Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 54
Emberek? Senki másnak nincs sasos képe? Vagy nem érdeklödik a sas fotózás után????
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 53
Esetleg a jövőre való tekintettel, amikor is már nem lesz sas szezon, hanem egyéb madarak fotózhatók, lehetne inkább madár fotózás a Hortobágyon szerveződés topic... Mivel vannak nem csak sasos lesek, és oda is jobb többen menni...
Előzmény: n80qd (52)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 52
Hogy fotózhatoak legyenek... Lásd a topic leírásában...
Előzmény: rollin46 (47)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 51
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 50
Előzmény: ezisjo (49)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 49
kapja be a zsindex fórum!!!
Előzmény: ezisjo (48)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 48

...ez is:

 

 

rollin46 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 47
és ők miért csalogatják oda? megjelölni? számolni? megfigyelni?
Előzmény: n80qd (40)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 46

...ez meg a Hortobágyon készült:

 

 

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 45

Csak a poén kedvéért:

 

A kép Veszprémben készült, de állítólag a Hortobágyról került ide ...     ;-)

 

Bocsi :-)

Előzmény: n80qd (42)
mepisz Creative Commons License 2010.02.01 0 0 44
Akkor én is hozzájárulok egy vad hortobágyi vitollázó ragacs fotójával.
Előzmény: n80qd (42)
Páti a játi Creative Commons License 2010.02.01 0 0 43
A sasokat Gandalf küldi, ezt mindenki tudja.
Előzmény: Törölt nick (30)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 42
Rétisason kivül egyéb sas fotók?
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 41
Hortobágyon van és sas... Szóval szerintem érvényes, de majd megmondja a topic gazda....
Előzmény: greyhead (36)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 40
Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen!
Előzmény: rollin46 (38)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.01 0 0 39
Barmit ami hús..
Dögön szinte mindegy neki. Élve már egy kicsit helyspecifikusabb a választasa.
Előzmény: rollin46 (38)
rollin46 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 38
lenne egy kérdésem:
milyen dögökkel csalogatod oda a nagymadarakat? hallal?
mit szeret még ez a csodás madár?
Előzmény: n80qd (35)
greyhead Creative Commons License 2010.02.01 0 0 37

Az elszánt sasfotósoknak bíztatásképpen egy kis szellemi muníció Áprily tollából:

Halász-sas

A nagy folyó felett kószál, szitál,
majd az öreg fűz csúcs-ágára száll.
Összecsukódnak fényes tollai
s magasra tartja büszke, szép fejét.
Ilyen merészen nézett szerteszét
hódolt ország felett a római.

Na ezt a pillanatot örökítsétek meg!

greyhead Creative Commons License 2010.02.01 0 0 36

Üdv a büszke sasfotósoknak! Én ezt a sast fotóztam a Hortobágyon. Ez is érvényes? :)

 

n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 35
Aha... Tényleg a saját les hogy megy?
Előzmény: 61antana (34)
61antana Creative Commons License 2010.02.01 0 0 34
Amit ő csinált. :)
Előzmény: n80qd (27)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 33
Szerintem a sas inkább a dögöt szereti, arra jön... Ha jön... :D Ha nem jön :(
Előzmény: foveon (32)
foveon Creative Commons License 2010.02.01 0 0 32
miert azt szereti a sas?
Előzmény: Törölt nick (28)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 31
Azért jobb, ha jön a sas... Már, ha sasért ment az ember :D
Előzmény: Törölt nick (30)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 29
aaaa... vókment bárhol lehet hallgatni, az nagy extra, sas fotó helyett :(
Előzmény: Törölt nick (28)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 27
Melyik lesre vagy kiváncsi?
Előzmény: 61antana (5)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 26
Mármint sas fotózás közben... Ha nem sast fényképezek más madarat is szoktam látni ám :D  Lásd itt.
Előzmény: n80qd (25)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 25
De lehet még létni dolmányos / vetési  (esetleg kormos) varjú mellett, akár hollót is és csókát is. Én láttam seregélyt is... Már csak a változatosság miatt...
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 24
A varjak is jók, ahogy támadják a sasokat / ölyveket, épp ami van... Meg a szarkák jönnek a dögre :D
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 23
Január 6-án nem segitett :( Csak 2-3 ölyv jött :( Ahh... :(
Meg pár varjú, és sirály sem volt, nem mintha hiányoltam volna öket, de azért jó müsort tudnak csinálni :D
Előzmény: Törölt nick (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!