény: mash (210)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 210
Vasas Kádár kedvenc csapata, te meg Vasas szurkoló vagy , ezért komcsi is!
PUNKTUM!

Anyád volt KISZ tag, de nem én!
Soha nem voltam tagja, és nem vagyok vidéki sem!

Egyszóval: STAROKAFEJEDRE!!!

Előzmény: VASASügyi Miniszter (209)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 209
Mash!

Én komcsi?
Barátom! Engem már 18 évesen ellenzéki tevékenységet folytató egyénként tartott nyilván a rendőrség. Te még akkor habzó szájú KISZ tag voltál... szerencsétlen vagy, vidéki!!!

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (208)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 208
Lehet, de attól én még mindig szarok a komcsi fejedre!
Előzmény: VASASügyi Miniszter (207)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 207
Nem gondolod, hogy ezek Téged minősítenek...:-)))

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (206)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 206
én inkább a fejedre és a véleményedre szarok!

Még mindig nem árultad el, miért volt olya harmatos a Petike az igen gyenge Jordán csapata ellen???

Előzmény: VASASügyi Miniszter (205)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 205
Mash!

Kabát Peti már rég valamelyik európai nagycsapatban fogja rúgni a labdát, amikor Horváth Ferikétek még mindig azért fog kaparni, hogy játéklehetőséghez jusson az izraeli ligában... Ferike még egy harmagyenge kieső Cottbusba sem fért be, ez lebegjen a szemed előtt, és erre "sz..j"!

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (204)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 204
én pont leszarom, hogy valaki Fradista-e vagy sem!
Dombi nem válogatott szintű focista!
Egy undorító műeső kis köcsög!
Hányinger!
Akkor inkáb ezerszer a Kabát Peti!

Szerintem a Horváth Feri/Fehér Miki csatársor a nyerő!
csereként: Tököli, esetleg a Horváth Peti, de ő sérült és már öreg is ahhoz, hogy ő válogatott legyen! Ja és Sowunmi, a többi az gyengús!
Ha a Nagy Tomi mindig úgy játszana, mint ellenünk Sopronba, akkor a baloldalon Hamar helyett jó lenne!

A Kabátod mit mutatott Jordánia ellen???
Egy ruppot nem ért!!!

Előzmény: VASASügyi Miniszter (203)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 203
Mash!

Annyit mindenesetre bármikor képes fölmutatni, mint Horváth Ferikétek... Persze Dombi sohasem volt fradista... alapvetően ugye ez a bűne a ti szemetekben...:-(((( tudod, inkább ez a nevetséges...:-(((

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (200)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 202
Kedves Karesz!
Látod tudsz Te nagyon szépen is írni,főleg a megszólítás tetszik :))))

A tényről annyit,hogy ez igaz.Az is igaz,hogy a Peti nagyon tehetséges játékos (mellesleg a referencia filmjét én csináltam az igazolás előtt),de úgy gondolom,hogy a nemzetközi rutinja,mégha sok ifi válogatott meccsen is játszott még kevés. Ettől függetlenül lehet,hogy csereként játszhatna,de ne a vb selejtezőn próbálkozzunk.Egyébként nálam a csatár sorrend:Fehér,Tököli,Horváth P., Horváth F. és csak utána jönne a Peti.

Előzmény: VASASügyi Miniszter (199)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 201
200!
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 200
Én azért bizom benne, hogy nyerünk 3-4 góllal!

Ha szerinted Dombi Esell Tibi válogatott szintű csatár, akkor elég nevetséges vagy!

Előzmény: VASASügyi Miniszter (196)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 199
Kedves és Mélyen Tisztelt KFANCSI! :-))))

Az NB1 góllövőlistájának aktuális állása nem hiszem, hogy az én véleményem, hanem szerintem tény...

Maradok tisztelettel:

Karesz

Előzmény: kfancsi (198)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 198
Karesz!
Ez a Te véleményed,amin nem veszünk össze. Egyébként meg nem vagyok cicuska.Több tiszteletet!!!
Előzmény: VASASügyi Miniszter (196)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 197
Üdv Mindenkinek!

MTI:

Londonban elkészítették a 16 éven aluli labdarúgó-válogatottak Európa-bajnokságának csoportbeosztását. Ubrankovics Mihály szövetségi edző csapata Angliát, Olaszországot és Svájcot kapta ellenfélül.
A csoportbeosztások:
A-csoport: Románia, Spanyolország, Németország, Belgium
B-csoport: Hollandia, Törökország, Lengyelország, Oroszország
C-csoport: Anglia, Olaszország, Svájc, Magyarország
D-csoport: Franciaország, Horvátország, Finnország és a Skócia, Wales, Norvégia hármas győztese.
A csoportokból az első két helyezett jut a negyeddöntőbe.

Üdv:

Karesz

VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 196
Cicuska!

Nézz rá légy oly szíves az NB1. góllövőlistájára!!! :-)))
Azután meg kérdezd meg, hogy mit alkotott Horváth F. a Cottbusban és az világszintűnek nem igazán mondható izraeli ligában!
Dombi pedig pont az ilyen ügyetlen favágó védők ellen szokta hozni a maga 11-esét például és a gyors elfutásait... Mindkettőre igen nagy szükség lesz, mert összetehetjük a kezünket, ha egy gólnál többel sikerül megverni a litvánokat...

Üdv:

Karesz

Előzmény: kfancsi (195)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 195
Nem rossz,de Kabát és Dombi mit keres benne? Peti inkább itt játszon az U21-ben,egyelőre. Kell még neki egy év. Dombi pedig még a keretbe sem férne be. Mindig a labda nyelét keresi és igencsak magázó viszonyban van vele.
Előzmény: karesz4 (194)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.15 0 0 194
Mit? Sírok!!!:-((((

Inkább:

Sáfár - Korsós, Hrutka, Juhár - Fehér, Miriuta, Dárdai, Tóth N. - Fehér, Kabát, Dombi

Üdv:

Karesz

Előzmény: kfancsi (193)
kfancsi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 193
És akkor egy tipp a kezdőre:
Babos-
-Korsós,Sebők,Mátyus-

-Lisztes,Miriuta,Dárdai,Hamar -

-Illés-

-Horváth,Fehér M.

Mit szóltok hozzá?

karesz4 Creative Commons License 2001.03.15 0 0 191
Üdv Mindenkinek!

(MTI) - Bicskei Bertalan, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte keretét a március 24-i, Litvánia elleni világbajnoki selejtező-mérkőzésre.
A szakvezető ezúttal a biztonsági tartalékokat is behívta az együtteshez, ezért huszonöten készülnek az összecsapásra. A keret tagjai hétfőn 11 órakor találkoznak a Népstadion toronyépületében.
A névsor:
Kapusok: Babos Gábor (NAC Breda), Sáfár Szabolcs (SV Salzburg), Szűcs Lajos (FTC)
Védők: Korsós György (Sturm Graz), Hrutka János (FTC), Sebők Vilmos (Energie Cottbus), Juhár Tamás (Vasas), Mátyus János (Energie Cottbus)
Középpályások: Fehér Csaba (NAC Breda), Lisztes Krisztián (VfB Stuttgart), Vasile Miriuta (Energie Cottbus), Dvéri Zsolt (Újpest), Halmai Gábor (Hapoel Tel-Aviv), Dárdai Pál (Hertha BSC), Illés Béla (MTK), Tóth Norbert (Vasas), Hamar István (Netanya)
Támadók: Dombi Tibor (Utrecht), Fehér Miklós (Braga), Tököli Attila (Dunaferr), Kabát Péter (Vasas), Thomas Sowunmi (Vasas), Horváth Ferenc (Maccabi Tel-Aviv), Egressy Gábor (ZTE), Nagy Tamás (Sopron)
x x x
Bicskei Bertalan az utánpótlás-együttes (U-21) szövetségi edzőjével, Gellei Imrével közös sajtótájékoztatót tart hétfőn 11 órakor a Népstadion toronyépületében.

Üdv:

Karesz

gguszti Creative Commons License 2001.03.14 0 0 190
A nagy részére azt mondom: úgy legyen! De azt a Klauszt szedjük már ki onnan könyörgöm... :)
Előzmény: berliner (189)
berliner Creative Commons License 2001.03.14 0 0 189
szerintem egy honap mulva legalább a 46. helyen állunk, mert addig megverjük a litvánokat!!!
(vagy 45.?!)
MAGYARORSZÁG-LITVÁNIA 4-0!!!
g.: Dárdai,Fehér M., Miriuta, Klausz v. Horváth F.
a román meccs után 36. pozición állunk majd!!!!

HAJRÁ!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!